Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1.037
    vCash
    500

    Default MATCH MAKING A1 World Combat Cup



    VOORPROGRAMMA
    RED CORNER BLUE CORNER
    1 Samia Tagnaouti Team Gunyar vs Tiffany Moi Akbaba Gym dames
    2 Nouh Universal Gym vs Ilias el Haji El Otmani Gym
    3 Ronnie Lucas Quinn Gym vs Adnan Jacarevic Mejiro Gym FR
    4 Piotr Gaska Meliani Gym vs Bart vd Meulen Sun Tzu Gym
    5 Aydin Baranoglu Team Gunyar vs Enrico Bambe Team Iron
    6 Kilat Bilal Hallie Meliani Gym vs Eldar FC van Dams
    7 Burak Sahin Quinn Gym vs Yassin Lees Mattiz Gym
    8 Jessica van Diesen Balans vs Soraya van Ramelen Team Parris dames
    9 Erdem Bayri Team Gunyar vs Hakar Esmael Mejiro Gym FR
    10 Nicky van Boxtel Team Wijchen vs Cemal Kocabas Turkey
    11 Yousef Top Action vs Bilkan Goktas Universal Gym
    12 Armando Koestal Balans vs Khalid el Ghamarti Mejiro Gym FR
    13 Roshan Nazari Quinn Gym vs Younes el Khoulati The Colleseum
    14 Michael van der Heijden Team Gunyar vs Mohamer Dogan Team Parris
    15 Gerrit Wolf Sun Tzu Gym vs Lutfi Ucoz Team Parris
    HOOFDPROGRAMMA
    RED CORNER BLUE CORNER
    1 Randy MoMo Duran Gym vs Sebas Barkowiak MT Dortmund
    2 Ismail el Otmani MT Delft vs Youssef Mujahid Mattiz Gym
    3 Pietje Heesbeen Budokai Tilburg vs Yourie Smans Team Iron reserve partij
    4 Redouane Boukerche Team Gunyar vs Arian Vatnikai Super pro
    5 Jesus di Samedo Team Furious vs Papuna Margvelahveli Tooy Gym
    6 Buray Bozaryilmaz Team Gunyar vs Pietje Dorjee Elotmani Gym
    7 Idris Demirci Team Gunyar vs Khalid Lariffi Team Amrani
    8 Hatice Ozyurt Team Gunyar vs Megan van Houtum Sportvision MMA
    PAUZE PAUZE
    9 Bas Vorstenbosch Team Gunyar vs Justin Ahuhuweluw SC Hank
    10 EnginKutuk No-Limit vs Jerome Kock Ask-Fighters
    11 Ralph Blewanus Siam Gym vs Hassan Gul Team Parris
    12 winner 4 vs winner 5
    13 winner 6 vs winner 7
    14 Tayfun Ozcan Balans vs Hicham Boubkari FC van Dams
    15 Robbie Hageman vs Mohamed Bouzagou Friends Gym European title -69,85
    FINAL max 63,5
    16 winner 10 vs winner 11
    Advertentie door Mixfight.nl

  2. #2
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5.649
    vCash
    500

    Default

    HAtice
    "If you have to stop and think, it's too late"

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alkmaar
    Posts
    973
    vCash
    500

    Default

    Jaaaaaaaaaaaaa de finale van het 32 mans toernooi!!!
    Dit word zo leuk!!
    Fightsport Matchmaking



    Fightsport Matchmaking is sponsored by Cusley Boxing gear Home

  4. #4
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Mixfight.nl
    Posts
    28.173
    vCash
    0

    Default

    Mooi programma!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3.177
    vCash
    500

    Default

    War Jesus

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1.037
    vCash
    500

    Default

    LAATSTE UPDATE MATCH MAKING.

    VOORPROGRAMMA
    RED CORNER BLUE CORNER
    1 Samia Tagnaouti Team Gunyar vs Tiffany Moi Akbaba Gym dames
    2 Ronnie Lucas Quinn Gym vs Adnan Jacarevic Mejiro Gym FR
    3 Fereidoen Madad Team Iron vs Bart vd Meulen Sun Tzu Gym
    4 Merwijs Sherzaad Team Gunyar vs Abderrahim Aroroua Mattiz Gym
    5 Kilat Bilal Hallie Meliani Gym vs Eldar FC van Dams
    6 vs Yusuf Yalcin KC Koln
    7 Jessica van Diesen Balans vs Soraya van Ramelen Team Parris dames
    8 Tasin Aydogan Meliani Gym vs Hakar Esmael Mejiro Gym FR
    9 Mike Gijbels Team Gunyar vs Nicky van Boxtel Team Wijchen
    10 Gerrit Wolf Sun Tzu Gym vs Lutfi Ucoz Team Parris
    11 Armando Koestal Balans vs Burak Sahin Quinn Gym
    12 Oussama Attadlaoui Team Gunyar vs Redouane Daoudi El Otmani Gym
    13 Roshan Nazari Quinn Gym vs Younes el Khoulati The Colleseum
    14 Michael van der Heijden Team Gunyar vs Mohamer Dogan Team Parris
    15 Jamal el Otmani El Otmani Gym vs Bilkan Goktas Universal Gym
    HOOFDPROGRAMMA
    RED CORNER BLUE CORNER
    1 Randy MoMo Duran Gym vs Sebas Barkowiak MT Dortmund
    2 Ismail el Otmani MT Delft vs Youssef Mujahid Mattiz Gym
    3 Pietje Heesbeen Budokai Tilburg vs Yourie Smans Team Iron reserve partij
    4 Redouane Boukerche Team Gunyar vs Arian Vatnikai Super pro
    5 Jesus di Samedo Team Furious vs Papuna Margvelahveli Tooy Gym
    6 Buray Bozaryilmaz Team Gunyar vs Pietje Dorjee Elotmani Gym
    7 Idris Demirci Team Gunyar vs Khalid Lariffi Team Amrani
    8 Hatice Ozyurt Team Gunyar vs Megan van Houtum Sportvision MMA
    PAUZE PAUZE
    9 Bas Vorstenbosch Team Gunyar vs Justin Ahuhuweluw SC Hank
    10 EnginKutuk No-Limit vs Jerome Kock Ask-Fighters
    11 Ralph Blewanus Siam Gym vs Hassan Gul Team Parris
    12 winner 4 vs winner 5
    13 winner 6 vs winner 7
    14 Robbie Hageman vs Mohamed Bouzagou Friends Gym European title -69,85
    15 Tayfun Ozcan Balans vs Hicham Boubkari FC van Dams
    FINAL max 63,5
    16 winner 10 vs winner 11

  7. #7
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Rotterdam e.o.
    Posts
    2.264
    vCash
    500

    Default

    Quote Originally Posted by Anderson View Post
    War Jesus
    IDD War Jesus !!
    If you can't stand the heat, stay out of the kitchen.

  8. #8

    Default

    Yo waar kun je kaarten in de vvk halen behalve in Eindhoven zelf? Is er een adres in Tilburg?

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •