Ellen
13-04-2011, 08:09
Wegens afmelders maar ook aanmelders in de laatste week voor ons gala in Wormer, zoeken we tegenstanders voor onderstaande vechters, Voor meer info mail naar [email protected]
Adres: Eendrachtstraat 5, Wormer.
Wegen van 12.00-13.30 uur.
TEGENSTANDERS GEZOCHT!!
Wesley Kraag Zaanse Gym B-klasse 79.38 kg………..
Eline Vergouw Team Schreiber C-klasse 79.38 kg……..dame
Wim Hiemenz FFC C-klasse 76.20 kg
Nick Nicasie SportAcademy C-klasse 82.55 kg……….
Jerry Bok Team Jamal B C-klasse 69.85 kg….2-2-0 in de c…19 jr
Armin Garbavci Team vd Giessen N-klasse 86.18 kg
Lloyd Hydar Bonjasky Academy N-klasse 76,20 kg
Kevin (achternm)Bonjasky Academy N-klasse 76.20 kg.,,….17 jr….2 jeugd…1-0-0 nwl
Abdelhak Ouhris Ben Ali/Najim N-klasse 63.50 kg….2-0-0….18 jr
Hrach Darpinyan Team Schreiber MMA Prof -95 kg
Guido Reijne Team Schreiber MMA 95+ kg……..105 kg…0-0-0
Laurent Lesseigne Red Nose Gym BE MMA 79 kg…………5-5-0
Elon Timmerman Tabonon Zwolle MMA 73 kg……..0-0-0
Ibrahim Sellak Team Schreiber MMA 72 kg ...........................
Mitchell Cadeau Shaolin Ryu MMA 62 kg………0-0-0.....
Nick Rodriquez Team Schreiber 13 jr JEUGD 65 kg……...0-2-0……
Shannon Hoogendijk Ben Ali/Najim 14 jr JEUGD 45 kg…2-1-3…dame
Adres: Eendrachtstraat 5, Wormer.
Wegen van 12.00-13.30 uur.
TEGENSTANDERS GEZOCHT!!
Wesley Kraag Zaanse Gym B-klasse 79.38 kg………..
Eline Vergouw Team Schreiber C-klasse 79.38 kg……..dame
Wim Hiemenz FFC C-klasse 76.20 kg
Nick Nicasie SportAcademy C-klasse 82.55 kg……….
Jerry Bok Team Jamal B C-klasse 69.85 kg….2-2-0 in de c…19 jr
Armin Garbavci Team vd Giessen N-klasse 86.18 kg
Lloyd Hydar Bonjasky Academy N-klasse 76,20 kg
Kevin (achternm)Bonjasky Academy N-klasse 76.20 kg.,,….17 jr….2 jeugd…1-0-0 nwl
Abdelhak Ouhris Ben Ali/Najim N-klasse 63.50 kg….2-0-0….18 jr
Hrach Darpinyan Team Schreiber MMA Prof -95 kg
Guido Reijne Team Schreiber MMA 95+ kg……..105 kg…0-0-0
Laurent Lesseigne Red Nose Gym BE MMA 79 kg…………5-5-0
Elon Timmerman Tabonon Zwolle MMA 73 kg……..0-0-0
Ibrahim Sellak Team Schreiber MMA 72 kg ...........................
Mitchell Cadeau Shaolin Ryu MMA 62 kg………0-0-0.....
Nick Rodriquez Team Schreiber 13 jr JEUGD 65 kg……...0-2-0……
Shannon Hoogendijk Ben Ali/Najim 14 jr JEUGD 45 kg…2-1-3…dame