Rond 15.00 uur begint het gala vandaag in Elst. Wie heeft er tijd om SMS'jes te ontvangen en om de uitslagen of het forum te zetten?
PM me in dat geval graag ff je nummer als je wilt .
Yipeekaye... Halfshot gaat samen met Marieke voor de uitslagen zorgen. Thanks .
1)Reda aoulad ben said Mousid Gym Mohammed Bahi jurojin
Jeugd 38 Kilo
onbeslist
2) Laila Potilava Hoyer gym vs Lisa Hermans Geeraerts gym
62 / 63 C / dames
Laila Potilava Hoyer gym wint na opgaven in de 1e ronde
Laila Gefeliciteerd!! Groetjes Vosje en Rach
Chanou de Preeter Jurojin vs Michelle Vianan Lloyd v Dams
62 kg Jeugd / dame
Michelle Op Punten
Levent Yaziltas Final Gym vs Mohamed el Moussaui masseur
69 kg C
Mohamed op punten
Arno Rothgans Mike´s Gym vs Dave Dormans Hoyer Gym
67 kg Mma / N
Arno wint door armklem 2e ronde
Arno = Flipper van mixfight toch? Gefeliciteerd!Originally Posted by Halfshot
Jep, Arno is FlipperOriginally Posted by RisingSun
Arno ook namens mij gefeliciteerd
Kennie Wolly Sanchez/ Mike´s Gym vs Karim Bouraraasi KB Arnhem
67 kg C
Kennie winnaar op punten
valt de op komst van het publiek tegen :?:
Thanks Halfshot (en Ronald..)
Klopt deze line-up nou nog een beetje?
1 Reda aoulad ben said Mousid Gym 38 kg Jeugd Mohammed Bahi jurojin
2 Laila Potilava Hoyer gym 62 / 63 C / dame Lisa Hermans Geeraerts gym
3 Jennifer Seedorf Mike´s Gym 52 kg N / dame Amina Lamrini Clyde v Dams
4 Chanou de Preeter Jurojin 62 kg Jeugd / dame Michelle Vianan Lloyd v Dams
5 Levent Yaziltas Final Gym 69 kg C Mohamed el Moussaui masseur
6 Arno Rothgans Mike´s Gym 67 kg Mma / N Dave Dormans Hoyer Gym
7 Michael de Jong KB Arnhem 52 kg N Noi Boikaew Kurasaki Gym
8 Kennie Wolly Sanchez/ Mike´s Gym 67 kg C Karim Bouraraasi KB Arnhem
9 Brahim Azoemie KB Arnhem 67 kg N vechter van Geeraerts gym
10 Ramon de Neeling Mike´s Gym 95+ N Ramon Welboren Mejiro Gym
11 Rachida Regil Gym 63 kg C / dame Yessica Meijers Masseur
12 John de Wilde Hoyer Gym min 90 kg Mma / pro Ivo Nijenhuis Vos Gym
PAUZE PAUZE PAUZE PAUZE PAUZE PAUZE
13 Mohamed Clyde v Dams 74,5 kg N Serge Kiaba Mejiro Gym
14 Fernando Groenhart Mike´s Gym 63,5 kg C mario Heller FFC
15 Richard Nikijuluw KB Arnhem 63 kg C Patrick Beukema Profighter
16 Barnazout Kurasaki gym 71 kg B Kevin masseur
17 Achmed Kadouri Mike´s Gym 72,5 kg C Gilermo Profighter
18 Goce Sandovski Macedonie min 95 kg Mma / Amateur Haik Soukiasian jurojin
19 Wesley Kraag Lloyd v Dams 70 kg B Hafid El Amrani Masseur
20 David Haagsma Pardoel sports 90 kg Mma / Amateur Ali Mazidi jurojin
21 Sebastiaan Munter Vos Gym 67 kg Mma / pro Danny de Hoyer Hoyer gym
Brahim Azoemie KB Arnhem vs Marvin Munearts vd Dams
67 kg N
Brahim op punten
kan niet wachten op de partij van sebas tegen danny mishcien kunnen jullier bij die partij als die dalijk komt een klein verslagje erbij maken.
leuk opgezet trouwens die ''live'' uitslagen!!
Jeru,
Ik zou het niet weten, maar we zullen het vanzelf zien.
Tot nu toe klop het bijna.
Ramon de Neeling Mike´s Gym vs Ramon Welboren Mejiro Gym
95+ N
winnaar de Neeling op punten
Hoeveel mensen zijn er denk je binnen Halfshot??
Dacht dat er zon 1000 man zouden komen... Erg zonde
thanx for the results :P
Chael Sonnen: The only thing bigger than UFC 167 is Wanderlei Silvas forehead
Rachida Regil Gym vs Yessica Meijers Masseur
63 kg C / dames
winnaar Rachida op punten
John de Wilde Hoyer Gym vs Ivo Nijenhuis Vos Gym
min 90 kg Mma / pro
appelsap op choke binnen een minuut (ivo dus)
Congratz!!Originally Posted by Halfshot
Niet duidelijk Marieke is te zenuwachtig om te tellenOriginally Posted by Nicky
Bookmarks