Ellen
12-04-2009, 19:36
Wegen van 5-6, start gala 7 uur, kaarten te koop aan de deur 18 euro per stuk
Peter van Brummelen TT B’wijk B-klasse 79 kg Geronimo de Groot Team Relex
Ids Keizer KB Cairo B-klasse 78 kg Masoud Rahmini MTC van Dams
Ramiro Perez Afafa B-klasse 74 kg Ricardo Kortland Team Pinas
David da Costa Team Iron B-klasse 63,5 kg Remco de Vogel Gym Haarlem
Mally Calmus Days Gym C-klasse 67 kg Khalil Bouhamou Vorswijk Gym
Inty Caupain Days Gym C-klasse 61 kg Robert de Vogel Gym Haarlem
Marlon Gron MTC Van Dams C-klasse 61 kg Oguz Koca Van Os Gym
Sanne Strabbing KB Cairo N-klasse 52 kg Allison Klok Kops Gym
Rydell Etnel Cassa del Charro N-klasse 77 kg Hessel Duits Team Iron
Jermain Baier SportsArt 16 jr N-klasse 74 kg Jim van Eijk Afafa 15 jr
Rob Bruin KB Cairo N-klasse 95+ kg King Pepito Team Iron
Gilberto van Es Rock Gym N-klasse 72 kg Richendel Janzen Team Relex
Jared Toorenburg Rock Gym N-klasse 71 kg Frank Lammerts SportsArt
Burly Leon Schmidt Cassa del Charro N-klasse 74 kg Hanifi Cecen Rock Gym
Ben vd Glas Tinca Gym 17 jr N-klasse 79 kg Leroy Anders SportsArt 16 jr
Karim el Ouariachi Gym Haarlem N-klasse 60 kg Michael Byat Vorswijk Gym
Nabil Kachik Afafa 17 jr N-klasse 65 kg Hamza Karaman Dragon Gym 17 jr
Leroy Belfor Cassa del Charro N-klasse 76 kg Bas Redengius Tinca Gym
Sergio Beudeker Days Gym N-klasse 66 kg Umit Keskin Dragon Gym
Samir el Ouariachi Gym Haarlem N-klasse 63 kg Jamid Meskonkain Dragon Gym
Samir Maachi Days Gym 18 jr N-klasse 61 kg Jorne Wijnkelder KB Cairo 16 jr
Lesly Risa Van Os Gym N-klasse 59 kg Gabion Vrede Bearpaw Gym
Jos van Belzen TT B’wijk 11 jr JEUGD 35 kg Damian Johanssen SportsArt 10 jr
Angelique de Vogel Gym Haarlem 13 jr JEUGD 40 kg Bodil Schilpenoord VanOs Gym 13 jr
Ismael el Ainouni Team Amrani 10 jr JEUGD 37 kg M.Ali Demir Dragon Gym 11 jr
Ayjoub el Ainouni Team Amrani 13 jr JEUGD 48 kg Suat Cerci Dragon Gym 13 jr
Tonny van Belzen TT B’wijk 13 jr JEUGD 48 kg Mo‘hamster’Chemlali Team Amrani 13 jr
TBA:
Marieke Post SportsArt C-klasse 68 kg ………begin c…..dame.
Denise Kielholtz Days Gym C-klasse 60 kg…………………..dame
Eric Bijlsma Days Gym N-klasse 69 kg ..................................................
Manal Arrad Cassa del Charro N-klasse 67 kg …………………dame..1-1-0..
Ivan (achternm) Dragon Gym N-klasse 62 kg ………………………………
Brandon Cadogan Days Gym N-klasse 56 kg ………16 jr………………..
Voor meer info mail aub naar [email protected]
Peter van Brummelen TT B’wijk B-klasse 79 kg Geronimo de Groot Team Relex
Ids Keizer KB Cairo B-klasse 78 kg Masoud Rahmini MTC van Dams
Ramiro Perez Afafa B-klasse 74 kg Ricardo Kortland Team Pinas
David da Costa Team Iron B-klasse 63,5 kg Remco de Vogel Gym Haarlem
Mally Calmus Days Gym C-klasse 67 kg Khalil Bouhamou Vorswijk Gym
Inty Caupain Days Gym C-klasse 61 kg Robert de Vogel Gym Haarlem
Marlon Gron MTC Van Dams C-klasse 61 kg Oguz Koca Van Os Gym
Sanne Strabbing KB Cairo N-klasse 52 kg Allison Klok Kops Gym
Rydell Etnel Cassa del Charro N-klasse 77 kg Hessel Duits Team Iron
Jermain Baier SportsArt 16 jr N-klasse 74 kg Jim van Eijk Afafa 15 jr
Rob Bruin KB Cairo N-klasse 95+ kg King Pepito Team Iron
Gilberto van Es Rock Gym N-klasse 72 kg Richendel Janzen Team Relex
Jared Toorenburg Rock Gym N-klasse 71 kg Frank Lammerts SportsArt
Burly Leon Schmidt Cassa del Charro N-klasse 74 kg Hanifi Cecen Rock Gym
Ben vd Glas Tinca Gym 17 jr N-klasse 79 kg Leroy Anders SportsArt 16 jr
Karim el Ouariachi Gym Haarlem N-klasse 60 kg Michael Byat Vorswijk Gym
Nabil Kachik Afafa 17 jr N-klasse 65 kg Hamza Karaman Dragon Gym 17 jr
Leroy Belfor Cassa del Charro N-klasse 76 kg Bas Redengius Tinca Gym
Sergio Beudeker Days Gym N-klasse 66 kg Umit Keskin Dragon Gym
Samir el Ouariachi Gym Haarlem N-klasse 63 kg Jamid Meskonkain Dragon Gym
Samir Maachi Days Gym 18 jr N-klasse 61 kg Jorne Wijnkelder KB Cairo 16 jr
Lesly Risa Van Os Gym N-klasse 59 kg Gabion Vrede Bearpaw Gym
Jos van Belzen TT B’wijk 11 jr JEUGD 35 kg Damian Johanssen SportsArt 10 jr
Angelique de Vogel Gym Haarlem 13 jr JEUGD 40 kg Bodil Schilpenoord VanOs Gym 13 jr
Ismael el Ainouni Team Amrani 10 jr JEUGD 37 kg M.Ali Demir Dragon Gym 11 jr
Ayjoub el Ainouni Team Amrani 13 jr JEUGD 48 kg Suat Cerci Dragon Gym 13 jr
Tonny van Belzen TT B’wijk 13 jr JEUGD 48 kg Mo‘hamster’Chemlali Team Amrani 13 jr
TBA:
Marieke Post SportsArt C-klasse 68 kg ………begin c…..dame.
Denise Kielholtz Days Gym C-klasse 60 kg…………………..dame
Eric Bijlsma Days Gym N-klasse 69 kg ..................................................
Manal Arrad Cassa del Charro N-klasse 67 kg …………………dame..1-1-0..
Ivan (achternm) Dragon Gym N-klasse 62 kg ………………………………
Brandon Cadogan Days Gym N-klasse 56 kg ………16 jr………………..
Voor meer info mail aub naar [email protected]