Huh...daarnet stond er nog dat het anders niet op youtube kon en dat je de 1e ronde hebt ingekort...vreemd????
Huh...daarnet stond er nog dat het anders niet op youtube kon en dat je de 1e ronde hebt ingekort...vreemd????
Last edited by Impulse; 10-04-2007 at 04:55.
Impulse!
Ontzettend bedankt voor het posten van dit mooie gevecht! Echt super!
Nogmaals bedankt!
Groeten Aram
Sandy, heb je toevallig ook mijn partij?
heh, was zondag bij m'n ouders in ede... las toevallig dit topic.. en aangezien de Kei op loopafstand ligt.. goed te doen partij tussen trompert en jarman was moeilijk, mooie partij
ey jorDamn.. als je dit leest.. k train vanavond bij kops dussuh.. beter kom je ook
Maakt niet uit!
Volgende keer beter!
De foto's liggen bijna klaar en hoop ze eind middag uit mn werk te plaatsen. Twee gala's met in totaal 25 partijen foto's is een pittig en tijdrovend karwei. Zeker de foto's uit de kei want er was alleen een schemerlamp als verlichting.
Enjoy yourself it's later than you think
Enjoy yourself while you're still in the pink
The years go by as quickly as you wink
Enjoy yourself enjoy yourself It's later than you think
wat heb je gedaan be like me?
Ik had een Draw tegen Jannis Arvanitidis!
Kan iemand alle uitslagen posten?
Marciano Claire vs Diederick van der Lugt
http://www.youtube.com/watch?v=8NjAT0K4UhA
thanks voor die laaste pot!
was zeker een mooie partij van roemer
Official Shooto results Upcoming Glory
Sunday the 8th of april 2007
De Kei, Ede, The Netherlands
Amateur Shooto Class C, -76kg
Twan van Buuren (Team Duncan) defeats Martin de Goei (Freefight Club John Verstegen) by T.K.O., round 1 at 1:34 min.
Amateur Shooto Class C+, -76kg
Gerben Hulsegge (Budo Academy Physical) defeats Raoul Audhoe (Tatsujin Amsterdam) by decision
Amateur Shooto Class C, -76kg
Jeroen Oost (Tatsujin Arnhem) defeats Niels Lensing (Team Duncan) by armbar, round 1 at 1:10 min.
Amateur Shooto Class C+, -76kg
Jim Martha (Camp 4 Champz) defeats Fatih Altenay (Tatsujin Dojo Goor) by armbar, round 1 at 2:03 min.
Amateur Shooto Class C+, -83kg
Davor Turklj (Team Lansink) defeats Roy de Ruiter (Tatsujin Arnhem) by decision
Amateur Shooto Class C, -95kg
Jordy van Cleef (Team Lansink) defeats Tim Geerlings (Freefight Club John Verstegen) by decision
Amateur Shooto Class C+, -70kg
Eddy ter Veen ( Team Duncan) defeats Samir Noory (Tatsujin Amsterdam) by decision
Amateur Shooto Class C, -91kg
Marciano Claire (Tatsujin Deventer) defeats Diederick van der Lugt (Freefight John Verstegen) by armbar , round 2 at 2:44 min.
Amateur Shooto Class C+, -76kg
Tobias Krone (Tatsujin Deventer) vs Jannis Arvantidis (Team Duncan) - draw
Professional Shooto Class B, -76kg
Raymond Jarman (Budo Academy Physical) vs Roemer Trompert (Tatsujin Dojo)- draw
Shooto Commission
Referee: Marco Broersen
Referee: Niels Beursken
Chairman: Rafles la Rose
Judge a: Rogier Pepping
Judge b: Frank Teiwes
Timekeeper: Chairman/referee
Beste lezers,
De naam van het laatste Shooto evenement staat in mijn eerdere post verkeerd, het moet zijn "Upcoming Glory".
Met vriendelijke groet,
Rafles la Rose
Shooto Commission Holland
*edit* nu niet meer
Justinian
Bookmarks