soufpromotions
29-09-2009, 19:40
Beste sportvrienden,
Op zondag 4 okt zal de martiniplaza in Groningen (www.martiniplaza.nl (http://www.martiniplaza.nl/)) in het teken staan van RingRage part 3 wat U verzorgt word door Souf Promotions.
Dit gala zal vanaf 18.00 uur elk heel uur 5 minuten live te zien zijn op een binnenkort bekend gemaakte link. (hou mixfight.nl in de gaten voor de link)
Het gala zal bol staan van de nodige show en entertainment. We hebben top danseressen die u zullen vermaken op de beat van de dj die worden ondersteund door 2 violistes een gitarist, percussie en een zangeres en natuurlijk knallende partijen.
Hoofdprogramma:
Prestige fight
(3x3 min met knieen naar het hoofd)
Pim Spoelstra vs Geronimo de Vries
(team aerts) (muayboran)
A-klasse
Christiaan delgado vs Yahya Gulay
(team it's showtime) (team hans vos)
Pascal Brinkman vs Peter Dollenkamp
(mt zwolle) (kb sneek)
Sergio wielsen vs Dellon Carilo
(black label) (keumgang)
B-klasse
Maikel Duut vs Frank Munoz
(kb groningen) (vos gym Spanje)
Geronimo de Groot vs leandro tam
(team relax) ( ffc)
Abdessamat Bouhiri vs T.B.A
(matiz gym)
Onder Borglu vs Ferry Suitela
(body gym) (ss komen)
Django Tomasoa vs Irvin Sabajo
(elsomo) (vos gym)
Bart van Dijk vs Niels Olofson
(choy-bo) (azer gym)
Rafael Rafaelian vs Jasper Bout
(kb groningen) (lomulder mt)
Illias Bouanani vs Issaes Ferrera
(choy-bo) (kai-muay)
Melih Ay vs Reduan Boukerch
(ss saban) (team gunyar)
Aleida Lawant vs Sanne de Ruijter
(van os gym) (Team pinas)
Mis het niet 4 okt martiniplaza groningen!!!
Kijk ook eens op www.ringrage.nl (http://www.ringrage.nl)!!
Op zondag 4 okt zal de martiniplaza in Groningen (www.martiniplaza.nl (http://www.martiniplaza.nl/)) in het teken staan van RingRage part 3 wat U verzorgt word door Souf Promotions.
Dit gala zal vanaf 18.00 uur elk heel uur 5 minuten live te zien zijn op een binnenkort bekend gemaakte link. (hou mixfight.nl in de gaten voor de link)
Het gala zal bol staan van de nodige show en entertainment. We hebben top danseressen die u zullen vermaken op de beat van de dj die worden ondersteund door 2 violistes een gitarist, percussie en een zangeres en natuurlijk knallende partijen.
Hoofdprogramma:
Prestige fight
(3x3 min met knieen naar het hoofd)
Pim Spoelstra vs Geronimo de Vries
(team aerts) (muayboran)
A-klasse
Christiaan delgado vs Yahya Gulay
(team it's showtime) (team hans vos)
Pascal Brinkman vs Peter Dollenkamp
(mt zwolle) (kb sneek)
Sergio wielsen vs Dellon Carilo
(black label) (keumgang)
B-klasse
Maikel Duut vs Frank Munoz
(kb groningen) (vos gym Spanje)
Geronimo de Groot vs leandro tam
(team relax) ( ffc)
Abdessamat Bouhiri vs T.B.A
(matiz gym)
Onder Borglu vs Ferry Suitela
(body gym) (ss komen)
Django Tomasoa vs Irvin Sabajo
(elsomo) (vos gym)
Bart van Dijk vs Niels Olofson
(choy-bo) (azer gym)
Rafael Rafaelian vs Jasper Bout
(kb groningen) (lomulder mt)
Illias Bouanani vs Issaes Ferrera
(choy-bo) (kai-muay)
Melih Ay vs Reduan Boukerch
(ss saban) (team gunyar)
Aleida Lawant vs Sanne de Ruijter
(van os gym) (Team pinas)
Mis het niet 4 okt martiniplaza groningen!!!
Kijk ook eens op www.ringrage.nl (http://www.ringrage.nl)!!