payap
24-12-2009, 07:06
Over een paar dagen een uitgebreid verslag van dit gala. Helaas zal er door de lange terugreis een paar dagen tussen zitten.
Hier daarom alvast de uitslagen met een foto van het hoofdprogramma.
1. A 5x3 72,5 Kg Marco "The Sniper" Pique (Team Slamm!!) WKO3 vs Franchi "Italiaan Mafia" Bruno
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/marco.jpg
2. A 3x3 70 Kg Andy "Machine" Ristie (The Gym) vs Leroy "Hitman" Keastner (Team Aerts/Afafa) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/Leroy.jpg
3. A 3x3 100+ Kg Ismael "Mr Pain" Londt (Team Slamm!!) WKO 1 vs Jantje Siersma (Kyoto Gym)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/ismael.jpg
4. A 3x3 86 Kg Leon "The Bull" Miedema (Team Slamm!!) vs Revanho Blokland (Secounds Out) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/revano.jpg
5. A 3x3 70 Kg Anthony "Kabouter" Kane (Team Slamm!!) WKO 2 vs Ajay "Indian Warrior "Balgobind (Super Pro)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/kane.jpg
6. A 5x3 72 Kg Hesdey "Rastamang" van Assen (Team Slamm!!) WKO 2 vs Francesco Tadiello
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/HEsdy.jpg
7. MMA 2x5 86 Kg Rodney "Bossen" Glunder (Mike’s Gym) WKO 2 vs Chico "El Torro" Martinez (Angelo Gym)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/Rodney.jpg
8. MMA 2x5 72,5 Kg Viktor "Tigrie" Kuku (Team Slamm!!) vs Virgil "Bad Boy" de Windt (Team Schreiber) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/furdjel.jpg
9. B 5x2 95 Kg Jairzinho "Bigi Boi" Rozenstruik (The Gym) vs T. Aygun (Angelo Gym) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/aygun.jpg
10.B 5x2 67 Kg Terence "Dynamite" de Bye (Team Slamm!!) Win med int vs Abraham Gok (Angelo Gym)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/Terence.jpg
Hier daarom alvast de uitslagen met een foto van het hoofdprogramma.
1. A 5x3 72,5 Kg Marco "The Sniper" Pique (Team Slamm!!) WKO3 vs Franchi "Italiaan Mafia" Bruno
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/marco.jpg
2. A 3x3 70 Kg Andy "Machine" Ristie (The Gym) vs Leroy "Hitman" Keastner (Team Aerts/Afafa) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/Leroy.jpg
3. A 3x3 100+ Kg Ismael "Mr Pain" Londt (Team Slamm!!) WKO 1 vs Jantje Siersma (Kyoto Gym)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/ismael.jpg
4. A 3x3 86 Kg Leon "The Bull" Miedema (Team Slamm!!) vs Revanho Blokland (Secounds Out) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/revano.jpg
5. A 3x3 70 Kg Anthony "Kabouter" Kane (Team Slamm!!) WKO 2 vs Ajay "Indian Warrior "Balgobind (Super Pro)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/kane.jpg
6. A 5x3 72 Kg Hesdey "Rastamang" van Assen (Team Slamm!!) WKO 2 vs Francesco Tadiello
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/HEsdy.jpg
7. MMA 2x5 86 Kg Rodney "Bossen" Glunder (Mike’s Gym) WKO 2 vs Chico "El Torro" Martinez (Angelo Gym)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/Rodney.jpg
8. MMA 2x5 72,5 Kg Viktor "Tigrie" Kuku (Team Slamm!!) vs Virgil "Bad Boy" de Windt (Team Schreiber) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/furdjel.jpg
9. B 5x2 95 Kg Jairzinho "Bigi Boi" Rozenstruik (The Gym) vs T. Aygun (Angelo Gym) WOP
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/aygun.jpg
10.B 5x2 67 Kg Terence "Dynamite" de Bye (Team Slamm!!) Win med int vs Abraham Gok (Angelo Gym)
http://i466.photobucket.com/albums/rr21/Payapphotography/zumba/Terence.jpg