jury
25-10-2009, 23:30
Santino verbeek Sokudo gym W.O.P jgd kl vs Jimi v oeveren KB Komen
Jody Sokudo gym W.O.P n kl, vs Jim Disseldorp Mejiro gym
Marleen Okx Sokudo gym W.O.P Nkl, vs pascalle hilversum gym international
Carrar Ryad SilentDragon bg N kl, vs Mohammed hamouti W.K.O.h
Mariska heek Sokudo gym n kl, vs Manal Arad Casa del charro W.O.P
Samir Seddaoui Silent Dragon bg nkl, vs Kubilay kaskin Gym international W.O.P
Odin Dijkstr Sokudo gym nkl, Onb vs Onb Zakaria talebi Team Amrani
Angela Wildenburg Sokudo gym W.O.P nkl, vs Ginger Rotteveel Gym International
David da costa La Sala W.T.K.O Bkl, 5x2 63,5 vs Valdiro da cruz
Muhammet Uysel Sokudo Boksen Onb vs Onb Tom Cohen Seconds out
Robin Vriend Sokudo W.K.O.H Akl, 67kg vs Sahand Dorff Duitsland
Pieter Moore Olympia waard W.guil Choke MMA Amateur vs Oscar v Gorkom Vathorst Gym
Taufik Dahri silent Dragon bg nkl, vs Ahmet Gunay Gym int W.O.P
Souaib Bejaoui Duitsland W.O.P Ckl, vs Dennis troost Gym int
Rachif Jagroep Seconds out W.O.P Nkl, vs Marwan Bhiri Team Amrani
Jannes v Schaik Sokudo gym Nkl, vs Mikail Taskin Gym int W.O.P
Guido Imanuelson Seconds out Nkl, vs Lino Nimmermeer Vathorst W.O.P
Edgar Numbi Silent Dragon bg Ckl, vs Adbeslaam el Hanouti Team Najim W.O.P
Mohamed Zinbi Mhassani Gym Bkl,5x2 61 kg Onb vs Onb Bilal Hanun vathorst
Mandela Antone Silent Dragon bg Akl, 5x3 70 kg vs Milo El Geubli Mejiro gym W.O.P
Jody Sokudo gym W.O.P n kl, vs Jim Disseldorp Mejiro gym
Marleen Okx Sokudo gym W.O.P Nkl, vs pascalle hilversum gym international
Carrar Ryad SilentDragon bg N kl, vs Mohammed hamouti W.K.O.h
Mariska heek Sokudo gym n kl, vs Manal Arad Casa del charro W.O.P
Samir Seddaoui Silent Dragon bg nkl, vs Kubilay kaskin Gym international W.O.P
Odin Dijkstr Sokudo gym nkl, Onb vs Onb Zakaria talebi Team Amrani
Angela Wildenburg Sokudo gym W.O.P nkl, vs Ginger Rotteveel Gym International
David da costa La Sala W.T.K.O Bkl, 5x2 63,5 vs Valdiro da cruz
Muhammet Uysel Sokudo Boksen Onb vs Onb Tom Cohen Seconds out
Robin Vriend Sokudo W.K.O.H Akl, 67kg vs Sahand Dorff Duitsland
Pieter Moore Olympia waard W.guil Choke MMA Amateur vs Oscar v Gorkom Vathorst Gym
Taufik Dahri silent Dragon bg nkl, vs Ahmet Gunay Gym int W.O.P
Souaib Bejaoui Duitsland W.O.P Ckl, vs Dennis troost Gym int
Rachif Jagroep Seconds out W.O.P Nkl, vs Marwan Bhiri Team Amrani
Jannes v Schaik Sokudo gym Nkl, vs Mikail Taskin Gym int W.O.P
Guido Imanuelson Seconds out Nkl, vs Lino Nimmermeer Vathorst W.O.P
Edgar Numbi Silent Dragon bg Ckl, vs Adbeslaam el Hanouti Team Najim W.O.P
Mohamed Zinbi Mhassani Gym Bkl,5x2 61 kg Onb vs Onb Bilal Hanun vathorst
Mandela Antone Silent Dragon bg Akl, 5x3 70 kg vs Milo El Geubli Mejiro gym W.O.P