marcelt
07-03-2009, 13:30
A klasse 3 x 3 min Thaiboksen ( dus geen K-1 )
Imro Main
FFCarbin
vs
Aussie
Top Team Bevewijk
76.20 kg max.
Orienta van der Zee
Vos Gym
vs
Rachida Hilali
Team Aerst
63.50 kg max
Rodney Doorjé
FFCarbin
vs
Atty Gól
Team Beast Of The East
63.50 kg max
Errol Koning
Ropie Gym
vs
Malik Cumberbatch
Oosterbaan Gym
79.38 kg max
Sergio Wielzen
FFCarbin
vs
Dursly
Thaiboks Den Haag
61.23 kg max
Hesdy Gerges
Pancration
vs
Brian Douwens
Top Team Bevewijk
110.00 kg max.
Marcello Andriaansz
Pancration
vs
Hassen el Mourabet
Mike’s Gym
86.18 kg max
Leon Miedema
FFCarbin
vs
Bart Steltenpool
Vos Gym
86.18 kg max.
Mo Ben Asser
Team Jamel
vs
Hicham Boubkari
MTC van Dams
69.85 kg max
B klasse 5 x 2 min Thaiboksen ( Knietechnieken naar het hoofd toegestaan )
Huseyin Baskurt
Kamel / Realfighters
vs
Omar Baqi
Team Beast Of The East
69.85 kg max
Nick Beljaards
Gym Haarlem
vs
Fatie
FC van Dams
66.68 kg max
Michel Goedschalk
Casa-di Charo
vs
Jim Beljaards
Gym Haarlem
72.57 kg max
Lianne v/d Molen
Dayon Gym
vs
Daisy
ThaiBoks Den Haag
57.15 kg max
C klasse 3 x 2 min Thaiboksen
Nollie
FFCarbin
vs
Mounier Taouil
Tyger Gym
95 kg max
Omar Hammou
Ajuau¬/Etta Gym
vs
Tola Shamir
Gym Haarlem
66.68 kg max
Terence
Casa-di Charo
vs
Nisvet Siva
Gym Haarlem
63.50 kg max
Hicham Oualad Team Jamel
vs
Mohamed Souma
Ajuau/ Etta Gym
55 kg max
AzizFFCarbin
vs
Raz Sarkisjan Top Team Beverwijk 63.50 kg maxLeandro Tam FFCarbin
vs
Jesse van Langen Top Team Beverwijk 79.38 kg maxHoessein HaddadFC van Dams
vs
Ara MarterosScorpio Gym 60 kg max
Nw klasse 3 x 1.30 min Thaiboksen
Zekai
Team Jamel
vs
Marvin Droefs
Dayon Gym
69.85 kg max
Rydell Etnel
Casa-di Charo
vs
Serrano Voorn
Pancration
76.20 kg max
Imro Main
FFCarbin
vs
Aussie
Top Team Bevewijk
76.20 kg max.
Orienta van der Zee
Vos Gym
vs
Rachida Hilali
Team Aerst
63.50 kg max
Rodney Doorjé
FFCarbin
vs
Atty Gól
Team Beast Of The East
63.50 kg max
Errol Koning
Ropie Gym
vs
Malik Cumberbatch
Oosterbaan Gym
79.38 kg max
Sergio Wielzen
FFCarbin
vs
Dursly
Thaiboks Den Haag
61.23 kg max
Hesdy Gerges
Pancration
vs
Brian Douwens
Top Team Bevewijk
110.00 kg max.
Marcello Andriaansz
Pancration
vs
Hassen el Mourabet
Mike’s Gym
86.18 kg max
Leon Miedema
FFCarbin
vs
Bart Steltenpool
Vos Gym
86.18 kg max.
Mo Ben Asser
Team Jamel
vs
Hicham Boubkari
MTC van Dams
69.85 kg max
B klasse 5 x 2 min Thaiboksen ( Knietechnieken naar het hoofd toegestaan )
Huseyin Baskurt
Kamel / Realfighters
vs
Omar Baqi
Team Beast Of The East
69.85 kg max
Nick Beljaards
Gym Haarlem
vs
Fatie
FC van Dams
66.68 kg max
Michel Goedschalk
Casa-di Charo
vs
Jim Beljaards
Gym Haarlem
72.57 kg max
Lianne v/d Molen
Dayon Gym
vs
Daisy
ThaiBoks Den Haag
57.15 kg max
C klasse 3 x 2 min Thaiboksen
Nollie
FFCarbin
vs
Mounier Taouil
Tyger Gym
95 kg max
Omar Hammou
Ajuau¬/Etta Gym
vs
Tola Shamir
Gym Haarlem
66.68 kg max
Terence
Casa-di Charo
vs
Nisvet Siva
Gym Haarlem
63.50 kg max
Hicham Oualad Team Jamel
vs
Mohamed Souma
Ajuau/ Etta Gym
55 kg max
AzizFFCarbin
vs
Raz Sarkisjan Top Team Beverwijk 63.50 kg maxLeandro Tam FFCarbin
vs
Jesse van Langen Top Team Beverwijk 79.38 kg maxHoessein HaddadFC van Dams
vs
Ara MarterosScorpio Gym 60 kg max
Nw klasse 3 x 1.30 min Thaiboksen
Zekai
Team Jamel
vs
Marvin Droefs
Dayon Gym
69.85 kg max
Rydell Etnel
Casa-di Charo
vs
Serrano Voorn
Pancration
76.20 kg max