milo
31-10-2009, 16:40
War of the Vikings, part IV
Locatie: It Harspit P. Walmastr. 8 Oppenhuizen
Datum: 7 november 2009
Weging: Van 17.00 tot 18.00!
Start gala: 19.00
ROOD BLAUW
SportSchool Naam Klasse KG SportSchool Naam
Kb Sneek Johanna Corbie j 3x1V 58 Tapilatu Janita Westiner
Rock Gym Yusuf Casliskan j 3x1 60 Kb Sneek Steven Zwerver 13j
Budo-blok Bagduan Karadimir j 3x1 59 Mt Zwolle Abas Momand 15j
Kb Sneek Kelly Huizinga j 3x1V 74 Mt Zwolle Alicia Belt
Nebbe Ciric Mohammed Hamza n 3x1,5 55 Kai Muay Guy Munster
Kai Muay Ahmet Khan n 3x1,5 70 Downhat Gym Hakar Khalid
Team Schilt Maurice Kloetstra c 3x2 70 Mt Zwolle Ervet Manga 16j
Art of Defence Samira El Idrissi n 3x1,5V 60 Budo-Blok Gesiena Arets
Aihato Djura de Vries n 3x1,5V 58 Sartria Muda Minou Maartens
Ff Carbin Douwa n 3x1,5 72 Kb Arnhem Jamil Sedighi
Satria Muda Kalister Hagen n 3x1,5 60 Loasana Gym Isai Aerts
Gym de Leeuw Jeffrey Karstens n 3x1,5 82 Rock Gym Szymon Kubiak
Kai Muay Ali Hossein n 3x1,5 70 Art of Defence Sunti Bosma
Satria Muda Melanie Piek n 3x1,5 57 Aihato Heidi Groenia
Downhat Gym Theo Schroor n 3x1,5 80 Kai Muay Sjoerd
Nebbe Ciric Kamel Nuweif c 3x2 64 Mt Zwolle Martin Spoolder
Team Schilt Dennis Kloetsra c 3x2 72
Tooy-Gym Danny Hoving b 5x2 71 Mt Zwolle Pablo Marthe
Pauze Pauze
Nebbe Ciric Henk Nobach c 3x2 79 FF Carbin Douli Chang
Downhat Gym Jaep Bouma c 3x2 95+
Art of Defence Jamal Hamad Musan 3x1,5 65 Vorswijk Gym Barbaros Akbas
Downhat Gym Olivier Djordjeski n 3x1,5 75 Kb Arnhem Vincent Praster
Satria Muda Diego Breevoort c 3x2 60 Mt Zwolle Jasin el Morabeth
Complxx Wouter Verhoef c 3x2 82
Downhat Gym Milo Voolstra c 3x2 78 Mt Zwolle Beo Oosterhuis
Art of Defence Kasem Rasuli n 3x1,5 61 Kb Sneek Nico Stienstra
Siu Long Willy Oost c 3x2 65 Gym de Leeuw Michel de Leeuw
Vorswijk Gym Khalil Bouhamou c 3x2 67 Mt Zwolle Idres Momand
Aihato Floris Vercautere n 3x2MMA 75 Gym de Leeuw Rick Kuipers
Mt Zwolle Soef el Aliaoui c 3x2 68 Kb Sneek Gerben v/d Veen
Kai Muay Issaias Fererra b 5x2 64 Kb Arnhem Peter Knoop
Locatie: It Harspit P. Walmastr. 8 Oppenhuizen
Datum: 7 november 2009
Weging: Van 17.00 tot 18.00!
Start gala: 19.00
ROOD BLAUW
SportSchool Naam Klasse KG SportSchool Naam
Kb Sneek Johanna Corbie j 3x1V 58 Tapilatu Janita Westiner
Rock Gym Yusuf Casliskan j 3x1 60 Kb Sneek Steven Zwerver 13j
Budo-blok Bagduan Karadimir j 3x1 59 Mt Zwolle Abas Momand 15j
Kb Sneek Kelly Huizinga j 3x1V 74 Mt Zwolle Alicia Belt
Nebbe Ciric Mohammed Hamza n 3x1,5 55 Kai Muay Guy Munster
Kai Muay Ahmet Khan n 3x1,5 70 Downhat Gym Hakar Khalid
Team Schilt Maurice Kloetstra c 3x2 70 Mt Zwolle Ervet Manga 16j
Art of Defence Samira El Idrissi n 3x1,5V 60 Budo-Blok Gesiena Arets
Aihato Djura de Vries n 3x1,5V 58 Sartria Muda Minou Maartens
Ff Carbin Douwa n 3x1,5 72 Kb Arnhem Jamil Sedighi
Satria Muda Kalister Hagen n 3x1,5 60 Loasana Gym Isai Aerts
Gym de Leeuw Jeffrey Karstens n 3x1,5 82 Rock Gym Szymon Kubiak
Kai Muay Ali Hossein n 3x1,5 70 Art of Defence Sunti Bosma
Satria Muda Melanie Piek n 3x1,5 57 Aihato Heidi Groenia
Downhat Gym Theo Schroor n 3x1,5 80 Kai Muay Sjoerd
Nebbe Ciric Kamel Nuweif c 3x2 64 Mt Zwolle Martin Spoolder
Team Schilt Dennis Kloetsra c 3x2 72
Tooy-Gym Danny Hoving b 5x2 71 Mt Zwolle Pablo Marthe
Pauze Pauze
Nebbe Ciric Henk Nobach c 3x2 79 FF Carbin Douli Chang
Downhat Gym Jaep Bouma c 3x2 95+
Art of Defence Jamal Hamad Musan 3x1,5 65 Vorswijk Gym Barbaros Akbas
Downhat Gym Olivier Djordjeski n 3x1,5 75 Kb Arnhem Vincent Praster
Satria Muda Diego Breevoort c 3x2 60 Mt Zwolle Jasin el Morabeth
Complxx Wouter Verhoef c 3x2 82
Downhat Gym Milo Voolstra c 3x2 78 Mt Zwolle Beo Oosterhuis
Art of Defence Kasem Rasuli n 3x1,5 61 Kb Sneek Nico Stienstra
Siu Long Willy Oost c 3x2 65 Gym de Leeuw Michel de Leeuw
Vorswijk Gym Khalil Bouhamou c 3x2 67 Mt Zwolle Idres Momand
Aihato Floris Vercautere n 3x2MMA 75 Gym de Leeuw Rick Kuipers
Mt Zwolle Soef el Aliaoui c 3x2 68 Kb Sneek Gerben v/d Veen
Kai Muay Issaias Fererra b 5x2 64 Kb Arnhem Peter Knoop