Dames Open Klasse
1: Fran Vanderstukken (gevorderd, Perfect Team)
2: Megan van Houtum (Gracie Barra)
3: Adinda Jansen (gevorderd, BJJ Exit)
Nederlands Kampioen
Megan van Houtum (Gracie Barra)
-65 Beginners
1: Dion Moes (Angelo Gym)
2: Liquuain Dennen (?)
3: Dennis Troost (MMA Vlaardingen)
3: Bobby Heideman (USK de Halter)
Nederlands Kampioen
Arshin Dehgni (R-Grip)
-65 Gevorderd
1: Lam Ho (Budo Academy Physical)
2: Daan de Coster (Brasa Belgium)
3: Marceil Riegman (Renshu Fights)
Nederlands Kampioen
Daan de Coster ( Brasa Belgium)
-70 Beginners
1: Andre Rouzbeh (Taifun Luta Livre)
2: Bert verbeek (Gracie Barra)
3: Jeroen de Moor (Gracie Barra)
3: Marvin Maier (Sparta Essen)
Nederlands Kampioen
Bert Verbeek (Gracie Barra)
-70 Gevorderd
1: Daan Bauwens (Brasa Belgium)
2: Pele Nguyen (Team UCT)
3: Tim Bachot (BJJ Exit)
Nederlands Kampioen
Daan Bauwens (Brasa Belgium)
-76 Beginners
1: Aslan Isaev (Renshu Fights)
2: Jean-Mark Howel (ATF Militia)
3: Sebastiaan Pellikaan (Sport Vision)
3: Nils Gravenman (Taifun Luta Livre)
Nederlands Kampioen
John Soekhardje (vd Vathorst)
-76 Gevorderd
1: Wim Deputter (Brasa Belgium)
2: Paul Gruntjes (MMA Vlaardingen)
3: Mohammed Messoudhi (Brasa Belgium)
3: Hyram Rodriguez (ATF Militia)
Nederlands Kampioem
Wim Deputter
-83 Beginners
1: Wout Vringer (Qbik Sport)
2: Dimitri de Sutter (Perfect Team)
3: Patrick (Team Agua)
3: Leroy la Rose (R-Grip)
Nederlands Kampioen
Jonas Keil (Taifun Luta Livre)
-83 Gevorderd
1: Willem Peters (Gracie Barra NL)
2: Melvin van Suijdam (Team Kaishin)
3: Mickey van der Wal (USK de Halter)
3: Niko Lohman (Sparta Essen)
Nederlands Kampioen
Boy Eggels (Gracie Barra)
-91 Beginners
1: Paul Wijgergangs (Gracie Barra NL)
2: Shaka Watson (Team Furious)
3: Frank Heuberger (FPA)
3: Stefan van Wonderen (Free Fightclub Verstegen)
Nederlands Kampioen
Timofei Iskako (Sport Instituut Ermelo)
-91 Gevorderd
1: Hracho Darpinyan (Team Schreiber)
2: Bruno Charvet (BJJ Exit)
3: Sebastiaan Mook (Z.i. 013)
Nederlands Kampioen
Hracho Darpinyan (Team Schreiber)
-100 Beginners
1: Adrian Rouzbeh (Taifun Luta Livre)
2: Caner Öztürk (Taifun Luta Livre)
3: Simon van Dalen (Masakatsu Agatsu)
3: Sander Konings (MMA Schouteren)
Nederlands Kampioen
Ghassan Younes (Taifun Luta Livre)
-100 Gevorderd
1: Max van de Wolde (Gracie Barra NL)
2: Nills van Noord (Mike’s Gym)
3: Jochem Branderhorst (Gracie Barra)
Nederlands Kampioen
Nills van Noord
+100 Beginners
1: Mike de Waal (BJJ Purmerend)
2: Niels Nijsingh (JJF)
3: Michel Kragten (FPA)
Nederlands Kampioen
Rico Verhoeven (Team Super Pro)
+100 Gevorderd
1: Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)
2: Roy Dreijling (Cordia)
Nederlands Kampioen
Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)
Iedereen gefeliciteerd!!
Bookmarks