Jeru
04-05-2009, 06:47
Op 9 mei maar meteen weer een M1 gala met dit keer een ontmoeting tussen Bulgarije en Team Benelux (met dit keer overigens alleen maar Nederlanders). Leuk maar ook jammer is dat Jordan tegen Danny Smit moet. Beiden komen normaal gesproken uit voor Kops. Ze hebben al een keer eerder een demopartijtje gedraaid, maar dit is natuurlijk wel iets anders....
http://www.m-1global.com/en/news/detail/id/9315/full-lineup-for-m-1-challenge-brazil-on-may-9
Team Challenge Number One: Bulgaria vs. Benelux
1. Lightweight (154 lbs./-70 kg): Yanko Yanev (Bulgaria) vs. Dan van Bergen (Benelux)
2. Welterweight (167.2 lbs./-76 kg): Ivan Ivanov (Bulgaria) vs. Raymond Jarman (Benelux)
3. Middleweight (184.8 lbs./-84 kg): Jordan Radev (Bulgaria) vs. Danny Smit (Benelux)
4. Light Heavyweight (204.6 lbs./-93 kg): Emil Zaharev (Bulgaria) vs. Jason Jones (Benelux)
5. Heavyweight: (204.7 lbs.-plus/+93 kg): Nikola Dipchkov (Bulgaria) vs. Jessie Gibbs (Benelux)
Team Challenge Number Two: Russia Legion vs. Germany
6. Lightweight (154 lbs./-70 kg): Yuri Ivlev (Legion) vs. Franco de Leonardis (Germany)
7. Welterweight (167.2 lbs./-76 kg): Magomed Shihshabekov (Legion) vs. Sven Heising (Germany)
8. Middleweight (184.8 lbs./-84 kg): Sergey Kornev (Legion) vs. Gregor Herb (Germany)
9. Light Heavyweight (204.6 lbs./-93 kg): Gadzimyrat Omarov (Legion) vs. Adam Bakayoko (Germany)
10. Heavyweight: (204.7 lbs.-plus/+93 kg): Akhmed Sultanov (Legion) vs. Lars Klug (Germany)
Team Challenge Number Three: Brazil vs. Team Imperial
11. Lightweight (154 lbs./-70 kg): Hacran Dias (Brazil) vs. Amirkhan Mazikhov (Imperial)
12. Welterweight (167.2 lbs./-76 kg): Eduardo Pamplona (Brazil) vs. Erik Oganov (Imperial)
13. Middleweight (184.8 lbs./-84 kg): Leandro Silva Batata (Brazil) vs. Dmitry Samoilov (Imperial)
14. Light Heavyweight (204.6 lbs./-93 kg): Alexander Machado (Brazil) vs. Mikhail Zayats (Imperial)
15. Heavyweight: (204.7 lbs.-plus/+93 kg): Joaquim Ferreira de Rocha (Brazil) vs. Maksim Grishin (Imperial)
http://www.m-1global.com/en/news/detail/id/9315/full-lineup-for-m-1-challenge-brazil-on-may-9
Team Challenge Number One: Bulgaria vs. Benelux
1. Lightweight (154 lbs./-70 kg): Yanko Yanev (Bulgaria) vs. Dan van Bergen (Benelux)
2. Welterweight (167.2 lbs./-76 kg): Ivan Ivanov (Bulgaria) vs. Raymond Jarman (Benelux)
3. Middleweight (184.8 lbs./-84 kg): Jordan Radev (Bulgaria) vs. Danny Smit (Benelux)
4. Light Heavyweight (204.6 lbs./-93 kg): Emil Zaharev (Bulgaria) vs. Jason Jones (Benelux)
5. Heavyweight: (204.7 lbs.-plus/+93 kg): Nikola Dipchkov (Bulgaria) vs. Jessie Gibbs (Benelux)
Team Challenge Number Two: Russia Legion vs. Germany
6. Lightweight (154 lbs./-70 kg): Yuri Ivlev (Legion) vs. Franco de Leonardis (Germany)
7. Welterweight (167.2 lbs./-76 kg): Magomed Shihshabekov (Legion) vs. Sven Heising (Germany)
8. Middleweight (184.8 lbs./-84 kg): Sergey Kornev (Legion) vs. Gregor Herb (Germany)
9. Light Heavyweight (204.6 lbs./-93 kg): Gadzimyrat Omarov (Legion) vs. Adam Bakayoko (Germany)
10. Heavyweight: (204.7 lbs.-plus/+93 kg): Akhmed Sultanov (Legion) vs. Lars Klug (Germany)
Team Challenge Number Three: Brazil vs. Team Imperial
11. Lightweight (154 lbs./-70 kg): Hacran Dias (Brazil) vs. Amirkhan Mazikhov (Imperial)
12. Welterweight (167.2 lbs./-76 kg): Eduardo Pamplona (Brazil) vs. Erik Oganov (Imperial)
13. Middleweight (184.8 lbs./-84 kg): Leandro Silva Batata (Brazil) vs. Dmitry Samoilov (Imperial)
14. Light Heavyweight (204.6 lbs./-93 kg): Alexander Machado (Brazil) vs. Mikhail Zayats (Imperial)
15. Heavyweight: (204.7 lbs.-plus/+93 kg): Joaquim Ferreira de Rocha (Brazil) vs. Maksim Grishin (Imperial)