Nolimit
18-06-2009, 23:40
Beste Forumlezers,
Helaas moet ik jullie mijn excuus aanbieden voor het zo lang uitblijven van het defintieve programma... dit komt door de vele afzeggingen die we helaas hebben mogen ontvangen!
Ook nu tijdens dat ik dit bericht voor jullie neerzet :(
Het gala begint zondag om 15:00
MMA Pro
Raymond Jarman (Mike's Gym) vs Hyram Rodriguez (ATF Militia)
A Klasse
Rachid Belaini (Mike's Gym) vs Mohamed Aouragh (TopFighters)
B Klasse
Ilyas Hammouche (Vos Gym) vs Abdulrachim Fakiri (Real Team Belgium)
Yassin Bensallam (Ajuau & Etta) vs Alex Jaquin (Team Areski France)
Rick Forkuo (FFC) vs Rachid Bouaoutane (Ajuau & Etta)
Superfight
John "the Machine"Benjamins (Team Passenier) vs Marco "mr Double you" Verhoek (Team Manhoef)
C Klasse
Ersin Cetinkaya (Vos Gym) vs Terence vd Bies (FFC)
Hassan Hamdan (Chakuriki) vs Oguz Koca (Van Os Gym)
Eljon Brander (Gym Haarlem) vs Nollie (FFC)
Ismael Ben Ali (TB Den Haag) vs TBA (Van Os Gym)
Jalal (Mike's Gym) vs Yannick Doors (Fullkick)
Erdal Koca (Van Os Gym) vs Salim al Ghazoui (Topfighters)
Zekaj Aksoy (Jamal B) vs Aziz Kallah (FFC)
Bart Mooijekind (Bari Gym) vs Fatih Cam (Van Os Gym)
Amateur MMA
Umit (Mike's Gym) vs Malik Kacsmarkiewez (Wiet Sport France)
Deivid Flederzinkas (Team Petres) vs Jawaad Hussein (Kops Gym)
N Klasse
Mo Boudhan (Mike's Gym) vs Richard Veerman (Twight Gym)
Allison (Kops Gym) vs Esma Rabi (TB Den Haag)
Aaron Wrighting (Mike's Gym) vs
Rachid (Fightclub Purmerend) vs Marwan Bhiri (Team Amrani)
Marko Buis (Mike's Gym) vs Ara Akopian (Wiet Sport France)
Zefanjo (Mike's Gym) vs Stephan Ginneken (Fullkick)
Rob Mooijekind (Bari Gym) vs Mike Pijpers (Gym Haarlem)
Joey (Mike's Gym) vs Wouter Thijsen (Twight Gym)
Delano (Mike's Gym) vs Krishan Poeran (TB Den Haag)
Yassin (Mike's Gym) vs Bas (Fightclub Purmerend)
Ibrahim (Vos Gym) vs Dennis Haverlag (Twight Gym)
Mohamed Antzigh (Mike's Gym) vs Samir (TB Den Haag)
Farid Gamei (Kops Gym) vs Hamza Souzi (Kops Gym)
Angelo Bos (Mike's Gym) vs Jeffrey Partijn (Twight Gym)
Tot Zondag!
Sportieve Groetjes
Team 100%
Helaas moet ik jullie mijn excuus aanbieden voor het zo lang uitblijven van het defintieve programma... dit komt door de vele afzeggingen die we helaas hebben mogen ontvangen!
Ook nu tijdens dat ik dit bericht voor jullie neerzet :(
Het gala begint zondag om 15:00
MMA Pro
Raymond Jarman (Mike's Gym) vs Hyram Rodriguez (ATF Militia)
A Klasse
Rachid Belaini (Mike's Gym) vs Mohamed Aouragh (TopFighters)
B Klasse
Ilyas Hammouche (Vos Gym) vs Abdulrachim Fakiri (Real Team Belgium)
Yassin Bensallam (Ajuau & Etta) vs Alex Jaquin (Team Areski France)
Rick Forkuo (FFC) vs Rachid Bouaoutane (Ajuau & Etta)
Superfight
John "the Machine"Benjamins (Team Passenier) vs Marco "mr Double you" Verhoek (Team Manhoef)
C Klasse
Ersin Cetinkaya (Vos Gym) vs Terence vd Bies (FFC)
Hassan Hamdan (Chakuriki) vs Oguz Koca (Van Os Gym)
Eljon Brander (Gym Haarlem) vs Nollie (FFC)
Ismael Ben Ali (TB Den Haag) vs TBA (Van Os Gym)
Jalal (Mike's Gym) vs Yannick Doors (Fullkick)
Erdal Koca (Van Os Gym) vs Salim al Ghazoui (Topfighters)
Zekaj Aksoy (Jamal B) vs Aziz Kallah (FFC)
Bart Mooijekind (Bari Gym) vs Fatih Cam (Van Os Gym)
Amateur MMA
Umit (Mike's Gym) vs Malik Kacsmarkiewez (Wiet Sport France)
Deivid Flederzinkas (Team Petres) vs Jawaad Hussein (Kops Gym)
N Klasse
Mo Boudhan (Mike's Gym) vs Richard Veerman (Twight Gym)
Allison (Kops Gym) vs Esma Rabi (TB Den Haag)
Aaron Wrighting (Mike's Gym) vs
Rachid (Fightclub Purmerend) vs Marwan Bhiri (Team Amrani)
Marko Buis (Mike's Gym) vs Ara Akopian (Wiet Sport France)
Zefanjo (Mike's Gym) vs Stephan Ginneken (Fullkick)
Rob Mooijekind (Bari Gym) vs Mike Pijpers (Gym Haarlem)
Joey (Mike's Gym) vs Wouter Thijsen (Twight Gym)
Delano (Mike's Gym) vs Krishan Poeran (TB Den Haag)
Yassin (Mike's Gym) vs Bas (Fightclub Purmerend)
Ibrahim (Vos Gym) vs Dennis Haverlag (Twight Gym)
Mohamed Antzigh (Mike's Gym) vs Samir (TB Den Haag)
Farid Gamei (Kops Gym) vs Hamza Souzi (Kops Gym)
Angelo Bos (Mike's Gym) vs Jeffrey Partijn (Twight Gym)
Tot Zondag!
Sportieve Groetjes
Team 100%