iemand?
Thanks!
wim de putter verloren?
Best Team
- Exit
- Jiu Jitsu Factory
- Bad Boys JJ
Most Technical Fighter
- Christiaan Elderson (Rickson Gracie Holland)
Mannen
-70kg
- Jason Gawke (BJJ Delft)
- Roger Martin (Gracie Barra NL)
- Philip Vanheusden (Bad Boys JJ)
-76kg
- Jonath Axwijk (Jiu Jitsu Factory)
- Mohamed El Mesaouidi (Exit)
- Elias lobato (Jiu Jitsu Factory)
-82.3kg
- Ilias Naibov (Yaware)
- Erik Niemeijer (Jiu Jitsu Factory)
- Jihed Ouni (Revolucion Natural)
-88.3kg
- David van der Eijk (BJJ Delft)
- Andy Peters (Gracie Barra NL)
- Dirk Sulimma (Team Balu Aachen)
-94.3kg
- Benomar Lamaari (Exit)
- Yordi Koppenhagen (Bad Boys JJ)
- Jip Zonderland (BJJ Delft)
+94.3kg
- Atila Leon (Pereira Pozzallo)
- Floret Minguet (Sequana JJB)
- Laurens ten Brink (Gracie Barra NL)
Open Klasse
- Andy Peters (Gracie Barra NL)
- Benomar Lamaari (Exit BJJ)
- Atila Leon (Pereira Pozzallo)
-70kg
- Christiaan Elderson (Rickson Gracie Holland)
- Seppe Siborgs (Bad Boys JJ)
- Donovan Szklanecki (Shocx)
-76kg
- Clifford Edwards (Team Agua)
- Gontarczuk Lukasz (Hybrid Dojo)
- Joost Erhardt (Rickson Gracie Holland)
-82.3kg
- Peter Stringer (Jiu Jitsu Factory)
- Chango Eersel (Team Agua)
- Bob Ruijg (Gracie Barra NL)
-88.3kg
- Bunyamin Sahin (Bad Boys JJ)
- Aly Nalgiev (Bad Boys JJ)
- Brian Van Miltenburg (Gracie Barra NL)
+94.3kg
- Markus Plieninger (Ribeiro Jiu Jitsu)
- Bas Van Der Wolk (Jiu Jitsu Factory)
- Hermann Claude (Shocx)
Open Klasse
- Clifford Edwards (Team Agua)
- Markus Plieninger (Ribeiro Jiu Jitsu)
- Peter Stringer (Jiu Jitsu Factory)
-70kg
- Mike Savarese (Tribe Jiu jitsu Roma)
- Wouter Vanloffelt (Bad Boys JJ)
-76kg
- Wesley Modde (Yaware)
- Wim Deputter (Exit)
- Bert Blancke (Boa BJJ)
-82.3kg
- Arbi Muradov (Exit)
- Abdullah Al-Omari (Team Agua)
- Emmanuel Jansen (Octopus Team)
-88.3kg
- Akao Denis (Malicia Team)
- Oliver Maier (Ribeiro Jiu Jitsu)
- Bart Albers (Gracie Barra NL)
Open Klasse
- Arbi Muradov (Exit)
- Wim Deputter (Exit)
- Oliver Maier (Ribeiro Jiu Jitsu)
Vrouwen
- Katja Schulze (Gracie Jiu Jitsu Germany)
- Janine Schutte (Jiu Jitsu Factory)
- Adinda Jansen (Exit BJJ)
- Gloriozova (Hybrid Dojo)
- Anke Müller (Team Marshmallow)
Open Klasse
- Adinda Jansen (Exit)
- Anke Müller (Team Marsmallow)
- Katja Schulze (Gracie Jiu Jitsu Germany)
De volgende editie mogen jullie alvast markeren in jullie agenda op zaterdag 19 mei 2012
He collega's,
Vergeten jullie dan ook niet gelijk de BJJ Kimé open erbij te zetten. Zaterdag 2 juni 2012 in Hellevoetsluis ( Nederland)
PS: De inschrijving van de BJJ Kimé open is nog maar 8 dagen geopend!!!! Toernooi is op zaterdag 4 juni in Hellevoetsluis
Herkansing voor individuele categorien en voor de oen klasses. Check www.kime.nl
Bookmarks