Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Default Victor Tigrie Kuku vs Beenie Man




    Op het Slamm gala Fighting with the Stars 23-08-2010 in Suriname ging Victor Tigrie Kuku zijn partij helaas niet door en gaf Victor een dans showtje weg en sprak hij het publiek toe dat hij 23 December terug komt om het op te nemen tegen Danial Sharifi

    Alle gevechten van Fighting with the Stars kan je via deze KickboxTV.nl: KickboxTV is de nieuwe internetzender voor iedereen die helemaal idolaat is van kickboxing en alles wat met deze sport te maken heeft. Home > KickBoxTV Videos link bekijken

    Veel kijkplezier !
    Advertentie door Mixfight.nl

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Location
    n.v.t.
    Posts
    9,770

    Default

    23 december wordt t dus vuurwerk.... Sharifi geef k t voordeel, kuku kan zeker gevaarlijk zijn met z'n onorthdoxe stijl
    "Some people have so much respect for their superiors
    they have none left for themselves."

  3. #3

    Default

    hahaha geweldig ik mag hem wel die kuku! showmaker!

  4. #4

    Default

    ik denk dat shariffi hem inmaakt...

  5. #5
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Waiting for Thailand
    Posts
    7,534

    Default

    Geweldig elke keer weer die Kuku. De man is zo populair in Suriname! Twee Ajax spelers van Surinaamse afkomst hadden in een discotheek in Suriname gestaan maar niemand zag ze staan omdat iedereen op Kuku afvloog.

    Het was dan ook balen dat zijn Amerikaanse tegenstander Suriname niet haalde maar gelukkig had de organisatie snel gereageerd en de, vooral in de Caribbean, populaire Beenieman ingehuurd die in Suriname was voor promotie / concert.

    Hier voor wie Beenieman niet kent zijn grote hit in Nederland:

    http://www.youtube.com/watch?v=ukBDw...eature=related
    Enjoy yourself it's later than you think
    Enjoy yourself while you're still in the pink
    The years go by as quickly as you wink
    Enjoy yourself enjoy yourself It's later than you think

  6. #6
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Apeldoorn
    Posts
    1,144

    Default

    Hahaha.. Ik mag die Victor showmaster ook wel.. Als danser zal hij het ook goed doen. Hier krijgt Danial het wel lastig mee denk ik.
    Ik zeg Danial, naar de grond er mee en zorgen dat je staande het overzicht kan houden. Victor wil er soms wel eens te agressief in gaan. Staande geef ik Victor wel het voordeel, op de grond denk ik dat Danial meer kans maakt.

    A real fighter is not measured by how many times he falls, but how many times he stands up.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •