ambasadeur
27-03-2009, 02:06
BORN 2 FIGHT editie 3
matchmaking( de volgorde van de partijen volgt nog)
Volkan Duzgun vs Werner Kreitzkott
siam gym team gunyar Germany
*** Aklasse tot 100kg europese titelgevecht
henry van opstal vs Emre altintas
team kraus turkiye
*** Aklasse 3x3
Dave van de ploeg vs Cagri ermis
azer gym Team gunyar
*** Aklasse -70 3x3
Muhammet Karakaya vs janos Tiborc
Team born2fight germany/hungary
*** Prestige fight 3x2 min tot 98 kg
Hasan gul vs Dennis stolzenbach
team paris siam gym
***Aklasse tot 102kg 3x3
Robert Siebenheller vs Hovik Tikranjan
bullys gym azer gym
*** Aklasse tot 72.5 kg 3x3
Mansour Yacoubi vsGassettin Yildiz
team aerts de yager
** Bklasse tot 63.5 kg 5x2
jordy van der sluis vs nawid
team kraus vs azer
** Bklasse 70 kg 5x2
Guan Bol vs Carlo Fontessa
kyoto gym sc spangen
** Bklasse tot 76 kg 5x2
rinie van gelder vs artur ciamala
team kraus team gunyar
** Bklasse 5x2
Samil Unal vs TBA.......
kb arnhem
** Bklasse -70 5x2
Marcel Verhaar vs Niels Olofson
kangal azergym
** Bklasse tot 72.5 kg 5x2
Moreno Kraus vs Zerwin felten
team paris team calmaro
Cklasse tot 58kg 3x2
Ahmet Tiren vs michael van Buren
bullys gym thanigul
Cklasse tot 86kg 3x2
jacky Dings vs idris Demirci
calmaro team gunyar
Cklasse tot 60 kg 3x2
nicky van esch vs ismael boutrah
Budokai tilburg team casino 37
Cklasse tot 71 kg 3x2
Brahim Talbi vs Kevin gijbels
durangym team gunyar
Nklasse tot 74kg 3x1.5
Burak ozyurek vsEmiel Berghout
team born2 fight thanigul
Nklasse tot 85kg 3x1.5
Barish vs...........diender
ubeda diender
Nklasse tot90 kg 3x1.5
Glen rodgers vsMathijs van de lee
kb arnhem thanigul
Cklasse tot82kg
Adil vs marvin muniarst
bullys gym lloyd van dams
Cklasse tot 70 kg 3x2
Mejid Azoum vs Frank Ter Burg
kb arnhem azer gym
Cklasse tot84kg 3x2
TBA.................vsSaid
team staring oosterbaan gym
Mma amateurs tot 84kg
sid vs Bulent Biyik
teamborn2fight duran gym
Nklasse tot 82kg 3x1.5
Jamie v.d Linde vs Brahim
team paris calmaro gym
Nklasse tot72kg 3x 1.5
shermelon martina vs Adman
kb arnhem team aerts
Nklasse tot 105 kg 3x1.5
Brian van de Brand vsFeisal Racbu
calmaro gym team edhadt
Nklasse tot58kg 3x1.5
Bram palaster vsSerkan
kb arnhem omar gym
Nklasse tot 83 kg 3x1.5
Julian Tomasoa vsJoshua v Osch
baguala gym roberto gym
Nklasse tot 70 kg 3x1.5
Nina swens vs thalita wouters
teamborn2fight kb arnhem
jeugd dames tot 64 kg 3x1
tarik vs ernesto hayirli
bullys gym kb arnhem
jeugd tot 61 kg 3x1
Turgay yildirim vs samed el bei
kb arnhem omar gym
jeugd tot 56 kg 3x1
cheyenne vs liesye
team born2fight bullys gym
jeugd dame tot35 kg 3x1
Weging 13:30 tot 15: 15 13 april 2009
plaats: emerik 5 te westervoort (naast arnhem)
zaal open 16:00
aanvang gala 17:15
onder toezicht van de WFCA
matchmaking( de volgorde van de partijen volgt nog)
Volkan Duzgun vs Werner Kreitzkott
siam gym team gunyar Germany
*** Aklasse tot 100kg europese titelgevecht
henry van opstal vs Emre altintas
team kraus turkiye
*** Aklasse 3x3
Dave van de ploeg vs Cagri ermis
azer gym Team gunyar
*** Aklasse -70 3x3
Muhammet Karakaya vs janos Tiborc
Team born2fight germany/hungary
*** Prestige fight 3x2 min tot 98 kg
Hasan gul vs Dennis stolzenbach
team paris siam gym
***Aklasse tot 102kg 3x3
Robert Siebenheller vs Hovik Tikranjan
bullys gym azer gym
*** Aklasse tot 72.5 kg 3x3
Mansour Yacoubi vsGassettin Yildiz
team aerts de yager
** Bklasse tot 63.5 kg 5x2
jordy van der sluis vs nawid
team kraus vs azer
** Bklasse 70 kg 5x2
Guan Bol vs Carlo Fontessa
kyoto gym sc spangen
** Bklasse tot 76 kg 5x2
rinie van gelder vs artur ciamala
team kraus team gunyar
** Bklasse 5x2
Samil Unal vs TBA.......
kb arnhem
** Bklasse -70 5x2
Marcel Verhaar vs Niels Olofson
kangal azergym
** Bklasse tot 72.5 kg 5x2
Moreno Kraus vs Zerwin felten
team paris team calmaro
Cklasse tot 58kg 3x2
Ahmet Tiren vs michael van Buren
bullys gym thanigul
Cklasse tot 86kg 3x2
jacky Dings vs idris Demirci
calmaro team gunyar
Cklasse tot 60 kg 3x2
nicky van esch vs ismael boutrah
Budokai tilburg team casino 37
Cklasse tot 71 kg 3x2
Brahim Talbi vs Kevin gijbels
durangym team gunyar
Nklasse tot 74kg 3x1.5
Burak ozyurek vsEmiel Berghout
team born2 fight thanigul
Nklasse tot 85kg 3x1.5
Barish vs...........diender
ubeda diender
Nklasse tot90 kg 3x1.5
Glen rodgers vsMathijs van de lee
kb arnhem thanigul
Cklasse tot82kg
Adil vs marvin muniarst
bullys gym lloyd van dams
Cklasse tot 70 kg 3x2
Mejid Azoum vs Frank Ter Burg
kb arnhem azer gym
Cklasse tot84kg 3x2
TBA.................vsSaid
team staring oosterbaan gym
Mma amateurs tot 84kg
sid vs Bulent Biyik
teamborn2fight duran gym
Nklasse tot 82kg 3x1.5
Jamie v.d Linde vs Brahim
team paris calmaro gym
Nklasse tot72kg 3x 1.5
shermelon martina vs Adman
kb arnhem team aerts
Nklasse tot 105 kg 3x1.5
Brian van de Brand vsFeisal Racbu
calmaro gym team edhadt
Nklasse tot58kg 3x1.5
Bram palaster vsSerkan
kb arnhem omar gym
Nklasse tot 83 kg 3x1.5
Julian Tomasoa vsJoshua v Osch
baguala gym roberto gym
Nklasse tot 70 kg 3x1.5
Nina swens vs thalita wouters
teamborn2fight kb arnhem
jeugd dames tot 64 kg 3x1
tarik vs ernesto hayirli
bullys gym kb arnhem
jeugd tot 61 kg 3x1
Turgay yildirim vs samed el bei
kb arnhem omar gym
jeugd tot 56 kg 3x1
cheyenne vs liesye
team born2fight bullys gym
jeugd dame tot35 kg 3x1
Weging 13:30 tot 15: 15 13 april 2009
plaats: emerik 5 te westervoort (naast arnhem)
zaal open 16:00
aanvang gala 17:15
onder toezicht van de WFCA