FightstarTV
18-04-2010, 19:42
De eerste 5 partijen van het Gala Battle of the South gehouden op 27/03/2010 in Hoensbroek staan nu online......iedere dag loaden we 4 volgende partijen op zie M.M.
Red corner Blue corner
Name Gym vs Name Gym
Rainaldo Bloxs Kuay Muay Thai Ckl 3x2 Yakup Kaya MT GenkBelgie WDO
Ershad Azzazi Team Relex WOP Thai Ckl 3x2 Brahim Hakime Calmaro
Navid Thoki Shouraki Germany MMA Ckl 2x3 Wout Westra Gracie Barra Maastricht WOP
Michel Jacobs Hoyer’s Gym Thai Nkl 3x1,5 Ismael Lazaar ATF Militia WOP
Remy Friedrich Hoyer’s Gym WSUB MMA Ckl 2x3 Arsalan Zaynoladidov Shouraki Germany
Jeffrey Overeem Hoyer’s Gym Thai Ckl 3x2 Kevin Burmeister Kwan Gym Hamburg WDO
Jeffrey Waltmans Hoyer’s Gym WSUB MMA Ckl 2x3 Sjobbe Clijmans Team Topfighters
Luca Psenicia Hoyer’s Gym Thai Ckl 3x2 Iwan Pang Team Relex WTKO
Arne Boekee Hoyer’s Gym WSUB MMA Ckl 2x3 Bas Pelikaan ATF Militia
Tiago Martina FFC WTKO K-1 Akl 3x3 Cristian Velears Tigers Belgie
Danny Hoyer Hoyer’s Gym WSUB MMA Akl 2x5 Fabio Malino Mixfight Bielefeld
Maritzarda Hersisia Hoyer’s Gym K-1 Bkl 3x3 Meryem Uslu Kwan Gym Hamburg WMED
Boy Eggels Hoyer’s Gym Roermond WSUB MMA Ckl 2x3 Sebastian Herten Mixfight Bielefeld DL
Shaun Waltmans Jego Gym WOP K-1 Bkl 3x3 Melvin Wassing Calmaro
Nbo Ndunku Hoyer’s Gym Germany WOP MMA Bkl 2x5 Vincent Gloris Team Topfighter
Cristakis Tsirimokos Dipenegara WOP K-1 Bkl 3x3 Moreno Janssen Jego Gym
Ben Boekee Hoyer’s Gym WSUB MMA Akl 2x5 Azad Soufi Team Relex
Chajmaa Bellakhal Siam Gym K-1 Akl 3x3 Ania Fucz Mujoken-ki Dojo Germany WOP
Dave Dormans Hoyer’s Gym WSUB MMA Akl 2x5 Bunyamin Sahin MT Genk
Leo Zulic Mujoken-Ki Dojo DL WOP K-1 Akl 3x3 Chakib benAzzouz Siam Gym
John de Wilde Hoyer’s Gym WRSC MMA Akl 2x5 Janos Tiborcz Team Janos
Red corner Blue corner
Name Gym vs Name Gym
Rainaldo Bloxs Kuay Muay Thai Ckl 3x2 Yakup Kaya MT GenkBelgie WDO
Ershad Azzazi Team Relex WOP Thai Ckl 3x2 Brahim Hakime Calmaro
Navid Thoki Shouraki Germany MMA Ckl 2x3 Wout Westra Gracie Barra Maastricht WOP
Michel Jacobs Hoyer’s Gym Thai Nkl 3x1,5 Ismael Lazaar ATF Militia WOP
Remy Friedrich Hoyer’s Gym WSUB MMA Ckl 2x3 Arsalan Zaynoladidov Shouraki Germany
Jeffrey Overeem Hoyer’s Gym Thai Ckl 3x2 Kevin Burmeister Kwan Gym Hamburg WDO
Jeffrey Waltmans Hoyer’s Gym WSUB MMA Ckl 2x3 Sjobbe Clijmans Team Topfighters
Luca Psenicia Hoyer’s Gym Thai Ckl 3x2 Iwan Pang Team Relex WTKO
Arne Boekee Hoyer’s Gym WSUB MMA Ckl 2x3 Bas Pelikaan ATF Militia
Tiago Martina FFC WTKO K-1 Akl 3x3 Cristian Velears Tigers Belgie
Danny Hoyer Hoyer’s Gym WSUB MMA Akl 2x5 Fabio Malino Mixfight Bielefeld
Maritzarda Hersisia Hoyer’s Gym K-1 Bkl 3x3 Meryem Uslu Kwan Gym Hamburg WMED
Boy Eggels Hoyer’s Gym Roermond WSUB MMA Ckl 2x3 Sebastian Herten Mixfight Bielefeld DL
Shaun Waltmans Jego Gym WOP K-1 Bkl 3x3 Melvin Wassing Calmaro
Nbo Ndunku Hoyer’s Gym Germany WOP MMA Bkl 2x5 Vincent Gloris Team Topfighter
Cristakis Tsirimokos Dipenegara WOP K-1 Bkl 3x3 Moreno Janssen Jego Gym
Ben Boekee Hoyer’s Gym WSUB MMA Akl 2x5 Azad Soufi Team Relex
Chajmaa Bellakhal Siam Gym K-1 Akl 3x3 Ania Fucz Mujoken-ki Dojo Germany WOP
Dave Dormans Hoyer’s Gym WSUB MMA Akl 2x5 Bunyamin Sahin MT Genk
Leo Zulic Mujoken-Ki Dojo DL WOP K-1 Akl 3x3 Chakib benAzzouz Siam Gym
John de Wilde Hoyer’s Gym WRSC MMA Akl 2x5 Janos Tiborcz Team Janos