Team Petres
21-08-2009, 08:57
http://petresgym.nl/images/T2FHOORNVKDEF.jpghttp://petresgym.nl/images/time%20to%20fight%20back.jpg
Time2Fight
26 September Hoorn.
Na bijna 20 jaar dan eindelijk weer een vechtsport gala in Hoorn, en wat voor één!
Petres Gym heeft kosten noch moeite gespaard om Hoorn op een avond vol spanning, sensatie en emoties te trakteren…
Met als Hoofdpartij van de avond het Time2Fight Titel gevecht tussen alkmaarder Marino Schouten en Hoorn’s publiekslieveling “Ice Cold” Joep Beerepoot.
Het andere hoofdgevecht zal gaan tussen Roosendaal’s wonderkind Walid Pfaff die met zijn arsenaal aan stoten en trappen september naar Hoorn zal afreizen om het daar op te nemen tegen Het monster van Albanië… Petres Gym’s Gjetan Keta! Keta in Duitsland gevreesd om zijn harde stoten zal alles op alles zetten om het nederlands publiek voor zich te winnen of het hem zal lukken zien we 26 september maar het belooft een partij vol spanning te worden en waarbij je de hele wedstrijd gekluisterd aan de ring zal blijven.
Ook uniek! 2 welterweight toernooien op één avond en zeker niet de minste bij de heren amsterdams trots en Nederlands Kampioen Mohamed el Atmani zal het in de eerste ronde opnemen tegen Chad Bishop, de andere halve finale zal gaan tussen Harry Lodewijks en “Crazy Legs” Nordin Kassrioui.
Het andere toernooi zal uitgevochten worden door 4 dames en niet zomaar wat dames nee! Het zal het toernooi van het jaar worden met meerdvoudig kampioene Jorina Baars, europees kampioene Najat el Hasnoui alloui, Orinta van der Zee en Hatice Ozyurt, dames die hun sporen al ruim verdiend hebben en 26 september zullen zij bewijzen hoe hard er aan toe kan gaan bij dames gevechten en er kan er maar 1 de winnaar zijn… wie zal het worden?
Dan heeft Petres Gym om er nog een internationaal tintje aan het geheel te geven weten te realiseren om in de jeugd klasse een interland uit te laten vechten en wel een interland met onze ow zo fijne oosterburen Duitsland!
Uitkomend voor Team Holland zijn: Oussama Addi van Pancration, Nick Frese van Vos Gym, Nicky de Raad Oosterbaan Gym, Budo Blok’s “ Nederlands kampioen” Hubert Greven, Dominique van Herwijnen van Petres Gym, “Pancration Star” Mirano Remak en Hejena’s Ritveld!
Het overige programma ziet er als volgt uit:
MMA:
Rowan van Tol (Team Petres) vs Niels van Noordt (Pancration)
MMA Amateur:
Deivid Flederzinkas (Team Petres) vs TBA 70kg
B Klasse:
Hannes Schneider (van Os Gym) vs Younes Latik (Fightclub Purmerend)
Joey Huis (Chakuriki) vs Achmed Ouaddadi (Team Gunyar)
Danny Moh Thung Suk (Fightclub Purmerend) vs TBA
C Klasse:
Dwight Harkisoon (Petres Gym) vs Fatih Cam (van Os Gym)
Yassin Nakro (Andro’s Gym) vs Ivo Wormer (Chakuriki)
Mohsin el Baset (Pancration) vs Lloyd van Wighem (Team Waddinxveen)
Miles Simson (Vos Gym) vs Erdal Koca (van Os Gym)
Joey Gomes (Chakuriki) vs Ronnie Romeijer (Bensallah Gym)
Rick Kuiper (Gym de Leeuw) vs Serrano Voorn (Pancration)
Donny Oulad Bouchta (Pancration) vs Rion Rijker (Vos Gym)
N Klasse:
Jeffrey Bruinsma (Mejiro Gym) vs Richard Veerman (Twight Gym)
Shirley Willemstijn (Petres Gym) vs Pascalle Hilversum (Gym International)
Rachid (Fightclub Purmerend) vs Nader Farhou (Pancration)
Marvin Loman (Petres Gym) vs Helmut (Duitsland)
Steve Poort (Twight Gym) vs TBA
Ibrahim Aarab (Vos Gym) vs Ibrahim Asabdoun (Gym International)
Kawoun (Twight Gym) vs Mikail Taskin (Gym International)
Debby de Jong (Petres Gym) vs Eva (Hejena Gym)
Stephano (Petres Gym) vs Abou Bakr (Ajuau & Etta)
Melanie Brouwer (Petres Gym) vs TBA
Bas (Fightclub Purmerend) vs Roy Klaver (Hejena Gym)
J Klasse:
Bonni Loman (Petres Gym) vs Larissa Beets (Team Schreiber)
Zaal open:14.00 Aanvang programma:15.00
Kaarten zijn verkrijgbaar bij alle deelnemende sportscholen,sporthal vrendenhof
en Petres Gym op de Oude veiling 107 in Zwaag.Surf naar www.time2fight.nl (http://www.time2fight.nl) voor
meer verkoop punten.Kaarten in voorverkoop €25,- Aan de kassa €35,-
Op het gala is er ook eten verkrijgbaar en na het gala is er een afterparty in Grandcafe Santé
Time2Fight
26 September Hoorn.
Na bijna 20 jaar dan eindelijk weer een vechtsport gala in Hoorn, en wat voor één!
Petres Gym heeft kosten noch moeite gespaard om Hoorn op een avond vol spanning, sensatie en emoties te trakteren…
Met als Hoofdpartij van de avond het Time2Fight Titel gevecht tussen alkmaarder Marino Schouten en Hoorn’s publiekslieveling “Ice Cold” Joep Beerepoot.
Het andere hoofdgevecht zal gaan tussen Roosendaal’s wonderkind Walid Pfaff die met zijn arsenaal aan stoten en trappen september naar Hoorn zal afreizen om het daar op te nemen tegen Het monster van Albanië… Petres Gym’s Gjetan Keta! Keta in Duitsland gevreesd om zijn harde stoten zal alles op alles zetten om het nederlands publiek voor zich te winnen of het hem zal lukken zien we 26 september maar het belooft een partij vol spanning te worden en waarbij je de hele wedstrijd gekluisterd aan de ring zal blijven.
Ook uniek! 2 welterweight toernooien op één avond en zeker niet de minste bij de heren amsterdams trots en Nederlands Kampioen Mohamed el Atmani zal het in de eerste ronde opnemen tegen Chad Bishop, de andere halve finale zal gaan tussen Harry Lodewijks en “Crazy Legs” Nordin Kassrioui.
Het andere toernooi zal uitgevochten worden door 4 dames en niet zomaar wat dames nee! Het zal het toernooi van het jaar worden met meerdvoudig kampioene Jorina Baars, europees kampioene Najat el Hasnoui alloui, Orinta van der Zee en Hatice Ozyurt, dames die hun sporen al ruim verdiend hebben en 26 september zullen zij bewijzen hoe hard er aan toe kan gaan bij dames gevechten en er kan er maar 1 de winnaar zijn… wie zal het worden?
Dan heeft Petres Gym om er nog een internationaal tintje aan het geheel te geven weten te realiseren om in de jeugd klasse een interland uit te laten vechten en wel een interland met onze ow zo fijne oosterburen Duitsland!
Uitkomend voor Team Holland zijn: Oussama Addi van Pancration, Nick Frese van Vos Gym, Nicky de Raad Oosterbaan Gym, Budo Blok’s “ Nederlands kampioen” Hubert Greven, Dominique van Herwijnen van Petres Gym, “Pancration Star” Mirano Remak en Hejena’s Ritveld!
Het overige programma ziet er als volgt uit:
MMA:
Rowan van Tol (Team Petres) vs Niels van Noordt (Pancration)
MMA Amateur:
Deivid Flederzinkas (Team Petres) vs TBA 70kg
B Klasse:
Hannes Schneider (van Os Gym) vs Younes Latik (Fightclub Purmerend)
Joey Huis (Chakuriki) vs Achmed Ouaddadi (Team Gunyar)
Danny Moh Thung Suk (Fightclub Purmerend) vs TBA
C Klasse:
Dwight Harkisoon (Petres Gym) vs Fatih Cam (van Os Gym)
Yassin Nakro (Andro’s Gym) vs Ivo Wormer (Chakuriki)
Mohsin el Baset (Pancration) vs Lloyd van Wighem (Team Waddinxveen)
Miles Simson (Vos Gym) vs Erdal Koca (van Os Gym)
Joey Gomes (Chakuriki) vs Ronnie Romeijer (Bensallah Gym)
Rick Kuiper (Gym de Leeuw) vs Serrano Voorn (Pancration)
Donny Oulad Bouchta (Pancration) vs Rion Rijker (Vos Gym)
N Klasse:
Jeffrey Bruinsma (Mejiro Gym) vs Richard Veerman (Twight Gym)
Shirley Willemstijn (Petres Gym) vs Pascalle Hilversum (Gym International)
Rachid (Fightclub Purmerend) vs Nader Farhou (Pancration)
Marvin Loman (Petres Gym) vs Helmut (Duitsland)
Steve Poort (Twight Gym) vs TBA
Ibrahim Aarab (Vos Gym) vs Ibrahim Asabdoun (Gym International)
Kawoun (Twight Gym) vs Mikail Taskin (Gym International)
Debby de Jong (Petres Gym) vs Eva (Hejena Gym)
Stephano (Petres Gym) vs Abou Bakr (Ajuau & Etta)
Melanie Brouwer (Petres Gym) vs TBA
Bas (Fightclub Purmerend) vs Roy Klaver (Hejena Gym)
J Klasse:
Bonni Loman (Petres Gym) vs Larissa Beets (Team Schreiber)
Zaal open:14.00 Aanvang programma:15.00
Kaarten zijn verkrijgbaar bij alle deelnemende sportscholen,sporthal vrendenhof
en Petres Gym op de Oude veiling 107 in Zwaag.Surf naar www.time2fight.nl (http://www.time2fight.nl) voor
meer verkoop punten.Kaarten in voorverkoop €25,- Aan de kassa €35,-
Op het gala is er ook eten verkrijgbaar en na het gala is er een afterparty in Grandcafe Santé