jury
30-03-2009, 00:19
http://xs435.xs.to/xs435/09056/logo_nover1273.jpg
1 Menne Siam Gym jgd kl, O VS O Cengiz kirat Diamond gym
2 Bowie de Bruin Diamond gym jgd kl, VS Moussa Benallacht Balans gym W.O.P
3 Afdi mehic Balans gym W.O.P jgd kl, vs Suray marapengopie Kamlung
5 Oslem kirat Diamond gym jgd kl, vs Erda kural Balans gym W.O.P
6 Hatice Ozturk team santing W.O.P MMA kl, vs Lena Buytendijk Complex
7 Bouke Venema team santing c kl, vs Gino Wespel Tooy gym W. D.OPG.
8Hicham Hazzar yamato gym n kl, vs Murat Gorgulu mt zwolle W.O.P
9 Mark venema team santing W.O.P jgd kl, vs Rahman Ozdemir spartan fights
10 Leroy Schrader mt hoogeveen W.O.P n kl, vs Ibo kacas Rock gym
11 Oane v d Mole Downhat gym W.O.P n kl, vs Roy Gielen Diamond gym
12 Kamal nuweif Nebbe c kl, vs Lillias Boau mani Choy Boy W.D.Opg
13 Rick d Lege Diamond gym c kl, vs Mickael Hardy Kamlung W.O.P
14 Ervet Manga MT Zwolle c kl, vs Souhail Loukili Yamato W.O.P
15 Abi Siam gym b kl, 68 kg vs Paplo Marte W.T.K.O
16 Wouter verhoef Complex W. Armklem MMA kl, 2x3 vs Marino v dijk Spartan Fights
17 Edgar Bagdasaryan Art of Defence n kl, vs Martin Spoonder MT Zwolle W.O.P
19 Soufian el atioui MT Zwolle W.O.P n kl, vs Hamza Benallach Balans gym
20 Roelof Roossien MT Zwolle W.O.P c kl, vs Jeap Bouma Downhat gym
21 Serdar Gursu Rock gym n kl, vs Stephans v d Giesen W.T.K.O
22 Gilbert v Es Rock gym onb n kl, vs onb Julian Tomasoa Baguala gym
23 Ruud v d Water Kamlung b kl, 75 kg vs Arif Siam gym W.T.K.O
24 Harm v Manen Nebbe W.O.P 3x2 K1 kl, vs Stefan Boom Art of Defence
25 Samira Art of Defence W.O.P jgd kl, vs Joahanna Corbi KB Sneek
26 Angelo Siam gym W.O.P jgd kl, vs Turgut MT Zwolle
27 Pieter Ozinga sport Unifit Onb n kl, vs Onb Michael Bos Baguala Gym
28Sunti Bosma Art Of Defence n kl, vs hanife cecen Rock gym W.O.P
30 Cristiano Delgado V der Giesen 3x3 k1 A kl, 96 kg vs Dennis Stolsenbach Siam gym W. D.Med.Int
ps, er kan een foutje ingesloten zijn
;)
1 Menne Siam Gym jgd kl, O VS O Cengiz kirat Diamond gym
2 Bowie de Bruin Diamond gym jgd kl, VS Moussa Benallacht Balans gym W.O.P
3 Afdi mehic Balans gym W.O.P jgd kl, vs Suray marapengopie Kamlung
5 Oslem kirat Diamond gym jgd kl, vs Erda kural Balans gym W.O.P
6 Hatice Ozturk team santing W.O.P MMA kl, vs Lena Buytendijk Complex
7 Bouke Venema team santing c kl, vs Gino Wespel Tooy gym W. D.OPG.
8Hicham Hazzar yamato gym n kl, vs Murat Gorgulu mt zwolle W.O.P
9 Mark venema team santing W.O.P jgd kl, vs Rahman Ozdemir spartan fights
10 Leroy Schrader mt hoogeveen W.O.P n kl, vs Ibo kacas Rock gym
11 Oane v d Mole Downhat gym W.O.P n kl, vs Roy Gielen Diamond gym
12 Kamal nuweif Nebbe c kl, vs Lillias Boau mani Choy Boy W.D.Opg
13 Rick d Lege Diamond gym c kl, vs Mickael Hardy Kamlung W.O.P
14 Ervet Manga MT Zwolle c kl, vs Souhail Loukili Yamato W.O.P
15 Abi Siam gym b kl, 68 kg vs Paplo Marte W.T.K.O
16 Wouter verhoef Complex W. Armklem MMA kl, 2x3 vs Marino v dijk Spartan Fights
17 Edgar Bagdasaryan Art of Defence n kl, vs Martin Spoonder MT Zwolle W.O.P
19 Soufian el atioui MT Zwolle W.O.P n kl, vs Hamza Benallach Balans gym
20 Roelof Roossien MT Zwolle W.O.P c kl, vs Jeap Bouma Downhat gym
21 Serdar Gursu Rock gym n kl, vs Stephans v d Giesen W.T.K.O
22 Gilbert v Es Rock gym onb n kl, vs onb Julian Tomasoa Baguala gym
23 Ruud v d Water Kamlung b kl, 75 kg vs Arif Siam gym W.T.K.O
24 Harm v Manen Nebbe W.O.P 3x2 K1 kl, vs Stefan Boom Art of Defence
25 Samira Art of Defence W.O.P jgd kl, vs Joahanna Corbi KB Sneek
26 Angelo Siam gym W.O.P jgd kl, vs Turgut MT Zwolle
27 Pieter Ozinga sport Unifit Onb n kl, vs Onb Michael Bos Baguala Gym
28Sunti Bosma Art Of Defence n kl, vs hanife cecen Rock gym W.O.P
30 Cristiano Delgado V der Giesen 3x3 k1 A kl, 96 kg vs Dennis Stolsenbach Siam gym W. D.Med.Int
ps, er kan een foutje ingesloten zijn
;)