Bosco Baracus
08-03-2009, 10:20
Dames openklasse
1e Suzanne Joosens
2e Marjolein Groenen
3e Adina Jansen
4e Willemein van Zon
Heren -65kg beginners
1e Andy Verstraten
2e Flavio Burger
3e Jim van Hofwegen
Heren -65kg gevorderd
1e Daan Coster
2e Harry Seigers
Heren -70kg beginners
1e Regie Rink
2e Tobias Rietveld
3e Ales Itoafa
3e Farid Talib Said
Heren -76kg beginners
1e Ronald Meijer
2e Anton Diaquilev
3e Quentin Haberham
3e Haris Hajric
Heren -76kg gevorderd
1e Wim Deputter
2e Malte Janzsen
3e Aram Clements
3e Dimitri Broes
Heren -83kg beginners
1e Tomas Klaps
2e Michiel Hiemstra
3e Thijs Jonkers
3e Steven Bommel
Heren -83kg gevorderd
1e Brian van Miltenburg
2e Oren Sevil
3e Nazim Hikmet Asnalogu
3e Horacio Nemseff
Heren -91kg beginners
1e Nilles Korfer
2e Arda Guncicek
3e Clearence Noordzee
3e Wout Westra
Heren -91kg gevorderd
1e Jochem Branderhorst
2e Nils van Noord
3e Bruno Charvet
3e Rahad Darpinyan
Heren -100kg beginners
1e Bashir Markaz
2e Steven van Geel
Heren -100kg gevorderd
1e Nuno Rebeiro
2e Nicolas Malfeyt
3e Eelco Schippers
Heren +100kg beginners
1e Stoyan Andov
2e Bas van der Wolk
3e Barry Visser
3e Michael Kiliou
Heren +100kg gevorderd
1e Peter van Dun
2e Jeffrey Pedro
3e Roy Dreijling
1e Suzanne Joosens
2e Marjolein Groenen
3e Adina Jansen
4e Willemein van Zon
Heren -65kg beginners
1e Andy Verstraten
2e Flavio Burger
3e Jim van Hofwegen
Heren -65kg gevorderd
1e Daan Coster
2e Harry Seigers
Heren -70kg beginners
1e Regie Rink
2e Tobias Rietveld
3e Ales Itoafa
3e Farid Talib Said
Heren -76kg beginners
1e Ronald Meijer
2e Anton Diaquilev
3e Quentin Haberham
3e Haris Hajric
Heren -76kg gevorderd
1e Wim Deputter
2e Malte Janzsen
3e Aram Clements
3e Dimitri Broes
Heren -83kg beginners
1e Tomas Klaps
2e Michiel Hiemstra
3e Thijs Jonkers
3e Steven Bommel
Heren -83kg gevorderd
1e Brian van Miltenburg
2e Oren Sevil
3e Nazim Hikmet Asnalogu
3e Horacio Nemseff
Heren -91kg beginners
1e Nilles Korfer
2e Arda Guncicek
3e Clearence Noordzee
3e Wout Westra
Heren -91kg gevorderd
1e Jochem Branderhorst
2e Nils van Noord
3e Bruno Charvet
3e Rahad Darpinyan
Heren -100kg beginners
1e Bashir Markaz
2e Steven van Geel
Heren -100kg gevorderd
1e Nuno Rebeiro
2e Nicolas Malfeyt
3e Eelco Schippers
Heren +100kg beginners
1e Stoyan Andov
2e Bas van der Wolk
3e Barry Visser
3e Michael Kiliou
Heren +100kg gevorderd
1e Peter van Dun
2e Jeffrey Pedro
3e Roy Dreijling