PDA

View Full Version : Gekleurde gordels BJJ (Blauw+Paars) in België en Nederland



Vision
06-06-2009, 22:22
Aangezien de lijst in de originele thread veel te lang werd heb ik hem even opgesplitst in 2 delen.
1 Lijst voor de bruine en zwarte gordels en 1 lijst voor de blauwe en paarse gordels. :)

Vision
06-06-2009, 22:23
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart Creemers (Bad Boys Jiu Jitsu)
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jordy Peute (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Wim Deputter (Exit-BJJ)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)

V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

Vision
06-06-2009, 22:29
Jorgo Cokinakis heeft deze week zijn blauwe gordel van Augusto Ferrari gekregen.
Heb hem aan de lijst toegevoegd. :)

the boxer
07-06-2009, 00:29
Frans Van Casteren heeft ondertussen ook bruin gekregen en bij blauw
mag Paul Van Opdorp toegevoegd worden. THx!

Vision
10-06-2009, 00:31
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jordy Peute (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Wim Deputter (Exit-BJJ)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)

V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

Vision
10-06-2009, 00:32
Ik heb Bart Creemers van de lijst afgehaald.
Hij heeft vandaag zijn bruine gordel gekregen van Augusto Ferrari :thup:

Christophe
10-06-2009, 06:34
Waarvoor nogmaals mijn welgemeende felicitaties!

JP
10-06-2009, 20:10
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jordy Peute (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Wim Deputter (Exit-BJJ)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dominique Devreese (Sequana Academy – BJJ Gent)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Robin Venneman (Sequana Academy – BJJ Gent)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)

V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

JP
10-06-2009, 20:11
Robin Venneman en Dominique Devreese van Sequana Academy - BJJ Gent zijn blauwe banders geworden.

Christophe
22-09-2009, 17:31
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dominique Devreese (Sequana Academy – BJJ Gent)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Robin Venneman (Sequana Academy – BJJ Gent)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)

V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

Christophe
22-09-2009, 17:33
Ik heb Wim Deputter en Jordy Peute verwijdert uit de lijst wegens hun promotie naar bruin.

Zie Gekleurde gordels BJJ (Bruin+Zwart) in België en Nederland - Page 2 - MixFight.nl (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=93380&page=2)

FightingDutchman
22-09-2009, 18:00
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dominique Devreese (Sequana Academy – BJJ Gent)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Paul van Opdorp (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Robin Venneman (Sequana Academy – BJJ Gent)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)

V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

FightingDutchman
22-09-2009, 18:01
Ik heb Wim Deputter en Jordy Peute verwijdert uit de lijst wegens hun promotie naar bruin.

Zie Gekleurde gordels BJJ (Bruin+Zwart) in België en Nederland - Page 2 - MixFight.nl (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=93380&page=2)

Goed dat je deze weer even naar boven haalt. Was het eigenlijk min of meer vergeten maar heb Paul van Opdorp (Gracie Barra / Pardoel Sports) aan de blauwe banders toegevoegd en heb Duane van Helvoirt bij de paarse gordels toegevoegd!

bigboz
22-09-2009, 18:49
Antoni is nu paars btw.

blaatenator
22-09-2009, 18:55
Antoni is nu paars btw.

Michel Verhoeven ook (tegelijk met Antoni btw).

Christophe
22-09-2009, 20:26
Antoni is nu paars btw.


Michel Verhoeven ook (tegelijk met Antoni btw).

Voeg ze dan maar snel (correct) toe!!! ;)

JP
22-09-2009, 21:19
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

N
Nico Thielemans (Sequana Academy)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dominique Devreese (Sequana Academy – BJJ Gent)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Florian (Sequana Academy)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jean-Pascal Bolle (Sequana Academy - BJJ Gent)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Paul van Opdorp (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Robin Venneman (Sequana Academy – BJJ Gent)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)

V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

JP
22-09-2009, 21:21
Nico Thielemans > Paars (vorig week)
Florian (vorig week) & mezelf (juni) > Blauw

qball
23-09-2009, 19:12
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jordy Peute (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Wim Deputter (Exit-BJJ)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
thierry de meersman (exit-bjj)
V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

perro caliente
23-09-2009, 20:53
Paarse Band
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Chris Arends (Team Agua)
James Verschuur (Team Agua)

Blauw Band
Francis Thode (Team Agua)
Ramses Helder (Team Agua)
Sterling Ventura (Team Agua)

Christophe
23-09-2009, 21:09
.

Sorry amigo, ik heb je post ge-quote en zie wat er van overschiet: helemaal niets!

Ik vrees dat je de gebruiksaanwijzing nog eens goed moet lezen en het dan nog eens moet proberen (en deze keer mét hoofdletter en spatie erna)! ;)

En schrijf daarna een klein berichtje met de wijzigingen die je hebt aangebracht! Thanks.

Christophe
23-09-2009, 21:13
Paarse Band
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Chris Arends (Team Agua)
James Verschuur (Team Agua)

Blauw Band
Francis Thode (Team Agua)
Ramses Helder (Team Agua)
Sterling Ventura (Team Agua)

Sorry Hot-Dog, maar je zal die namen er toch écht zélf in moeten zetten! Het is simpel: lees de gebruiksaanwijzing en volg die stap voor stap.

Als het je toch iets te moeilijk blijkt, kan je ook altijd aan Cholitzu, MDK of iemand anders van Team Agua vragen het voor je te doen! Succes.

g-unit
23-09-2009, 21:20
Raul Hiwat ook paars:)

Perfectteamcindy
23-09-2009, 23:53
Originally Posted by Vision http://www.mixfight.nl/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?p=752781#post752781)
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Ben Dandois (Perfect Team)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jordy Peute (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Wim Deputter (Exit-BJJ)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)


Blauwe Band
A
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Arends (Team Agua)
Chris Schardijn (Team Agua)
Chris Van Boom (Perfect Team)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)
Cindy Dandois (Perfect Team)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Jurgen Goemans (Perfect Team)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

R
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
thierry de meersman (exit-bjj)
V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

Perfectteamcindy
23-09-2009, 23:54
Ik heb mijzelf, mijn broer, chris van boom en jurgen goemans toegevoegd :-)
allen perfecters!

cholitzu
24-09-2009, 01:32
Sorry Hot-Dog, maar je zal die namen er toch écht zélf in moeten zetten! Het is simpel: lees de gebruiksaanwijzing en volg die stap voor stap.

Als het je toch iets te moeilijk blijkt, kan je ook altijd aan Cholitzu, MDK of iemand anders van Team Agua vragen het voor je te doen! Succes.

Hele dag siesta, en als er dan gewerkt moet worden laat je het iemands anders doen, je bent al behoorlijk ingeburgerd zie ik.;)

cholitzu
24-09-2009, 01:35
The text that you have entered is too long (29508 characters). Please shorten it to 12000 characters long.

cholitzu
24-09-2009, 01:37
Originally Posted by Vision http://www.mixfight.nl/forum/images/buttons/viewpost.gif
1) Quote de laatste versie van de lijst (+ deze gebruiksaanwijzing)

2) Copy/paste naar een word-document als dat handiger werkt

3) Verander NIETS aan de outlay (vetregels, kleuren, ...) BEHALVE de quote-delen die je verwijdert ("[ quote=...]" en "[ /quote]": anders kan niemand de meest recente lijst quoten)

4) Voeg de namen van je leden op de juiste plaats toe, op alfabetische volgorde van de VOORNAAM (omdat de meeste mensen vechters voornamelijk van de voornaam + sportschool kennen, en dit dus de makkelijkste manier is om iemand terug te vinden als de lijst erg groot is) met erachter tussen haakjes de sportschool en eventueel een plaatsbepaling.

5) Check of er niks aan de lay-out is veranderd door de toevoegingen (spaties, kleuren, vetregels), eventueel door eerst op "voorbeeld" te klikken

6) Post de herwerkte lijst zonder extra comments en zonder iets van quotes

7) Maak een nieuwe post met de namen die je net hebt toegevoegd (per gordelcategorie) en eventuele comments

8) OPGELET: Als je iemand in de lijst promoveert (bijv. van blauw naar paars) mag je niet vergeten die persoon te verwijderen in de lagere categorie om te vermijden dat iemand dubbel in de lijst voorkomt.



Paarse Band
A
Aaron Karels (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Abdullah Al-Omari (Team Agua)
Alex Ramirez (Team Agua)
Arnoud Hermes (Yamasaki Nederland)
Arben Zumbultas (Ze Marcello)
Arbi Muradov (Exit-BJJ)
Aram (Yamasaki Nederland)

B
Bart De wandeleer (Ze Marcello)
Ben Dandois (Perfect Team)
Bert Blancke (Ze Marcello)
Brice Migliorini (Ze Marcello)
Bruno Ferrari (Ze Marcello)

C
Cesario di Domenico (Behring JJ / Weng Chun Amsterdam)
Charly Baarda (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Chris Arends (Team Agua)
Christophe Deferme (Exit-BJJ)

D
Dan Bodhol (Ze Marcello)
David Haagsma (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Dimitri Broes (EXIT-BJJ)

F
Frank "Cliffhanger" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Frans van Casteren (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu)

G
Gabriel Lothar (Exit-BJJ)
Gary Van Bever (Sequana Academy)
Geert Schuijers (Yamasaki Nederland)

H
Henk Heneweer (Team Agua / Kaishin)

J
James Verschuur (Team Agua)
Joao Palma (Exit-BJJ)
Joel Riberot (Ze Marcello)
Jordy Peute (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Jouke van Riel (Team Agua)
Jaime Serradilla (Yamasaki Nederland)

K
Kenny Polmans (Bad Boys Jiu Jitsu)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Yamasaki Nederland)

M
Martijn Evens (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi (Ze Marcello)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Marcel van Wintershoven (Yamasaki Nederland)
Michael Stauder (Yamasaki Nederland)

O
Olivier Lemmer (Team Agua)
Olivier Coenen (Sequana Academy)

P
Pavlo (Ze Marcello)

R
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Den Bosch)
Reginald Flint (Ze Marcello)

S
Sarah Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (EXIT-BJJ)

T
Thomas Zenthner (Sequana Academy)

V
Vidal Serradilla (Yamasaki Nederland)

W
Willem Peeters (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Wim Deputter (Exit-BJJ)

Y
Yasmin Sewgobind (Yamasaki Nederland)

cholitzu
24-09-2009, 01:38
Blauwe Band

A
Ahmed Belmadani (Bad Boys Jiu Jitsu)
Amar Sukdeo (Rickson Gracie Den Bosch)
Alain De Munck (Sequana Academy)
Angelique (Rickson Gracie Purmerend)
Antoni Hardonk (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Aram Scholten (Yamasaki Nederland)

B
Bart Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bart Vandereyt (Bad Boys Jiu Jitsu)
Barry van Arkens (Rickson Gracie Purmerend)
Berry Bunthof (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Bertrand Savard (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Bruno Charvet (Exit-BJJ)
Benno Westra (Yamasaki Nederland)

C
Cedric Strykowski (Ze Marcello)
Chekwa Aneke (Yamasaki Nederland)
Chris Schardijn (Team Agua)
Chris Van Boom (Perfect Team)
Christian Fuhr (Yamasaki Nederland)
Cindy Dandois (Perfect Team)

D
Daan Broekman (Yamasaki Nederland)
Dae-young Holten (Marcos Flexa)
Danny (Exit-BJJ)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Dave Born (Ze Marcello Hellevoetsluis)
David (Sequana Academy)
David Knibbe (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Denis Staumont (Sequana Academy)
Dennis Vanwegberg (Bad Boys Jiu Jitsu)
Dennis Wong (Bad Boys Jiu Jitsu)
Desmond v/d Berg (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Dieter Engelen (Bad Boys Jiu Jitsu)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Duncan Diaz (Team Agua)

E
Erick Faddeev (Team Agua)
Eibert Beugelink (Yamasaki Nederland)

F
Fariq Ishaak (Team Agua)
Francis Thode (Team Agua)
Frank (Rickson Gracie Den Bosch)
Franky Van Hove (Team Perfectteam)
Fred Decloedt (Sequana Academy)

G
Gary Lilly (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Den Bosch)
Geert Markeze (Yamasaki Nederland)

H
Herman (Bad Boys Jiu Jitsu)
Horacio Nemseff (Rickson Gracie Purmerend)

J
Jacky van der Leest (Yamasaki Nederland)
Jan De Paepe (Sequana Academy)
Jeroen Putzeys (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jorgo Cokinakis (Bad Boys Jiu Jitsu)
Jos Albers (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Joshua (Rickson Gracie Den Bosch)
Jurgen Goemans (Perfect Team)
Justus Enthoven (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)

K
Kato (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Khalid (Sequana Academy - LLN)

L
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Franken (Marcos Flexa / Carlson Gracie Holland)
Leo Noordergraaf (Yamasaki Nederland)

M
Maarten Tol (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Majanka Lathouwers (Exit-BJJ)
Mano Kok (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel Lucassen (Yamasaki Nederland)
Marco de Keizer (Team Agua)
Marjolein Groenen (Gracie Barra / Pardoel Sports)
Marjolijn Leenknecht (Exit-BJJ)
Mathieu Boucharessas (Sequana Academy)
Matt Krijanski (Team Agua)
Michel Verhoeven (Rickson Gracie Den Bosch)

N
Niels Tumuhury (Rickson Gracie Heerhugowaard)
Nico Creten (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nico Herbert (Yamasaki Nederland)
Nico Thielemans (Sequana Academy)
Nicolas Malfeyt (Exit-BJJ)

O
Oliver Kumpen (Exit-BJJ)
Oliver Lemmer (Team Agua)
Olivier Collomb (Ze Marcello Hellevoetsluis)

P
Paul (Rickson Gracie Den Bosch)
Peter Cyrano (Team Agua)
Pierre (Rickson Gracie Purmerend)
Pierre (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Pieter Moore (Rickson Gracie Heerhugowaard)

cholitzu
24-09-2009, 01:40
R
Ramses Helder (Team Agua)
Regie Rink (Team Agua)
Richard Schoonus (Yamasaki Nederland)
Richard Simpson (Ze Marcello Hellevoetsluis)
Ronny (Exit-BJJ)
Rudy "Military-man" (Bad Boys Jiu Jitsu)
Rune (Flexa / Carlson Gracie Holland / Choke Academy Denmark)
Ruud Hens (Yamasaki Nederland)

S
Sam Turky (Team Agua)
Sander De Lauw (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sander Pols (Rickson Gracie Den Bosch)
Sandro Farricelli (Bad Boys Jiu Jitsu)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Rotterdam)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Purmerend)
Stefan Ballyn (Sequana Academy - BJJ Gent)
Stefan Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
Sterling Ventura (Team Agua)
Steven ''den stille'' (Exit-BJJ)
Steven "de klauw" (Exit-BJJ)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Purmerend)
Suzanne Joossens (Exit-BJJ)

T
Thijs Distel (Team Agua)
Tim Bachot (Exit-BJJ)
Tom Bindels (Bad Boys Jiu Jitsu)
Tom Vandepool (Exit-BJJ)
Tymen Bostoen (Rickson Gracie Rotterdam/ Leiden)
thierry de meersman (exit-bjj)
V
Vitor Colombini (Marcos Flexa/ Carlson Gracie Holland)

W
Wachid Alabaev (Exit-BJJ)
Wiggert Meerman (Gracie Barra / Pardoel Sports)
William van de Struis (Team Agua)
Wouter Vanloffelt (Bad Boys Jiu Jitsu)

cholitzu
24-09-2009, 01:41
HIj blijft maar zeuren over
The text that you have entered is too long (29508 characters). Please shorten it to 12000 characters long.


Als iemand het voor elkaar krijgt om er weer een lijst van te maken ....BVD

JP
24-09-2009, 02:31
Trouwens is er iets gebeurd met de post van qball. Gij hebt de verkeerde versie gebruikt waardoor mijn laatste update niet erbij staat. En nu loopt het fout door een verkeerde interpretatie van de gebruiksaanwijzing. Christophe, zet ne keer die hele boel recht amigo :)

cholitzu
24-09-2009, 02:59
Trouwens is er iets gebeurd met de post van qball. Gij hebt de verkeerde versie gebruikt waardoor mijn laatste update niet erbij staat. En nu loopt het fout door een verkeerde interpretatie van de gebruiksaanwijzing. Christophe, zet ne keer die hele boel recht amigo :)


Laatse post was van PerfectCindy, die heb ik iig gecopyd, en gewoon Vision zijn gebruiksaanwijzing gevolgd.

Christophe
24-09-2009, 07:24
Trouwens is er iets gebeurd met de post van qball. Gij hebt de verkeerde versie gebruikt waardoor mijn laatste update niet erbij staat. En nu loopt het fout door een verkeerde interpretatie van de gebruiksaanwijzing. Christophe, zet ne keer die hele boel recht amigo :)
Ik zal het hier eens bekijken! ;)


Laatse post was van PerfectCindy, die heb ik iig gecopyd, en gewoon Vision zijn gebruiksaanwijzing gevolgd.
Vision zijn gebruiksaanwijzing?! Vision zijn gebruiksaanwijzing?! Uit het oog, uit het hart!
De lijst (mét duidelijke gebruiksaanwijzing) is origineel van mij, Vision heeft hem wegens plaatsgebrek in tweeën gesplitst ... waarvoor dank! ;)


Aangezien de lijst in de originele thread veel te lang werd heb ik hem even opgesplitst in 2 delen.
1 Lijst voor de bruine en zwarte gordels en 1 lijst voor de blauwe en paarse gordels. :)
En blijkbaar is hij nu alweer te lang, het gaat snel in de Lage Landen. Het duurt niet meer lang, of we hebben een andere oplossing nodig. Maar voorlopig zullen we de lijst maar opsplitsen in één voor de blauwe banders, en één voor de paarse banders.

Christophe
24-09-2009, 08:14
En blijkbaar is hij nu alweer te lang, het gaat snel in de Lage Landen. Het duurt niet meer lang, of we hebben een andere oplossing nodig. Maar voorlopig zullen we de lijst maar opsplitsen in één voor de blauwe banders, en één voor de paarse banders.

En om het gemakkelijk te maken:

Paarse gordels BJJ in België en Nederland - MixFight.nl (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=96380)

Blauwe gordels BJJ in België en Nederland - MixFight.nl (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=96379)