Sjaak
25-03-2009, 23:56
Meisjes lichtgewicht
1ste plaats
Kawtar Chikhi
Sahinbas Dojo Leiden
2de plaats
Malin Mellaard
Kiryoku Dojo Rotterdam
3de plaats
Zaineb el Hamouni
Kiryoku Dojo Rotterdam
4de plaats
Kiran Rahmdan
Musashi Dojo Barendrecht
Meisjes middengewicht
1ste plaats
Mimi Werrens
Budokai Martial Arts Belgie
2de plaats
Marissa Verbeeck
Budokai Martial Arts Belgie
3de plaats
Nadia Shahid
Sahinbas Dojo Leiden
4de plaats
Loes v/d Linden
Budokai Tilburg
Meisjes zwaargewicht
1ste plaats
Danielle Pijpers
Muchin Dojo Brielle
2de plaats
Jennifer van der Most
Ms Oyama Den Helder
3de plaats
Lisa van Deenen
Muchin Dojo Brielle
4de plaats
Rodeska Mora
Kiryoku Dojo Rotterdam
Jongens lichtgewicht
1ste plaats
Oussama Mbarki
Sahinbas Dojo Leiden
2de plaats
Zakaria Azzaoui
Sahinbas Dojo Leiden
3de plaats
Yaro Gorrebeeck
Budokai Martial Arts Belgie
4de plaats
Cedric Roovers
Musashi Dojo Westmaas
Jongens licht-midden gewicht
1ste plaats
Nick Verstraelen
Budokai Martial Arts Belgie
2de plaats
Louis Bax
Budokai Tilburg
3de plaats
Yente Gorrebeeck
Budokai Martial Arts Belgie
4de plaats
Kevin Vermeer
Budokai Tilburg
Jongens middengewicht
1ste plaats
Lorenzo Pace
Nintai Dojo Schiedam
2de plaats
Yassine Fathi
Sahinbas Dojo Leiden
3de plaats
Frank Mulder
Budokai Zuidlaren
4de plaats
Mohammed Bardaa
Sahinbas Dojo Leiden
Jongens midden-zwaargewicht
1ste plaats
Jan Meijer
Muramachi Dojo Spijkenisse
2de plaats
Twan Surtel
Mas Oyama Den Helder
3de plaats
Koen Vhoung
Muramachi Dojo Spijkenisse
4de plaats
Ricardo Lips
Muchin Dojo Brielle
Jongens zwaargewicht
1ste plaats
Bart Mulder
Budokai Zuidlaren
2de plaats
Taqieddine Sbita
Nintai Dojo Schiedam
3de plaats
Melvin Lips
Muchin Dojo Brielle
4de plaats
Didier Batenburg
Musashi Dojo Strijen
Jongens Open klasse 18 t/m 21 jaar
1ste plaats
Sjors Sparreboom
Budokai Zuid Holland Dojo
2de plaats
Orin Pieterson
Budokai Zuidlaren
3de plaats
Otjeb Pieterson
Budokai Zuidlaren
4de plaats
Neal Lange
Budokai Zuidlaren
Verslag + fotoreportage (http://www.musashi.nl/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=208&Itemid=127)
1ste plaats
Kawtar Chikhi
Sahinbas Dojo Leiden
2de plaats
Malin Mellaard
Kiryoku Dojo Rotterdam
3de plaats
Zaineb el Hamouni
Kiryoku Dojo Rotterdam
4de plaats
Kiran Rahmdan
Musashi Dojo Barendrecht
Meisjes middengewicht
1ste plaats
Mimi Werrens
Budokai Martial Arts Belgie
2de plaats
Marissa Verbeeck
Budokai Martial Arts Belgie
3de plaats
Nadia Shahid
Sahinbas Dojo Leiden
4de plaats
Loes v/d Linden
Budokai Tilburg
Meisjes zwaargewicht
1ste plaats
Danielle Pijpers
Muchin Dojo Brielle
2de plaats
Jennifer van der Most
Ms Oyama Den Helder
3de plaats
Lisa van Deenen
Muchin Dojo Brielle
4de plaats
Rodeska Mora
Kiryoku Dojo Rotterdam
Jongens lichtgewicht
1ste plaats
Oussama Mbarki
Sahinbas Dojo Leiden
2de plaats
Zakaria Azzaoui
Sahinbas Dojo Leiden
3de plaats
Yaro Gorrebeeck
Budokai Martial Arts Belgie
4de plaats
Cedric Roovers
Musashi Dojo Westmaas
Jongens licht-midden gewicht
1ste plaats
Nick Verstraelen
Budokai Martial Arts Belgie
2de plaats
Louis Bax
Budokai Tilburg
3de plaats
Yente Gorrebeeck
Budokai Martial Arts Belgie
4de plaats
Kevin Vermeer
Budokai Tilburg
Jongens middengewicht
1ste plaats
Lorenzo Pace
Nintai Dojo Schiedam
2de plaats
Yassine Fathi
Sahinbas Dojo Leiden
3de plaats
Frank Mulder
Budokai Zuidlaren
4de plaats
Mohammed Bardaa
Sahinbas Dojo Leiden
Jongens midden-zwaargewicht
1ste plaats
Jan Meijer
Muramachi Dojo Spijkenisse
2de plaats
Twan Surtel
Mas Oyama Den Helder
3de plaats
Koen Vhoung
Muramachi Dojo Spijkenisse
4de plaats
Ricardo Lips
Muchin Dojo Brielle
Jongens zwaargewicht
1ste plaats
Bart Mulder
Budokai Zuidlaren
2de plaats
Taqieddine Sbita
Nintai Dojo Schiedam
3de plaats
Melvin Lips
Muchin Dojo Brielle
4de plaats
Didier Batenburg
Musashi Dojo Strijen
Jongens Open klasse 18 t/m 21 jaar
1ste plaats
Sjors Sparreboom
Budokai Zuid Holland Dojo
2de plaats
Orin Pieterson
Budokai Zuidlaren
3de plaats
Otjeb Pieterson
Budokai Zuidlaren
4de plaats
Neal Lange
Budokai Zuidlaren
Verslag + fotoreportage (http://www.musashi.nl/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=208&Itemid=127)