PDA

View Full Version : UFC 102 - Fight Videos - Couture vs Nogueira



KayOne
30-08-2009, 08:36
Keith Jardine vs. Thiago Silva (http://k1fighter.blogspot.com/2009/08/keith-jardine-vs-thiago-silva.html)


Brandon Vera vs. Krzysztof Soszynski (http://k1fighter.blogspot.com/2009/08/brandon-vera-vs-krzysztof-soszynski.html)


Chris Leben vs. Jake Rosholt (http://k1fighter.blogspot.com/2009/08/chris-leben-vs-jake-rosholt.html)


Nate Marquardt vs. Demian Maia (http://k1fighter.blogspot.com/2009/08/nate-marquardt-vs-demian-maia.html)



Todd Duffee vs Tim Hague (http://k1fighter.blogspot.com/2009/08/todd-duffee-vs-tim-hague.html)

Wilson Gouveia vs. Ed Herman (http://k1fighter.blogspot.com/2009/08/wilson-gouveia-vs-ed-herman.html)

KayOne
30-08-2009, 08:57
Randy Couture vs. Antonio Rodrigo Nogueira (http://k1fighter.blogspot.com/2009/08/randy-couture-vs-antonio-rodrigo.html)

petjekick
30-08-2009, 09:47
thanks,,,wat een wedstrijd randy vs antonio respect voor beide heren.

De man van 14K
30-08-2009, 11:03
vet nu maar even relaxt kijken,. bedankt!

Jeru
30-08-2009, 11:04
Bedankt!

Briant
30-08-2009, 11:57
thanks

Karel
30-08-2009, 12:58
thx, een zeer nuttige blog

bigboz
30-08-2009, 13:02
Thnx

Vitor Belfort
30-08-2009, 15:01
Voor de nieuwsgroep downloaders:

Het gehele event:

Couture vs Noguiera UFC 102 (http://www.nzbindex.nl/search/?hidespam=1&q=UFC.102.Couture.vs.Nogueira.PPV.HDTV.XviD-aAF&max=50&age=60&sort=agedesc)

CannieY
30-08-2009, 15:55
INSTANT klassieker!

joost
30-08-2009, 16:45
Thanks!

De man van 14K
30-08-2009, 20:31
Wat een gruwelijke partij! Die Couture kreeg ze wel een paar keer maar hij bleef er constant bij en wis Nog ook een paar keer in moeilijkheden te krijgen. Echt op het puntje van mijn stoel zitten kijken. Geweldig!

fireblade900
30-08-2009, 22:35
Iemand een nieuwe of andere link naar Nog - Couture want deze is verwijderd ?

steftheboxer
30-08-2009, 23:26
inderdaad doet het niet meer!

KayOne
30-08-2009, 23:52
precies onder staat een ander alternatieve video

Sendur
31-08-2009, 00:39
Nog en Couture waren de toppers van de avond!!


Als je deze Nog tegen Mir zou zetten word Mir gesloopt!!!!