Ik post hem maar even voor Dragontail...
Voorlopige matchmaking;
Jeugdprogramma 17.00
Naam Gym Leeftijd Gewicht Kl Weight Naam Gym Leeftijd Gewicht Kl
A Priscilla Buist (dame) Scorpio Gym 15 58 J J 3x1 57,00 Annie Lijkendijk (dame) Sportcentrum Steenwijk 14 57 J
B Regilio van den Ent SportsArt 13 50 J J 3x1 50,00 Lukas Sagenschneider Team Tiger Deutschland 13 50 J
C Arev Tasirmaz (dame) Scorpio Gym 14 56 J J 3x1 56,00 Erika Zalzer Van Os Gym 15 56 J
D Leyla Brouwer (dame) SportsArt 15 50 J J 3x1 50,00 Melanie (dame) Azer Gym 15 55 J
E Dylan Kok Scorpio Gym 15 58 J J 3x1 58,97 Farruh Holin Team Tiger Deutschland 15 60 J
F Tim Berndt Viriya Gym 13 54 J J 3x1 55,00 Kleine Mo ?achternaam? Team BotE 14 56 J
G Ferhad Team Superpiele 14 60 J J 3x1 60,00 TBA ? J
H Leroy Erhardt Scorpio Gym 14 46 J J 3x1 45-47 [/b]TBA ? J
I Daniël Hoedt Van Os Gym 15 64 J J 3x1 66,00 Andreas Augustinowitsch Team Tiger Deutschland 15 66 J
J Malik Kysho Scorpio Gym 10 37 J J 3x1 37,00 Ferdie Lijkendijk Sportcentrum Steenwijk 10 36 J
Hoofdprogramma 1 pauze 15 min.
Naam Gym Leeftijd Gewicht Kl WFCA Weight Naam Gym Leeftijd Gewicht Kl
1 Fikret van den Doel Scorpio Gym 16 57,5 N N 3x1,5 57,15-58,97 Leroy Schrader SS Muay Thai Hoogeveen 17 57.5 N
2 Shangla Kainama (dame) Muay Boran Gym 18 63.5 N N 3x1,5 61,23-63,50 Marleen Baerveldt (dame) Savion Gym 18 63 N
3 Deniz Ceben Angelo Gym 74 N N 3x1,5 72,57-76,20 Samet Kaya Muay Thai Rijssen/N'dal 23 73 N
4 Sulo Yaprak Scorpio Gym 20 61 N N 3x1,5 58,97-61,23 Hattam Zifabar (27-05-1992) Savion Gym 16 59-61 N
5 Alex Schmidt Team Tiger Deutschland 17 66 N N 3x1,5 66,68-69,85 Lucasz Grezelczak Viriya Gym 24 67 N
6 Semih Yologlu Angelo Gym 20 86 N N 3x1,5 82,55-86.18 Roy Kappel Sportcentrum Steenwijk 28 86 N
7 Rebecca Fernandez (dame) Scorpio Gym 24 81 N N 3x1,5 76,20-79,38 Melissa 'Missy' Makaloy (dame) Muay Boran Gym 31 79.38 N
8 Ozcan Dayioglu Angelo Gym 76 C C 3x2 72,57-76,20 Jan Cor Team Schilt 76.2 C
9 Önder Ural Body Gym 23 73 B B 5x2 72,57-76,20 Hovik Tikranjan Azer Gym 19 74-76 B
10 Lennart van Eden Scorpio Gym 20 76 N N 3x1,5 72,57-76,20 Marco Hagemeijer SS Muay Thai Hoogeveen 21 76 N
11 Tanja Schouten (dame) Van Os Gym 18 74 N N 3x1,5 72,57-76,20 Dorien ?achternaam? (dame) Azer Gym 20 75 N
12 Nesta ?achternaam? Team BotE 16 63.5 N N 3x1,5 63,50-66,68 Dion van Giessel Angelo Gym 16 -65 N
13 Priscilla Aalderink (dame) Scorpio Gym 17 53 N N 3x1,5 52.16-53.52 TBA ?
14 Erwin vd Beld SS Muay Thai Hoogeveen 17 70 C C 3x2 69.85-72.57 Raynor Witkamp Sportcentrum Steenwijk 16 70 N
15 Jaleesa Alfons (dame) Scorpio Gym 16 62 N N 3x1,5 61,23-63,50 Deborah Patty (dame) Savion Gym 17 58-62 N
16 Sean Peters Shailin Gym 20 72 N N 3x1,5 69.85-72,57 Johan Houben Mu-Chin 21 72 N
17 Sahin ?achternaam? Team BotE 18 69.85 N N 3x1,5 66,68-69,85 Touradj Amieri Azer Gym 17 68 N
18 Thomas Poortman Scorpio Gym 19 66 C C 3x2 63,50-66,68 Mohammed Jama Tooy Gym 19 66.8 C
19 Cristiano Delgado Team van der Giessen 95+ B B 5x2 +95 Taoufik Benhaddou Garuda Gym 95+ B
Hoofdprogramma 2 pauze 15 min.
Naam Gym Leeftijd Gewicht Kl WFCA Weight Naam Gym Leeftijd Gewicht Kl
20 Appie Margossian Scorpio Gym 16 53 N N 3x1,5 53.52-55.34 Aron Isik Kickboxing Oldenzaal 55 N
21 Omar Altaai Shailin Gym 18 79 N N 3x1,5 79.38-82.55 Nick van Ende SC IJsselmuiden 23 80 N
22 Edgar Grigorian Angelo Gym 70 N N 3x1,5 66,68-69,85 Maurice Kloetstra Team Schilt 69.85 N
23 Gerwin Lubbelinkhof Scorpio Gym 20 82 C C 3x2 82,55-86,18 Frank ter Burg Azer Gym 31 84 C
24 Samson Samsonjan Kickboxing Oldenzaal 63 N N 3x1,5 61,23-63,50 Christiano Coimbra Mu-Chin 21 63 N
25 Omar Baqi Team BotE 22 69.85 C C 3x2 66,68-69,85 Harmen Dekker SC IJsselmuiden 19 69 C
26 Levon Hagop Scorpio Gym 18 58.97 C C 3x2 58,97-61,23 Harald Koot Team Schilt 16 61.23 C
27 Sergei Karamyan Angelo Gym 74 C C 3x2 72,57-76,20 Najib Biaz Azer Gym 25 74 C
28 Ara Marteros Scorpio Gym 17 58 C C 3x2 57,15-58,97 Michel Santing Muay Boran Gym 21 58 C
29 Atty Göl Team BotE 21 63,5 B B 5x2 61,23-63,50 Hassan Masry Kickboxing Oldenzaal 62 B
Meer info; http://www.scorpiogym.com
Bookmarks