jury
01-11-2010, 15:01
1 - Bowy de bruin diamondgym W.O.P jg kl, vs robbie schutte Baguala groningen
2- Johannes huisman T v d Giesen jg kl, vs Benjamin mehic T Balans W.R.S.C
3- Maurice Jonkers T Baguala - Bo jg kl, vs Mustafa Diamondgym W.O.P
4 -Salko Dzino Mt fact Assen jg kl, vs Doado garbavci T v d Giesen W.O.P
5 -Dylan rijer T v d Giesen jg kl, vs Hakan Arslan Aihato gym W.R.S.C
6 -Mustafa Calis Rock gym n kl, vs Harry Waterberg team Balans W.T.K.O
7 -Clarence Huitema Mt Fact Asse Onb n kl, vs Onb Wichert Pormes T Baguala assen
8 -Heidi groenia aihato gym C kl, vs Salaysa v d Bosch Loekis gym W.O.P
9 -Meral Gulave Moksha gym N kl, vs Borcu Orman Team Balans W.O.P
10- Mickey v d Heide Kb Harkstede Onb N kl, vs Onb Caner Top Rock gym
11 -Teus Loekis gym W.K.O.H N kl, vs Ihab Keroum Loasana
12- Loyd Hydar Rock gym W.O.P N kl, vs Salmineo Aringanen Aihato gym
13- Feride Kirat Diamondgym C kl, vs Gjura de Vries aihato gym W.O.P
14- Mike Veldman Team baguala groningen W.T.K.O C kl, vs Gerdwin Ten Hove Loekisgym
15-Isai Aerts Loasana gym W.T.K.O C kl, vs Manino kissykelly Kai Muay
16 -Marijn de Lange Aihato gym W.O.P C kl, vs Sandro Martis Loasana gym
17- Ferran singa t Baguala Groningen C kl, vs Soufian loekis gym W.O.P
18- Branden Barsema loasana gym C kl, vs Rick de Lege Diamondgym W.O.P
19- Ismael Lazaar team Balans W.O.P B kl K1 3x3min vs Roderick de Hasselt Rock gym
2- Johannes huisman T v d Giesen jg kl, vs Benjamin mehic T Balans W.R.S.C
3- Maurice Jonkers T Baguala - Bo jg kl, vs Mustafa Diamondgym W.O.P
4 -Salko Dzino Mt fact Assen jg kl, vs Doado garbavci T v d Giesen W.O.P
5 -Dylan rijer T v d Giesen jg kl, vs Hakan Arslan Aihato gym W.R.S.C
6 -Mustafa Calis Rock gym n kl, vs Harry Waterberg team Balans W.T.K.O
7 -Clarence Huitema Mt Fact Asse Onb n kl, vs Onb Wichert Pormes T Baguala assen
8 -Heidi groenia aihato gym C kl, vs Salaysa v d Bosch Loekis gym W.O.P
9 -Meral Gulave Moksha gym N kl, vs Borcu Orman Team Balans W.O.P
10- Mickey v d Heide Kb Harkstede Onb N kl, vs Onb Caner Top Rock gym
11 -Teus Loekis gym W.K.O.H N kl, vs Ihab Keroum Loasana
12- Loyd Hydar Rock gym W.O.P N kl, vs Salmineo Aringanen Aihato gym
13- Feride Kirat Diamondgym C kl, vs Gjura de Vries aihato gym W.O.P
14- Mike Veldman Team baguala groningen W.T.K.O C kl, vs Gerdwin Ten Hove Loekisgym
15-Isai Aerts Loasana gym W.T.K.O C kl, vs Manino kissykelly Kai Muay
16 -Marijn de Lange Aihato gym W.O.P C kl, vs Sandro Martis Loasana gym
17- Ferran singa t Baguala Groningen C kl, vs Soufian loekis gym W.O.P
18- Branden Barsema loasana gym C kl, vs Rick de Lege Diamondgym W.O.P
19- Ismael Lazaar team Balans W.O.P B kl K1 3x3min vs Roderick de Hasselt Rock gym