Tickets zijn online te koop bij Home pagina
Extra Fight K-1 N Klasse Dames -64 kilogram
Laurence Timmers Dipanegara Gym v.s. Sanne botermans Team Verre Oosten
Angelo heeft tijdens de training een blessure opgelopen, waardoor hij 2 juni niet in aktie kan komen.
Illias ben Hamza (Akbaba Gym) vervangt Angelo Simson.
Last edited by beau01; 25-05-2011 at 16:03.
Update Matchmaking:
Jesse Gibbs Team Agua/Shaolin Ryu MMA Prof 95+ kg Sander Duyvis Pancration
Jeffrey Pedro Vathorst Gym MMA Prof 95+ kg Tabluyev Barney Arslan Kamakura
Hrach Darpinyan Team Schreiber MMA Prof-95 kg Johan Romming Frankrijk
Nills van Noordt Mikes Gym MMA Prof -93 kg Hendrik Oschmann Duitsland
Francis Thode Team Agua MMA Prof 84 kg Marvin Aboeli Kops/Pancration
MMA 4 mans toernooi 80 kg, winnaar €250
1 Murat Haykir Sc Sahinbas
2 Pieter Moore Schreiber
3 Cey Erkologu Team de Jager
4 Bart Dekker SportsArt
reservefight:
Bernard Levison Shaolin Ryu vs Alexander Gert Duitsland
Kaan Postaci Shaolin Ryu MMA 95+ kg Guido Reijne Team Schreiber
Luuk van Bentem Team Agua MMA -95 kg Sami Athar Oosterbaan Gym
Ricardo van Veelen Team Schreiber MMA 75 kg Eddy de la Combe Team Agua
Ibrahim Sellak Team Schreiber MMA 73 kg Jawaad Hussein Kops Gym
Alex Dal Team Staring MMA 65 kg Mitchell Cadeau Shaolin Ryu
Rediouan Koubini MT Delft A-klasse 72.57 kg 3x3 Earl Marica Vathorst Gym
Delon Carrillo Keumgang A-klasse 66.68 kg 5x3 Illias ben Hamza Akbaba Gym
Micha Martirosyan Kamakura B-klasse 76.20 kg 3x3 Duoli Chen FFC
Yuri Roemeon Kamakura B-klasse 69.85 kg 3x3 Dick de Goede Pancration
Ismael Ben Ali TB Den Haag B-klasse 63,50 kg 3x3 Bilal Hannun Vathorst Gym
Soufian Aquab Arif Gym C-klasse 72.57 kg Seif el Kasiem Dragon Gym
Anouar Eljoubi TB Den Haag 18 jr C-klasse 63,50 kg Gultekin Gumbul Vathorst Gym 16 jr
Rick Zwinkels MF Westland N-klasse 86.18 kg Ingmar van Gaalen Keumgang
Tarik Solomeo TB Den Haag N-klasse -95 kg Ronald (achternm) Verre Oosten
Charles Smeets Shaolin Ryu N-klasse 82.55 kg Paul vd Beek Verre Oosten
Ramon de Gram Ronin Dojo N-klasse 82.55 kg Lofti (achternaam) Arif Gym
Omar el Hadoewie TB Den Haag 19 jr N-klasse 66.68 kg Hassan Hamydou Arif Gym 17 jr
Lauren Timmer Dipanegara Gym N-klasse 63.50 kg Sanne Botermans Verre Oosten
Tony Jas TB Den Haag 11 jr JEUGD 48 kg Abdul Ghaleb Verre Oosten 12 jr
Faisel (achternm) TB Den Haag 10 jr JEUGD 38 kg Mohamed (achternm) Arif Gym 9 jr
Tegenstander gezocht voor:
Redouan Lakoubi TB Den Haag B-klasse 76.20 kg……… 1e B
Martin Sarov Dipanegara Gym C-klasse 76.20 kg……………. .
Dave Hirsch Dipanegara Gym C-klasse 64 kg……..begin c
Jermain van Rooy SC Sahinbas MMA -95 kg
James Verschuur Team Agua MMA 85 kg
Olaf Cordemeijer Team Schreiber MMA 85 kg
Fawad Siddq Arif Gym 15 jr JEUGD 58 kg……………..
Jesse Gibbs v.s. Sander Duyvis
Wie zal er met de winst naar huis gaan?
Gibbs natuurlijk
Kleine interview Delon
http://www.youtube.com/watch?v=kDpdNNN7Ank
Leuk interview met 1 van de meest onderschatte vechters van Nederland. Vecht erg technisch en won onder andere van Showtime kampioen Sergio Wielkzen in Groningen. Ook leuk om eens de binnenkant van sportschool Keumgang te zien!
Ik heb er zin in!
Event start om 15:00 (volgens de flyer)
Team agua time 4 war
Bookmarks