Shooto Holland
27-03-2009, 17:09
http://www.ma-skills.com/ug/wp-content/gallery/images/upcomingglory3_banner.jpg
Upcoming Glory 3
Shooto & Thaiboxing
Sunday 29 March
Theater De Kei
Peppelensteeg 12
6715 CV EDE
weigh in & doctor check starts: 15.00h
doors open: 15.30h
event starts: 17.00h
Entrance:
presale: € 20,-
at the door: € 25,-
KAARTEN TE BESTELLEN OP www.upcomingglory.com (http://www.upcomingglory.com) of klik HIER (http://www.ma-skills.com/upcomingglory/?page_id=3)
We zoeken nog tegenstanders voor de onderstaande vechters!
SH B -83kg Richie Vink (Budo Academy Physical, NL) vs TBA
TB J (15jaar) -60kg Hubert Geven (Budo Blok, NL) vs TBA
TB C -100kg Dwight Harkisoon (Team Petres, NL) vs TBA
TB C -78kg Geronimo de Groot (Team Relex, NL) vs TBA
De line up is door een groot aantal uitvallers flink aangepast. We zijn blij dat er toch nog een groot aantal vechters de partij op het laatste moment hebben aangenomen!
Line up:
TB N -67kg Kir (Bully's Gym, NL) vs Mikel Veenstra (Lansink, NL)
TB N -65kg Rens Vollenberg (Vechtsportcenter de Groot, NL) vs Ruben Brand (Hoyer Gym Roermond, NL)
TB C -72,5kg Thijs (Team Twins, NL) vs Max Verschuur (Bully’s Gym, NL)
TB N -67kg Ismael (Bully's Gym, NL) vs Mohammed Sueliman (Team Petres, NL)
TB N -72,5kg Ruchendel (Team Relex, NL) vs Clint Koolen (Vechtsportcenter de Groot, NL)
SH C -65kg Ricardo Meyer (Team Twins, NL) vs Gideon Kemper (Tatsujin Dojo Deventer, NL)
SH C+ -70kg Clayton Henriques (Angelo Gym, NL) vs Tobias Rietveld (Team Duncan, NL)
SH C+ -76kg Gerben Hulsegge (Budo Academy Physical, NL) vs Ilhan Kekik (Tatsujin Dojo Goor, NL)
SH C+ -76kg Edo Vink (Budo Academy Physical, NL) vs Arne Boekee (Hoyer Gym Heerlen, NL)
SH C+ +100kg Peter Nuijten (Vechtsportcenter de Groot, NL) vs Volkhan Oezdemir (Tatsujin Dojo, CH)
SH C+ -70kg Maxim Moussa (Team Duncan, NL) vs Tom Essers (Tatsujin Dojo Nijmegen, NL)
SH C+ -83kg Tonie Michielsen (Tatsujin Dojo Deventer, NL) vs Boy Eggels (Hoyer Gym Roermond, NL)
SH C+ -83kg Sait Esen (CC-FL, NL) vs Julien Wessels (Tatsujin Dojo Nijmegen, NL)
SH C+ -93kg Olutobi Ayodeji Kalejaiye "Deji" (Angelo Gym, DLD) vs Rowan Tol (Petres Gym, NL)
SH B -76kg Ufuk Isguzarer (Budo Academy Physical, NL) vs Aram Clements (Tatsujin Dojo Amsterdam, NL)
SH B -83kg Robin de Vries (Sportstudio All Inn, NL) vs Michael Angelista (Tatsujin Dojo Deventer, NL)
SH B -76kg Jannis Arvanitidis (Team Duncan, NL) vs (Mbo Ndundo, Hoyer Gym Heerlen, NL)
Osu,
Martijn
DIT EVENEMENT WORDT MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR:
TWINS (www.booster.be (http://www.booster.be))
en
MMA PLAYTIME (stand op het gala met o.a. UFC kleding)
Upcoming Glory 3
Shooto & Thaiboxing
Sunday 29 March
Theater De Kei
Peppelensteeg 12
6715 CV EDE
weigh in & doctor check starts: 15.00h
doors open: 15.30h
event starts: 17.00h
Entrance:
presale: € 20,-
at the door: € 25,-
KAARTEN TE BESTELLEN OP www.upcomingglory.com (http://www.upcomingglory.com) of klik HIER (http://www.ma-skills.com/upcomingglory/?page_id=3)
We zoeken nog tegenstanders voor de onderstaande vechters!
SH B -83kg Richie Vink (Budo Academy Physical, NL) vs TBA
TB J (15jaar) -60kg Hubert Geven (Budo Blok, NL) vs TBA
TB C -100kg Dwight Harkisoon (Team Petres, NL) vs TBA
TB C -78kg Geronimo de Groot (Team Relex, NL) vs TBA
De line up is door een groot aantal uitvallers flink aangepast. We zijn blij dat er toch nog een groot aantal vechters de partij op het laatste moment hebben aangenomen!
Line up:
TB N -67kg Kir (Bully's Gym, NL) vs Mikel Veenstra (Lansink, NL)
TB N -65kg Rens Vollenberg (Vechtsportcenter de Groot, NL) vs Ruben Brand (Hoyer Gym Roermond, NL)
TB C -72,5kg Thijs (Team Twins, NL) vs Max Verschuur (Bully’s Gym, NL)
TB N -67kg Ismael (Bully's Gym, NL) vs Mohammed Sueliman (Team Petres, NL)
TB N -72,5kg Ruchendel (Team Relex, NL) vs Clint Koolen (Vechtsportcenter de Groot, NL)
SH C -65kg Ricardo Meyer (Team Twins, NL) vs Gideon Kemper (Tatsujin Dojo Deventer, NL)
SH C+ -70kg Clayton Henriques (Angelo Gym, NL) vs Tobias Rietveld (Team Duncan, NL)
SH C+ -76kg Gerben Hulsegge (Budo Academy Physical, NL) vs Ilhan Kekik (Tatsujin Dojo Goor, NL)
SH C+ -76kg Edo Vink (Budo Academy Physical, NL) vs Arne Boekee (Hoyer Gym Heerlen, NL)
SH C+ +100kg Peter Nuijten (Vechtsportcenter de Groot, NL) vs Volkhan Oezdemir (Tatsujin Dojo, CH)
SH C+ -70kg Maxim Moussa (Team Duncan, NL) vs Tom Essers (Tatsujin Dojo Nijmegen, NL)
SH C+ -83kg Tonie Michielsen (Tatsujin Dojo Deventer, NL) vs Boy Eggels (Hoyer Gym Roermond, NL)
SH C+ -83kg Sait Esen (CC-FL, NL) vs Julien Wessels (Tatsujin Dojo Nijmegen, NL)
SH C+ -93kg Olutobi Ayodeji Kalejaiye "Deji" (Angelo Gym, DLD) vs Rowan Tol (Petres Gym, NL)
SH B -76kg Ufuk Isguzarer (Budo Academy Physical, NL) vs Aram Clements (Tatsujin Dojo Amsterdam, NL)
SH B -83kg Robin de Vries (Sportstudio All Inn, NL) vs Michael Angelista (Tatsujin Dojo Deventer, NL)
SH B -76kg Jannis Arvanitidis (Team Duncan, NL) vs (Mbo Ndundo, Hoyer Gym Heerlen, NL)
Osu,
Martijn
DIT EVENEMENT WORDT MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR:
TWINS (www.booster.be (http://www.booster.be))
en
MMA PLAYTIME (stand op het gala met o.a. UFC kleding)