jury
09-11-2009, 14:19
RODE HOEK .............................................. BLAUWE HOEK
Joep Berenpoot Team Petres W.O.P Akl 76.20kg vs Hammadi El Mahdoui Hammadi Gym
Lisanne Van de Molen Day´s Gym A kl 58.97 vs Rachida Bouhout Vos Gym W.O.P Umc contender titel
Nolli FFc W.O.P Bkl 95 kg vs Mounirier Tauil Tiger Gym
Rudy Benjamin King Petch Bkl 76.20 vs Darrol Zichterman Dragon Gym W.K.O.H
Guilermo Valpoort Team Slamm W.T.K.O UMc jgd Titel jg kl 63.50 vs Maziar Hosseini Seconds Out
.................................................. .................................................. ....................................
Djes Paulina onb jg kl vs onb Xiue Su Dankerd
Terrence Rijsenbrij King Petch jg kl vs Nabil Azaguag Tooy Gym W.O.P
Tisha Ballatien Ropi Gym W.O.P jg kl vs Keltoem Celen Gym
Ali Bendahman Dynamic sports W.T.K.O n kl, vs Wim Nibte-FFC
Mika Tahitu FFC W.O.P c kl vs Malik Cums Day´s Gym
Alend al Ali Seconds Out ckl vs Donavon FFC W.O.P
Hakan Ackgoz Dynamic Sports W.Disc knie h nkl vs Ray Sityodtong
Evert Dynamic Sports jg kl vs Sevaio Day´s Gym W.O.P
Jose Vlug Day´s Gym W.K.O.H c kl vs Hakim Bouchiba Team Slamm
Chelten Winkelaak Dynamic Sports n kl vs Michael Ferreira Ropie Gym No Contest door trap in kruis.
Mo Ropie Gym W.K.O.H c kl vs Kevin Krumet Day´s Gym
Marcello Copra King Petch onb n kl vs onb Sidney Sances Gym
Martijn Sityodtong nkl onb vs onb Symon Gambier Team Slamm
Sergio Piqeu Team Slamm W.O.P n kl vs Paul Sances Gym
Joep Berenpoot Team Petres W.O.P Akl 76.20kg vs Hammadi El Mahdoui Hammadi Gym
Lisanne Van de Molen Day´s Gym A kl 58.97 vs Rachida Bouhout Vos Gym W.O.P Umc contender titel
Nolli FFc W.O.P Bkl 95 kg vs Mounirier Tauil Tiger Gym
Rudy Benjamin King Petch Bkl 76.20 vs Darrol Zichterman Dragon Gym W.K.O.H
Guilermo Valpoort Team Slamm W.T.K.O UMc jgd Titel jg kl 63.50 vs Maziar Hosseini Seconds Out
.................................................. .................................................. ....................................
Djes Paulina onb jg kl vs onb Xiue Su Dankerd
Terrence Rijsenbrij King Petch jg kl vs Nabil Azaguag Tooy Gym W.O.P
Tisha Ballatien Ropi Gym W.O.P jg kl vs Keltoem Celen Gym
Ali Bendahman Dynamic sports W.T.K.O n kl, vs Wim Nibte-FFC
Mika Tahitu FFC W.O.P c kl vs Malik Cums Day´s Gym
Alend al Ali Seconds Out ckl vs Donavon FFC W.O.P
Hakan Ackgoz Dynamic Sports W.Disc knie h nkl vs Ray Sityodtong
Evert Dynamic Sports jg kl vs Sevaio Day´s Gym W.O.P
Jose Vlug Day´s Gym W.K.O.H c kl vs Hakim Bouchiba Team Slamm
Chelten Winkelaak Dynamic Sports n kl vs Michael Ferreira Ropie Gym No Contest door trap in kruis.
Mo Ropie Gym W.K.O.H c kl vs Kevin Krumet Day´s Gym
Marcello Copra King Petch onb n kl vs onb Sidney Sances Gym
Martijn Sityodtong nkl onb vs onb Symon Gambier Team Slamm
Sergio Piqeu Team Slamm W.O.P n kl vs Paul Sances Gym