View Full Version : Vechtsportgala Brummen - 9 mei 2009
Vorig jaar organiseerden Faldir Chahbari en Ronald Kablau een kickboksgala in Eerbeek (zie Fotoverslag Vechtsportgala Eerbeek - 2 november 2008 (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=86862)). Dit jaar verhuizen ze naar hun thuisbasis, een paar kilometer verder op, in Brummen.
Op het programma staan zo'n 26 partijen in de J-, N-, C- en B klasse, en een mma partij (Natik Tomajev vs Maxim Moussa).
De zaal is open om 16.00 uur. Om 17.00 uur zal het evenement beginnen.
http://img18.imageshack.us/img18/4707/vechtsportgalabrummen2.jpg (http://img18.imageshack.us/my.php?image=vechtsportgalabrummen2.jpg)
Bij deze ook de matchmaking zoals die er op dit moment uitziet:
1. Fouad Bounda -29kg Otman oussghiri
Team Beast of the East J-kl Team Tekin Rotterdam
2. Isis -46kg Raquel Michiels
Team Fight Plaza Bergen op Zoom J-kl Muay Boran Apeldoorn
3. Joshua Cohan -31kg Ajoub
Team Beast of the East J-kl Gym Fight Plaza Bergen op Zoom
4. Quincy mc Closkey 57kg Guus Weis
Team Beast of the East J-kl Gym Superpro Winterswijk
5. Sahin -61kg Hubert Geven
KB.Brummen J-kl Budo Blok Apeldoorn
6. Mo Achahchouh 59kg Bagduan Karademir
Team Beast of the East J-kl Budo Blok Apeldoorn
7. Sheila Harmsen -63.5kg Nadine Aalhuizen
KB.Zutphen N-kl Soykan Gym Vaassen
8. Emin Yilmaz -76kg ………..
Team Azer Zwolle N-kl Tabanon Zwolle
9. Gukan -69.85kg Wesley
Team Luyken Doetichem N-kl KB. Arnhem
10. Dorien -76kg …………
Team Azer Zwolle N-kl Tabanon Zwolle
11. Bertrik -63.5kg Christiano
KB.Brummen N-kl Gym Superpro Winterswijk
12. Weja -69.85kg Turats Amiri
Team Luyken Doetichem N-kl Team Azer Zwolle
13. Daniel Abu -72.5kg Johan Houben
KB.Brummen N-kl Gym Superpro Winterswijk
14. Mohammed Taibe -66.68kg Kadir Jener
Bora Gym Apeldoorn N-kl Team Azer Zwolle
15. Wencho Hennink -79.2kg …………..
KB.Zutphen C-kl …………..
16. Migan -69.85kg Sven Blokdijk
Team Fight Plaza Bergen op Zoom C-kl Soykan Gym Vaassen
17. Michel Santing -57kg Levon
Muay Boran Apeldoorn C-kl Scorpio Gym Almelo
Pauze===============Pauze================Pauze
18. Sahin Kocer -71kg Abdullah Al-Aassam
Team Beast of the East C-kl Soykan Gym Vaassen
19. Jamal Asgari -69.85kg Thomas Poortman
Bora Gym Apeldoorn C-kl Scorpio gym Almelo
20. Mauricio Cardoso -76kg Alexander Niederquel
KB.Zutphen C-kl Team Rayong Germany/Muay Boran
21. Mohammed Mouhdad -61kg Ara Marteros
Bora gym Apeldoorn C-kl Scorpio Gym Almelo
22. Nicky Lopez -69.85kg Nawid
KB.Brummen B-kl Team Azer Zwolle
23. Natik Tomajev -65kg Maxim Moussa
Team Beast of the East MMA Team Duncan Utrecht
24. Ruben Jemmott -86kg Garik Sarkisjan
KB.Brummen B-kl Scorpio Gym Almelo
25. Brahim Azoum -76kg Richad Moradi
KB.Arnhem B-kl Budokai Tilburg
26. Omar Baqi 71kg Serkan Sakir
Team Beast of the East B-kl Gym Superpro Winterswijk
Richelieu
28-04-2009, 14:36
Ziet er leuk uit Ronald!
wesley026
29-04-2009, 23:27
hoelaat is de weging?
hoelaat is de weging?
Ik heb begrepen dat de weging om 15.00 uur is en dat die echt stipt om 16.00 sluit.
wesley026
02-05-2009, 10:31
Ik heb begrepen dat de weging om 15.00 uur is en dat die echt stipt om 16.00 sluit.
oke bedankt!
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.