HAY
07-11-2009, 15:34
Rene van de Belt -72,5kg ………………… Tabonon 3x1,5min …………………
Aziz Kallah -70kg Kadir Yener FFC Carbin 3x2min Azer Gym
Mauricio kardoso -82kg Swen Borst KB.Zutphen 3x2min Sportstudio All-in
Sahin Kocye -73kg Amin Yilmaz Team Beast of the East 3x2min Azer Gym
Abelssamad Bouiry -75kg Octavio Vasconcelos Matiz Gym 5x2min Portugal
Appy Mouhad -60kg Michel Santing Bora Gym 5x2min Muay Boran Gym
Younes 95+kg Tymen Visser Azer Gym 3x1,5min Choy Bo Groningen
Samil Unal -70kg Nawed KB. Arnhem 5x2min Azer Gym
Ruben Jemmott -89kg Nale Omeragic KB. Brummen 5x2min KB.Arnhem
Jordy van de Sluis -72kg Maik Karathanasis Super pro 5x2min FFC Carbin
Brahim Azoum -76kg Alva Remor KB. Arnhem 5x2min Choy Bo Groningen
Hoofdprogramma
Poule A Klash toernooi Poule A ………………….. 3x3min ……………….
Poule B Klash toernooi Poule B ………………….. 3x3min ……………….
Atty Gol -65kg Erkan Varol Team Beast of the East 5x3min Turkije
Chris van venrooij -70kg Marvin Sansaar Bully’s Gym 5x3min Sportschool ijselmuiden
Halim Issaoui -76kg Yucel Fidan Bully’s Gym 5x3min Siam Gym
Winnaar Poule A Klash Toernooi Winnaar Poule B …………………. 3x3min ………..……
Faldir Chahbari -70kg Leroy Kaestner Team Beast of the East 5x3min Team Aerts
4 mans Toernooi Klash
Dave van de Ploeg
Henry "Superpiele"
Mohammed Medhar
Adem Bozkurt
Aziz Kallah -70kg Kadir Yener FFC Carbin 3x2min Azer Gym
Mauricio kardoso -82kg Swen Borst KB.Zutphen 3x2min Sportstudio All-in
Sahin Kocye -73kg Amin Yilmaz Team Beast of the East 3x2min Azer Gym
Abelssamad Bouiry -75kg Octavio Vasconcelos Matiz Gym 5x2min Portugal
Appy Mouhad -60kg Michel Santing Bora Gym 5x2min Muay Boran Gym
Younes 95+kg Tymen Visser Azer Gym 3x1,5min Choy Bo Groningen
Samil Unal -70kg Nawed KB. Arnhem 5x2min Azer Gym
Ruben Jemmott -89kg Nale Omeragic KB. Brummen 5x2min KB.Arnhem
Jordy van de Sluis -72kg Maik Karathanasis Super pro 5x2min FFC Carbin
Brahim Azoum -76kg Alva Remor KB. Arnhem 5x2min Choy Bo Groningen
Hoofdprogramma
Poule A Klash toernooi Poule A ………………….. 3x3min ……………….
Poule B Klash toernooi Poule B ………………….. 3x3min ……………….
Atty Gol -65kg Erkan Varol Team Beast of the East 5x3min Turkije
Chris van venrooij -70kg Marvin Sansaar Bully’s Gym 5x3min Sportschool ijselmuiden
Halim Issaoui -76kg Yucel Fidan Bully’s Gym 5x3min Siam Gym
Winnaar Poule A Klash Toernooi Winnaar Poule B …………………. 3x3min ………..……
Faldir Chahbari -70kg Leroy Kaestner Team Beast of the East 5x3min Team Aerts
4 mans Toernooi Klash
Dave van de Ploeg
Henry "Superpiele"
Mohammed Medhar
Adem Bozkurt