Hierbij de (onofficiële) uitslagen van Upcoming Glory 7 van zaterdag 27 maart. Vanwege het gehussel in de line-up en gekloot aan mijn kant ben ik niet zeker van de namen in alle partijen. Dus waar twijfel geef het dan even aan
Het uitgebreide fotoverslag zal zondag in de avond of maandagochtend hier uiteraard ook op Mixfight verschijnen.
MT J -46 kg
Rachel Michiels (Muay Boran Gym, NL) vs Stien Wolters (Team Akdeniz, NL)
Winnaar: Rachel Michiels op punten
SH C -65kg
Selvin Ramcilovic (GTT, DE) vs Ruben van Kooten (B.A. Physical, NL)
Winnaar: Ruben van Kooten in de 1e ronde op RNC
MMA -135 lbs toernooi
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland) vs Akvile Vitkauskaite (Living Room Gym, Lithuania)
Winnaar: Maiju Kujala in de 2e ronde op choke
Celeste Margarita – Shedya Manz (Muay Boran Gym)
Winnaar: Shedya Manz op punten
MMA -145 lbs toernooi
Lena Buytendijk (Complxx, Holland) vs Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Winnaar: Sheila Gaff in de 1e ronde op armklem
MT J -60kg
Dyllan Wien (B.A. Physical, NL)vs Marovan Toutouch (Bora gym)
Winnaar: Marovan Toutouch op punten
SH C+ -65kg
Farid el Said (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Gideon Kemper (Tatsujin Deventer, NL)
Winnaar: Farid el Said in de 2e ronde op RNC
SH C+ -76kg
Gary van Lange (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Max Schmid (GTT, DE)
Winnaar: Gary van Lange in de 1e ronde op (T)KO
Onderstaande partij zat ik te snurken dus geen idee of dit wel de juiste namen waren....
SH C+ -83kg
Wouter Weersink (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Olivier Stanke (GTT, DE)
Winnaar: Wouter Weersink (of in ieder geval de rode hoek) op punten
MT J -64kg
Hubert Geven (Budo Blok, NL) vs Cyrano Gerrits (Team Akdeniz, NL)
Winnaar: Hubert Geven in de 1e ronde op KO (knie op lichaam)
SH C+ -76kg
Danny van Kooten (B.A. Physical, NL) vs Nima Kayvanfar (Angelo Gym, NL)
Winnaar: Danny van Kooten in de 2e ronde op triangle choke
SH C+ -83kg
Julien Wessels (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Miodrag Vignjevic (GTT, DE)
Winnaar: Julien Wessels in de 1e ronde op RNC
MT N -76kg
Michael Gölz (GTT, DE) vs David Hogendam (B.A. Physical, NL)
Winnaar: David Hogendam op punten
SH C+ -76kg
Iwan Dokic (GTT, DE) vs Christopher Martha (G-Force, NL)
Winnaar: Christopher Martha in de 1e ronde op side choke
SH C+ -83kg
Albert Brunst (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Julian Koch (GTT, DE)
Winnaar: Julian Koch in de 1e rond op guillotine choke
SH ST -64kg
Michel Santing (Muay Boran Gym/Tatsujin Deventer, NL) vs Steve Selk (Budo Blok, NL)
Winnaar: Steve Selk in de 3e ronde na opgave (hoek gooit handdoek)
SH C+ -70kg
Johnny van Kempen (Cool Gym, NL) vs Mario Leinweber (GTT, DE)
Winnaar: Johnny van Kempen in de 1e ronde op submission (stoot en daarna guillotine)
SH ST +100kg
Roderik (Golden Glory Helmond, NL) vs Rocky Hellegers (Tatsujin Nijmegen, NL)
Onbeslist
SH B -76kg
Eddy ter Veen (Team Duncan, NL) vs Ufuk Isguzarer (B.A. Physical, NL)
Onbeslist
Finale MMA -135 lbs toernooi
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland) vs Titiana van Polanen Petel (Tatsujin Amsterdam/Colleseum, Holland)
Winnaar: Maiju Kujala op punten
Finale MMA -145 lbs toernooi
Romy Ruyssen (Team GSDI, France) vs Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Winnaar: Romy Ruyssen op armklem in de 1e ronde
Bookmarks