Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    105
    vCash
    500

    Default Matchmaking Hoofd programma Judgement Day Part 2 Panningen 30 Oktober 2010.

    Matchmaking Hoofd programma Judgement Day Part 2 Panningen 30 Oktober 2010

    A-Klasse

    1 Dennis Stolzenbach- Siamgym vs Tommy van Wijngaarden-Bullsgym Holland 5x3 min 100kg

    2 Twan Aarts Team Calmaro vs Karim Allous GG-Helmond 5x3 min -70kg

    3 Robbie Hageman GG-Breda vs Redouan Koubini- MT Delft 5x3 min -70kg

    B-Klasse

    4 Jackie Dings Team Calmaro vs Mohammed Doudha- Demirci-gym 5x2 min -64kg

    5 Natascha Wilms Geeraetsgym vs Gina Hofman Demercigym 5x2 min -60kg

    6 Nasserdin- Real Team Belgie vs Sakir Uzun - MT-Genk 5x2 min +100kg



    8-Man toernooi k-1 rules -70kg B-Klasse

    1 Taufun Ozcan - Team Balans
    2 Aziz Kallah - FFC/Continental
    3 Moreno Janssen- Jegogym
    4 Jeffrey De witte - GG-Helmond
    5 Jose Luis Castillo- Spanje- Team Calmaro
    6 Navin Bihari- Ommoord-Rotterdam, Nemen ook een reserve vechter mee.
    7 yassin mustaq -Real Team Belgie
    8 Yakup Kaya -MT-Genk (Belgie)

    Dit wordt nog aangevuld met J,N en C-klasse partijen.
    Advertentie door Mixfight.nl

  2. #2

    Default

    Leuke Matchmaking.

    zal weer een mooi gala worden.

    Greetz,

    Stephan

  3. #3
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    105
    vCash
    500

    Default

    Bedankt Stephan.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    105
    vCash
    500

    Default

    Quote Originally Posted by cobra100 View Post
    Matchmaking Hoofd programma Judgement Day Part 2 Panningen 30 Oktober 2010

    A-Klasse

    1 Dennis Stolzenbach- Siamgym vs Tommy van Wijngaarden-Bullsgym Holland 5x3 min 100kg

    2 Twan Aarts Team Calmaro vs Karim Allous GG-Helmond 5x3 min -70kg

    3 Robbie Hageman GG-Breda vs Redouan Koubini- MT Delft 5x3 min -70kg

    B-Klasse

    4 Jackie Dings Team Calmaro vs Mohammed Doudha- Demirci-gym 5x2 min -64kg

    5 Natascha Wilms Geeraetsgym vs Gina Hofman Demercigym 5x2 min -60kg

    6 Nasserdin- Real Team Belgie vs Sakir Uzun - MT-Genk 5x2 min +100kg



    8-Man toernooi k-1 rules -70kg B-Klasse

    1 Taufun Ozcan - Team Balans
    2 Aziz Kallah - FFC/Continental
    3 Moreno Janssen- Jegogym
    4 Jeffrey De witte - GG-Helmond
    5 Jose Luis Castillo- Spanje- Team Calmaro
    6 Navin Bihari- Ommoord-Rotterdam, Nemen ook een reserve vechter mee.
    7 yassin mustaq -Real Team Belgie
    8 Yakup Kaya -MT-Genk (Belgie)

    Dit wordt nog aangevuld met J,N en C-klasse partijen.
    Geef nu uw J,N en C-klassers op jdings@home.nl

  5. #5

    Default

    wij zijn van de partij houd ons op de hoogte voor de V.I.P
    de fans van moreno janssen

  6. #6
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    belgie
    Posts
    1.439
    vCash
    500

    Default

    ttt

    iemand pics en uitslagen?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    2.849
    vCash
    348

    Default

    Quote Originally Posted by the boxer View Post
    ttt

    iemand pics en uitslagen?
    zijn alle uitslagen al bekend? en komt er een verslag van?

    Thanx

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •