jury
15-03-2009, 02:41
Uitslagen Hoogwoud 14-03-2009
http://xs435.xs.to/xs435/09056/logo_nover1273.jpg
1-Santino verbeek sokudo W.O.P jgd kl 62kg VS Joey V Soest Harveys Gym
2-Ivaylo Illiev nachev Van Os Gym n kl 64kgVS Regilio morsen W.O.P Mejiro
3- Jeffrey Doornbos Sokudo Gym W.O.P Nkl 72kg VS Said Akachar Team Relex
4-Mandy Van Eijk The Colosseum W.O.P nkl 64 kg VS Anna Donkersloot Ben Ali Gym
5- Jochem Korse Sokudo gym W.O.P ckl 86kg VS Sven Borst All Inn
6- Ben v d Glas Tinca Gym W.O.P nkl 77kg VS Jermain baier Sportart
7- Jannes v Schaik Sokudo Gym W.O.P nkl 58kg VS Vincent Nimmermeer Tyger Gym
8- Erdal Koca Van Os Gym onb ckl 70kg VS onb Illias Loukili Yamato Gym
9- Fabian Gondorf Tyger Gym W.O.P nkl 100kg VS Mo Saih Yamato Gym
10- Marleen Okx Sokudo Gym nkl 60 kg VS Hayad Elmarchouchi The Colloseum W.O.P
11-Robin Vriend Sokudo 67kg A kl 67 kg VS 66 kg Nordin Kassrioui Gym International W.K.O Hoofd 1e ronde
12 -Ayoub samadi Kamakura W.O.P c kl 70 kg VS Darrel v Duivenvoorde Mikes Gym
13- Marcel Ruitenberg Sokudo Gym W.T.K.O n kl 60 kg VS Kenny Timmer The Colloseum
14- Daniel kaag Sokudo Gym n kl 76 kg VS Bas Reddingius Tinca Gym W.K.O.Hoofd
15-Lesly Risa Van Os Gym W.O.P n kl 58 kg VS Solaiman Hazzar Yammato Gym
16- Godee Gorissen Sokudo Gym W.O.P nkl 67 kg VS Angelo Bos Mikes Gym
17- Oguz Koca Van Os Gym W.O.P c kl VS Salar Akbari Kamakura
18- Jerry Bok Team Jamal B W.O.P n kl 76 kg VS Marcus v Heertum The Collosseum
19- Jeffrey Zuurbier Sokudo Gym W.O.P n kl 77 kg VS Dio Wortman Tinca Gym
20- Francisca Hollander Kamakura W.O.P c kl 59 kg VS Felicity Bijnaar Harveys Gym
21 Piet DoorjeŽ FFC , Fightsport Matchm, W.O.P B kl 63,5 kg VS Dannhy Moi -Thuk-Shung FC Purmerend
http://xs435.xs.to/xs435/09056/logo_nover1273.jpg
1-Santino verbeek sokudo W.O.P jgd kl 62kg VS Joey V Soest Harveys Gym
2-Ivaylo Illiev nachev Van Os Gym n kl 64kgVS Regilio morsen W.O.P Mejiro
3- Jeffrey Doornbos Sokudo Gym W.O.P Nkl 72kg VS Said Akachar Team Relex
4-Mandy Van Eijk The Colosseum W.O.P nkl 64 kg VS Anna Donkersloot Ben Ali Gym
5- Jochem Korse Sokudo gym W.O.P ckl 86kg VS Sven Borst All Inn
6- Ben v d Glas Tinca Gym W.O.P nkl 77kg VS Jermain baier Sportart
7- Jannes v Schaik Sokudo Gym W.O.P nkl 58kg VS Vincent Nimmermeer Tyger Gym
8- Erdal Koca Van Os Gym onb ckl 70kg VS onb Illias Loukili Yamato Gym
9- Fabian Gondorf Tyger Gym W.O.P nkl 100kg VS Mo Saih Yamato Gym
10- Marleen Okx Sokudo Gym nkl 60 kg VS Hayad Elmarchouchi The Colloseum W.O.P
11-Robin Vriend Sokudo 67kg A kl 67 kg VS 66 kg Nordin Kassrioui Gym International W.K.O Hoofd 1e ronde
12 -Ayoub samadi Kamakura W.O.P c kl 70 kg VS Darrel v Duivenvoorde Mikes Gym
13- Marcel Ruitenberg Sokudo Gym W.T.K.O n kl 60 kg VS Kenny Timmer The Colloseum
14- Daniel kaag Sokudo Gym n kl 76 kg VS Bas Reddingius Tinca Gym W.K.O.Hoofd
15-Lesly Risa Van Os Gym W.O.P n kl 58 kg VS Solaiman Hazzar Yammato Gym
16- Godee Gorissen Sokudo Gym W.O.P nkl 67 kg VS Angelo Bos Mikes Gym
17- Oguz Koca Van Os Gym W.O.P c kl VS Salar Akbari Kamakura
18- Jerry Bok Team Jamal B W.O.P n kl 76 kg VS Marcus v Heertum The Collosseum
19- Jeffrey Zuurbier Sokudo Gym W.O.P n kl 77 kg VS Dio Wortman Tinca Gym
20- Francisca Hollander Kamakura W.O.P c kl 59 kg VS Felicity Bijnaar Harveys Gym
21 Piet DoorjeŽ FFC , Fightsport Matchm, W.O.P B kl 63,5 kg VS Dannhy Moi -Thuk-Shung FC Purmerend