Van Raaij: Transfer Van Bommel wordt moeilijk
EINDHOVEN - De lang verwachte transfer van Mark van Bommel zou wel eens kunnen uitblijven. Borussia Dortmund meldde zich donderdag opnieuw telefonisch bij PSV-voorzitter Harry van Raaij voor de middenvelder. "Maar ik heb het idee dat we er met hen niet uitkomen", aldus de preses. "Een overgang naar die club zou wel eens heel moeilijk kunnen worden."
De interesse van de Duitse club, waar Van Bommels schoonvader Bert van Marwijk sinds deze zomer trainer is, dateert al van enkele maanden geleden. " Maar het bod is niet veel hoger geworden sinds die tijd", zegt Van Raaij. "Ik heb met ze afgesproken dat ik nog een keer bel, maar veel vertrouwen heb ik er niet in."
Van Raaij verwees de belangstelling van Real Madrid naar het rijk der fabelen. "Het zou kunnen, maar Real heeft zich tot op heden niet bij ons gemeld. Ook geen enkele andere club overigens. Van Bommel hoeft ook niet weg. We willen meewerken aan een eventueel vertrek, maar dan willen we wel een marktconforme prijs."


Reply With Quote




Bookmarks