jerrycan
10-12-2009, 23:37
Ditmaal zal het voor de 2e keer plaatsvinden in Eerbeer en wel op 20 December 2009 in sporthal de bhoele, handelsstraat 45. 6961AB te Eerbeek.
Op het programma staan
Zaal gaat open om 16.00 uur en de aanvang is om 17.00 uur.
Voorverkoop 20 €, aan de deur 25 €.
Voorverkoopadressen:
Sporthal de Bhoele, Eerbeek 0313-65 11 80
Cafe Spoorzicht, Eerbeek 0313 - 65 25 48
Sportschool Brummen 0575 - 56 32 23
Cafe se Smit, Dieren 0313 - 41 60 17
Bazar, Apeldoorn 055 - 521 30 30
Bazar - The Zoo Zutphen 0575 - 511 795
Bazar-Zilyon, Doetinchem 0314 - 363 336
Sportschool TBOTE, Apeldoorn 06 - 520 126 06
Cafe Tanger Arnhem zuid (suikerland) 06 - 811 822 43
.. en alle deelnemende sportscholen
http://i.iimmgg.com/images/th/964795eeecfe2c233bb20b3fd0bb4f16.jpg (http://www.iimmgg.com/image/3615385f0a4085d7c33e890f9cd6ce7c)
(klik op de poster voor een grotere weergave)
Joshua Cohen -34kg Loekman Koudad
TBOTE J-kl Hambaken Gym
Davy Stampfer -44kg Serge
TBOTE J-kl Gym lomulder
Sedat Demirel -42kg Anour Lahlouh
TBOTE J-kl Hambaken Gym
Fouad Bounda -30kg Lammert Bakker
TBOTE J-kl Gym Lomulder
Amine Chahbari -29kg ……………..
TBOTE J-kl ………………
Angeyca Roroa -40kg Liesie
TBOTE J-kl Bully’s Gym
Stephany Overkamp -55kg Isis verbeek
Budo Blok J-kl Fight Plaza
Odessa Schraa -72kg Nina Swens
TBOTE J-kl Born2fight
Shangla Kainama -62kg Gesiena Arets
Muay Boran Gym N-kl Budo Blok
Hasan Kardas -79kg Alan
TBOTE N-kl KB.Brummen
Bob Sangers -95kg Dervis Demirtas
Gym Tabonon N-kl KB.Arnhem
Sait -65kg Volkan
TBOTE N-kl Fight plaza
Mo Achahchouh -61kg Andranik Mirzojan
TBOTE N-kl Abdi Gym
Younes Maanach -95+kg Salim Issaoui
Team Azer N-kl Bully’s Gym
Roy Straaten -95+kg Mo Rifi
KB.Arnhem N-kl Fight Plaza
Fikret van den Doel -61kg Youssef Fettouh
TBOTE C-kl Mattiz Gym
Ara Marterous -60kg Ali aldjayashi
TBOTE C-kl KB.Arnhem
Valentijn Draaijer -84kg Mazied Azoum
KB.Zutphen N-kl KB.Arnhem
Suleyman Yaprak -62kg Martin eilander
TBOTE C-kl Bully’s gym
Alex -75kg Tim Holweg
TBOTE C-kl KB.Brummen
Gökan Sakir -68kg Kadir Jener
Team Luyken C-kl Team Azer
Sahin Koycu -76kg Foaud Bensiddikh
TBOTE C-kl KB.Arnhem
Mauricio Cardoso -77kg Emin Tekin
KB.Zutphen C-kl Team Azer
Ahmet -70kg mohamed El Haji
TBOTE C-kl Celen Gym
Kristy Ooms -61kg Sarah Debaieb
KB.Brummen B-kl Team Simson
Nawed Tahoumi -70 kg Calliyan Bilgic
Team Azer B-kl Team Luyken
Omar Baqi -70kg Burim
TBOTE B-kl Fight Plaza
Brahim Azoum -76kg Serkan Cakir
KB.Arnhem B-kl Gym Superpro Winterswijk
Robert Siebenheller 72,5kg Mesut Derin
Bully’s Gym A-kl KB.Arnhem
Dave van de Ploeg -70kg Henry Akdeniz
Team Azer A-kl FFC. Carbin
Op het programma staan
Zaal gaat open om 16.00 uur en de aanvang is om 17.00 uur.
Voorverkoop 20 €, aan de deur 25 €.
Voorverkoopadressen:
Sporthal de Bhoele, Eerbeek 0313-65 11 80
Cafe Spoorzicht, Eerbeek 0313 - 65 25 48
Sportschool Brummen 0575 - 56 32 23
Cafe se Smit, Dieren 0313 - 41 60 17
Bazar, Apeldoorn 055 - 521 30 30
Bazar - The Zoo Zutphen 0575 - 511 795
Bazar-Zilyon, Doetinchem 0314 - 363 336
Sportschool TBOTE, Apeldoorn 06 - 520 126 06
Cafe Tanger Arnhem zuid (suikerland) 06 - 811 822 43
.. en alle deelnemende sportscholen
http://i.iimmgg.com/images/th/964795eeecfe2c233bb20b3fd0bb4f16.jpg (http://www.iimmgg.com/image/3615385f0a4085d7c33e890f9cd6ce7c)
(klik op de poster voor een grotere weergave)
Joshua Cohen -34kg Loekman Koudad
TBOTE J-kl Hambaken Gym
Davy Stampfer -44kg Serge
TBOTE J-kl Gym lomulder
Sedat Demirel -42kg Anour Lahlouh
TBOTE J-kl Hambaken Gym
Fouad Bounda -30kg Lammert Bakker
TBOTE J-kl Gym Lomulder
Amine Chahbari -29kg ……………..
TBOTE J-kl ………………
Angeyca Roroa -40kg Liesie
TBOTE J-kl Bully’s Gym
Stephany Overkamp -55kg Isis verbeek
Budo Blok J-kl Fight Plaza
Odessa Schraa -72kg Nina Swens
TBOTE J-kl Born2fight
Shangla Kainama -62kg Gesiena Arets
Muay Boran Gym N-kl Budo Blok
Hasan Kardas -79kg Alan
TBOTE N-kl KB.Brummen
Bob Sangers -95kg Dervis Demirtas
Gym Tabonon N-kl KB.Arnhem
Sait -65kg Volkan
TBOTE N-kl Fight plaza
Mo Achahchouh -61kg Andranik Mirzojan
TBOTE N-kl Abdi Gym
Younes Maanach -95+kg Salim Issaoui
Team Azer N-kl Bully’s Gym
Roy Straaten -95+kg Mo Rifi
KB.Arnhem N-kl Fight Plaza
Fikret van den Doel -61kg Youssef Fettouh
TBOTE C-kl Mattiz Gym
Ara Marterous -60kg Ali aldjayashi
TBOTE C-kl KB.Arnhem
Valentijn Draaijer -84kg Mazied Azoum
KB.Zutphen N-kl KB.Arnhem
Suleyman Yaprak -62kg Martin eilander
TBOTE C-kl Bully’s gym
Alex -75kg Tim Holweg
TBOTE C-kl KB.Brummen
Gökan Sakir -68kg Kadir Jener
Team Luyken C-kl Team Azer
Sahin Koycu -76kg Foaud Bensiddikh
TBOTE C-kl KB.Arnhem
Mauricio Cardoso -77kg Emin Tekin
KB.Zutphen C-kl Team Azer
Ahmet -70kg mohamed El Haji
TBOTE C-kl Celen Gym
Kristy Ooms -61kg Sarah Debaieb
KB.Brummen B-kl Team Simson
Nawed Tahoumi -70 kg Calliyan Bilgic
Team Azer B-kl Team Luyken
Omar Baqi -70kg Burim
TBOTE B-kl Fight Plaza
Brahim Azoum -76kg Serkan Cakir
KB.Arnhem B-kl Gym Superpro Winterswijk
Robert Siebenheller 72,5kg Mesut Derin
Bully’s Gym A-kl KB.Arnhem
Dave van de Ploeg -70kg Henry Akdeniz
Team Azer A-kl FFC. Carbin