jury
25-10-2010, 14:26
1 Nassira Elallaouie championsgym jgd kl, onb vs onb Johan mahaiani team explosion Demo
2 Iligin Enez championsgym jgd kl , vs hassan arik Britogym W.O.P
3 Lemia Mourabit championsgym jgd kl, onb vs onb sabrine v Doorn Budaya Demo
4 faisel el championsgym W.O.P jgd kl, vs Hicham Adergbal Oude westen
5 Ilias ararauj Oosterbaan jgd kl, vs Mohammed ahajjan Oude Westen W.O.P
6 Nadine Budaya jgd kl, vs jamely Oosterbaan W.R.S.C
7 Faisel marzquie Championsgym jgd kl, vs Adnan Hadif Oosterbaan W.R.S.C
8 Talib Champignonsgym jgd kl, vs Hamza Oude Westen W.O.P
9 Ayoub Zaaj Oude Westen W.O.P jgd kl vs Imad Limi Mohammed gym
10 Achmed Oosterbaan No Cont jgd kl, vs No Cont Hamid Ouaaa team Explosion
11 Petrosian Burak Enez Champignonsgym W.R.S.C U.M.C Titel jgd vs Hamza Guerrouge Oude Westen
12 Nordin Marzquie champignonsgym C kl, vs Engin kutuk No Limit W.Med.Int
13 Marinus Boer Oude Westen Nw kl, vs Clint koolen Championsgym W.T.K.O
14 Mansour Oosterbaan Nw Kl, vs issam Future W.Med.Int
15 Deborah Doubli Oosterbaan W.R.S.C Nw Kl, vs Isis Verbeek Plaza
16 Dilzio Cabral Britogym C Kl, vs Ruudje Van Dijk Future W.O.P
17 Abdurrahaman Karaca Britogym W.O.P C Kl, vs Abdullah Bayram No Limit
18 Ismael Powel Oosterbaan Onb N kl, vs Onb Mimoen Oude Westen
19 Fabian bassant Oosterbaan W.O.P Jgd Kl, vs atilan gungor Team Explosion
20 Reduan Sportlife B Kl, vs Tawfik Future W.O.P
2 Iligin Enez championsgym jgd kl , vs hassan arik Britogym W.O.P
3 Lemia Mourabit championsgym jgd kl, onb vs onb sabrine v Doorn Budaya Demo
4 faisel el championsgym W.O.P jgd kl, vs Hicham Adergbal Oude westen
5 Ilias ararauj Oosterbaan jgd kl, vs Mohammed ahajjan Oude Westen W.O.P
6 Nadine Budaya jgd kl, vs jamely Oosterbaan W.R.S.C
7 Faisel marzquie Championsgym jgd kl, vs Adnan Hadif Oosterbaan W.R.S.C
8 Talib Champignonsgym jgd kl, vs Hamza Oude Westen W.O.P
9 Ayoub Zaaj Oude Westen W.O.P jgd kl vs Imad Limi Mohammed gym
10 Achmed Oosterbaan No Cont jgd kl, vs No Cont Hamid Ouaaa team Explosion
11 Petrosian Burak Enez Champignonsgym W.R.S.C U.M.C Titel jgd vs Hamza Guerrouge Oude Westen
12 Nordin Marzquie champignonsgym C kl, vs Engin kutuk No Limit W.Med.Int
13 Marinus Boer Oude Westen Nw kl, vs Clint koolen Championsgym W.T.K.O
14 Mansour Oosterbaan Nw Kl, vs issam Future W.Med.Int
15 Deborah Doubli Oosterbaan W.R.S.C Nw Kl, vs Isis Verbeek Plaza
16 Dilzio Cabral Britogym C Kl, vs Ruudje Van Dijk Future W.O.P
17 Abdurrahaman Karaca Britogym W.O.P C Kl, vs Abdullah Bayram No Limit
18 Ismael Powel Oosterbaan Onb N kl, vs Onb Mimoen Oude Westen
19 Fabian bassant Oosterbaan W.O.P Jgd Kl, vs atilan gungor Team Explosion
20 Reduan Sportlife B Kl, vs Tawfik Future W.O.P