M-1 Global
02-12-2009, 11:17
Morgen op donderdag 3 december zal er in St Petersburg een groot M.M.A. evenement plaats vinden van M-1. Op dit evenement zullen zowel de Russische M-1 Selection finales plaats vinden (zie het als nationale kampioenschappen) en daarna de finale tussen Russia Legion en USA East. De winnaar kan zich de M-1 Challenge kampioen noemen van seizoen 2009!!
M-1 Global heeft recentelijk een deal gesloten met sherdog voor het streamen van alle M-1 selections in 2010, met de finale van 2009 als aftrap. Daarna kan men overschakelen naar m-1global maar dit kunnen jullie ook kijken via partnersites dus in jullie geval, mixfight.
De M-1 Selection stream zal starten exclusief op sherdog om 17.00 (Nederlandse tijd)
Undercard
Ibragimova Daria vs Yavorskaya Vlada
Arthur Korchemnii vs Viatcheslav Vasilevskiy
Levan Persaev vs Alexandr Volkov
M-1 Selection final
Magomed Magomedov (Dagestan) vs Alexei Cherepovsky (Red Devil)
Rashid Magomedov (Dagestan) vs Alexei Nazarov (Red Devil)
Magomed Sultanakhmedov (Dagestan) vs Dmitry Samoilov (Red Devil)
Khanilav Khanilaev (Dagestan) vs Viktor Nemkov (Red Devil)
Ibragim Magomedov (Dagestan) vs Maxim Grishin (Red Devil)
De M-1 Challenge finale zal beginnen om 20.00 (Nederlandse tijd)
Superfight
Lee SangSoo (Korea) vs Mikhail Zayats (Russia)
M-1 Challenge final
Ivan Jorge (USA East) vs Yuri Ivlev (Russia Legion)
Gerson dos Santos (USA East) vs Magomed Shikhshabekov (Russia Legion)
Danilo Pereira (USA East) vs Ansar Chalangov (Russia Legion)
Chuck Grigsby (USA East) vs Besiki Gerenava (Russia Legion)
Lloyd Marshbanks (USA East) vs Gadzimurad Omarov (Russia Legion)
Superfight
Kim Hojin (Korea) vs Pavel Kush (Russia)
Check filmpje Road to the final
http://www.m-1global.com/lang/en/2009/12/01/2009-road-to-the-m-1-challenge-finals/
M-1 Global heeft recentelijk een deal gesloten met sherdog voor het streamen van alle M-1 selections in 2010, met de finale van 2009 als aftrap. Daarna kan men overschakelen naar m-1global maar dit kunnen jullie ook kijken via partnersites dus in jullie geval, mixfight.
De M-1 Selection stream zal starten exclusief op sherdog om 17.00 (Nederlandse tijd)
Undercard
Ibragimova Daria vs Yavorskaya Vlada
Arthur Korchemnii vs Viatcheslav Vasilevskiy
Levan Persaev vs Alexandr Volkov
M-1 Selection final
Magomed Magomedov (Dagestan) vs Alexei Cherepovsky (Red Devil)
Rashid Magomedov (Dagestan) vs Alexei Nazarov (Red Devil)
Magomed Sultanakhmedov (Dagestan) vs Dmitry Samoilov (Red Devil)
Khanilav Khanilaev (Dagestan) vs Viktor Nemkov (Red Devil)
Ibragim Magomedov (Dagestan) vs Maxim Grishin (Red Devil)
De M-1 Challenge finale zal beginnen om 20.00 (Nederlandse tijd)
Superfight
Lee SangSoo (Korea) vs Mikhail Zayats (Russia)
M-1 Challenge final
Ivan Jorge (USA East) vs Yuri Ivlev (Russia Legion)
Gerson dos Santos (USA East) vs Magomed Shikhshabekov (Russia Legion)
Danilo Pereira (USA East) vs Ansar Chalangov (Russia Legion)
Chuck Grigsby (USA East) vs Besiki Gerenava (Russia Legion)
Lloyd Marshbanks (USA East) vs Gadzimurad Omarov (Russia Legion)
Superfight
Kim Hojin (Korea) vs Pavel Kush (Russia)
Check filmpje Road to the final
http://www.m-1global.com/lang/en/2009/12/01/2009-road-to-the-m-1-challenge-finals/