7 mei 2005 Sporthal "De Zwet"
Blauwe HOEK (blauw komt als eerste naar de ring) Rode HOEK
1. Hendrik Jan de Leeuw 78 kg Muay Thai Max. 78 kg Edwin Terburg 78 kg
Challenger gym 2 x 2 min N-klasse Tabonon
2. Thijs Zeegers 85 kg Muay Thai Max. 85 kg Patrick Niezemuller 85 kg
KB Zutphen 2 x 2 min N-klasse Baguala gym
3. Marko de Bruin 76 kg Muay Thai Max. 77 kg Jaap Bos 77 kg
Nebbe Ciric 2 x 2 min N-klasse Briggs
4. Hamza Fadallah 75 kg Muay Thai Max. 75 kg Fokke Post 75 kg
Garuda gym 2 x 2 min N-klasse Challenger gym
5. Christiaan Drenth 71 kg Muay Thai Max. 71 kg Vincent Kloeze 69 kg
Baguala Gym 2 x 2 min N-klasse Bano gym
6. Jamel Mustafa 75 kg Muay Thai Max. 76 kg Pieter Schoonbeeg 76 kg
Nebbe Ciric 2 x 2 min N-klasse Baguala gym
7. Hans Barghorn 84 kg Muay Thai Max. 84 kg Hein Bakker 82 kg
KB Groningen 3 x 2 min C-klasse Challenger gym
8. Benji Zimmerman 100 kg Muay Thai + 91 kg Gary Donk 103 kg
KB Arnhem 3 x 2 min C-klasse Fighting Factory Carbin
9. Ralph Keuter 67 kg Muay Thai Max. 67 kg Fabio Beeldstro 66 kg
Bano gym 2 x 2 min N-klasse Baguala Gym
10. Roberto Dekkers 81 kg Muay Thai Max. 81 kg Rik Bos 79 kg
Sokudo gym 5 x 2 min B-klasse Tabonon Zwolle
11. Jeroen de Groot 87 kg Muay Thai Max. 88 kg Lex Wybenga 85 kg
Garuda gym 5 x 3 min A-klasse KB Arnhem
#### #### #### #### #### #### #### #### ####
P A U Z E
#### #### #### #### #### #### #### #### ####
12. Ibrahim Girejev 67 kg Muay Thai Max. 67 kg Rene Tent 65 kg
Garuda gym 2 x 2 min N-klasse Tabonon
13. Alex Spil 64 kg Muay Thai Max. 64 kg Marc Rijntjes 63 kg
Sokudo gym 2 x 2 min N-klasse Budokai Zuidlaren
14. Manus Wolters 73 kg Muay Thai Max. 73 kg Anthony Fictorie 71 kg
SC IJselmuiden 3 x 2 min C-klasse Tabonon
15. Farid Ouchoor 70kg Muay Thai Max. 70 kg Martin Remeijer 69 kg
Sokudo gym 3 x 2 min C-klasse KB Groningen
16. Ross Salih 73 kg Muay Thai Max. 75 kg Henk Nobach 75 kg
Yamato Gym 3 x 2 min C-klasse Nebbe Ciric
17. Robin Vriend 60 kg Muay Thai Max. 60 kg Danny Nijland 58 kg
Sokudo gym 3 x 2 min C-klasse Tabonon Zwolle
18. Ronald de Groot 72 kg Muay Thai Max 72 kg Radju 70 kg
Garuda gym 5 x 2 min B-klasse KB Arnhem
19. Audy Cyntje 69 kg Ringsfight Max. 70 kg Daout 70 kg
Citygym 2 x 3 min Budokai Zuidlaren
20. Jimmy Eimers 66 kg Muay Thai Max. 66 kg Marvin Sansaar 64 kg
KB Zutphen 5 x 3 min A-klasse Tabonon Zwolle
21. Vichan Sitpholek 64 kg Muay Thai Max. 67 kg Pascal Brinkman 67 kg
Sitpholek Thailand 5 x 3 min A-klasse Tabonon Zwolle
SPORTHAL “DE ZWET�, De Klencke 32, 9472 RN ZUIDLAREN
Bookmarks