Net teruggekomen uit Delfzijl. Morgenochtend voor 12 uur staat het gehele verslag op deze pagina, en ben druk bezig met de foto's. Hier alvast de uitslagen.
(1ste partij N-klasse 95+ 3x1,5)
Wim (Lomulder MT) Vs Luining (KB Vries) WOP
(2de partij N-klasse 67Kg 3x1,5)
Marina Kok (Team Schreiber) WOP Vs Smit (Scorpio Gym)
(3de partij MMA 71Kg 2x3)
Dimitri Sennema (Katsu) Vs Moeradov (G-Force Gym) DRAW
(4de partij SUPER PRO CUP C-klasse 67Kg 3x2)
Liebenstein (Baguala Gym) WOP Vs Jacob Oushoorn (Team Schreiber)
(5de partij SUPER PRO CUP C-klasse 67Kg 3x2)
Tent (Tabonon) Vs Rafaelian (KB Groningen) WOP
(6de partij N-klasse 88Kg 3x1,5)
Bruns (Team van der Giessen) Vs Hilarides (Sportschool van de Hemel) Winnaar door opgave
(7ste partij MMA 95Kg 2x3)
v.d. Beek (Tapilatu) Vs Smailjovic (Team Hardcore) Winaar door interventie scheidsrechter
(8de partij N-klasse 67 Kg 3x1,5)
Visser (Cho Boy) Vs Turken (Scorpio Gym) WTKO
(9de partij N-klasse 74Kg 3x1,5)
van Maaren (Budo Spirit) Vs Jan Willem (Lomulder MT) WOP
(10de partij N-klasse 74Kg 3x1,5)
Hamit (Team van de Giessen) Vs Romar Tan (KB Groningen) WOP
(11de partij MMA 74Kg 2x3)
Jappa (Team Schreiber) Vs Nobach (Nebbe Ciric) DRAW
(12de partij A-klasse 63,5Kg 5x3)
Tobias Eijgelshoven (Losana Gym) Vs El Osrouti (Kamakura) WTKO
(13de partij N-Klasse 70Kg 3x1,5)
Zwiep (Lomulder MT) Vs Akkerman (Cho Boy) DRAW
(14de partij C-klasse 71Kg 3x2)
Delgado (Team van der Giessen) WTKO Vs van Calker (KB Groningen)
(15de partij C-klasse 69 Kg 3x2)
Van Ostheim (Lomulder MT) Vs Verheijken (Cho Boy) WOP
(16de partij MMA 79Kg 2x3)
Mohmoodi (Team van der Giessen) Vs M. Roorda (Team Schreiber) Winaar dmv armklem
(17de partij N-klasse 77Kg 3x1,5)
Coenen (Team Dekkers) Winnaar interventie scheidsrechter Vs Joey Roorda (Baguala Gym)
(18de partij FINALE SUPER PRO CUP C-klasse 67Kg 3x2) )
Liebenstein (Baguala Gym Vs Rafaelian (KB Groningen) WOP
(19de partij C-klasse 71Kg 3x2)
Groh (Team Dekkers) Vs Lehery (Tabonon) NO CONTEST
(20ste partij B-klasse 72,5Kg 5x2)
Martin Reemeier (KB Groningen) Winnaar interventie scheidsrechter Vs Tomasoa (Elsomo)
(21ste partij MMA 80Kg 2x5)
Gerard Prins (Team van der Giessen) Vs Pengel (Team Schreiber) Winnaar dmw armklem
(22ste partij MMA 95+ 2x5)
AC Antonia (G-Force Gym) Vs Keizer (Team Schreiber) Winnaar interventie scheidsrechter
(23ste partij A-klasse 72.5Kg 5x2)
Rastegar (Lomulder MT) Vs Cedric Bacuna (Losana Gym) WOP
(24ste partij A-klasse 95+ 5x3)
A. Jahjah (Team Dekkers) Vs M.Bouzidi (Kamakura/Aerts) DRAW
Bookmarks