cobra
19-05-2011, 09:36
Voorlopige Matchmaking GladiatorGirls 25 juni Geen Volgorde !
B KLASSE K1 Rules toernooi -58,97 kg
Anke van Gestel( Celtix ) Ouasila Nasseri ( Teamsuboxer )
Meral Can ( Jego Gym ) Meryem Uslu ( Germany )
B KLASSE K1 RULES
-67 kg Gitte Heanen (Bulldogs Antwerpen ) vs Joyce Jane Jah, (Siam Store Hamburg )
C KlASSE
-63,50 kg Sheena Widdershoven (Hoyer’s Gym )vs Joke van Besten ( Bull Dogs Antwerpen )
-60 kg Lizzy Lozano ( Black Panthers ) vs Kim Denaeyer (Celtix )
-54 kg Geetha Badloe ( Hoyer’s Gym ) vs Samira Ben Sharif ( Jego Gym )
-55.00 kg Isis Verbeek ( Bulls Gym ) vs
-57,15 Arev Tasirmaz ( Scorpio Gym ) vs Silke Melzolt ( Mujoken Ki Dojo DL )
-63,50 kg Ine Brullot ( MAC ) vs Freya Blumel (Siam Store Hamburg )
-52,16 kg Charissa Marx ( Pumagym ) vs Tiffany Moy (Akbaba Gym )
N KLASSE
-61,23 kg Malou Keren ( Hoyer’s Gym ) vs Isabella ( MAC )
66kg Nathalie Tilburgs ( Hoyer’s Gym ) vs Cecili Sohilait ( Thaikibo )
-63,50 kg Cindy Werts ( Hoyer’s Gym ) vs Sundes Arif ( Sportschool Haberland )
-61,23 kg Sarah Nijholt ( AkbabaGym ) vs ntb
-63,50 kg AnneWeber ( Jego Gym ) vs Mandy Vercoulen (Gerards Panningen )
-58,97 kg Bobby Kluitenburg ( Haberland ) vs Ebru.U ( MT Genk )
-58,97 kg Ingeborg Boers ( Hoyer’s Gym ) vs Roxanna Visser ( Hejena Gym )
-63,50 kg Jenny Altdorf ( Mojoken Ki Dojo ) vs Denise Lambriex ( Akbaba Gym )
-63,50 kg Romy van de Bosch ( Kaoloy Gym ) vs Lauren Tummer ( Dipenegara ) t
52 kg Jamie vam deVen ( Hoyer’sGym) vs nbt
JEUGD
-58 kg Chambee Gombeer ( Siam Ni Belgie ) vs nbt
58 kg Sanne Franken ( Teamsuboxer ) vs Mandy Wilhelmus ( Kuay Muay )
56 kg Romy Dietzenbacher ( Hoyer’s Gym ) vs Layna Brux ( Vivas Gym )
43 kg Kaylee Timmer 15 jr ( Hoyer’s Gym ) vs ntb
53 kg Jaimy Weingaard ( Hoyer’s Gym ) vs Chariffa Ouaksas ( Jego Gym )
34 kg Demi Dietzenbacher ( Hoyer’s Gym ) vs Anique Hilgerink ( Scorpio gym )
40 kg Selin Ilhan ( Muaythai Duisburg ) vs nbt
28 kg Charise van Nugteren ( Hoyer’s Gym ) vs Maud Vermeulen ( Akbaba Gym )
31 kg Angelina Lutgens ( Hoyer’s Gym ) vs Britt Niels ( MAC )
60 kg Sarah Boudewijn ( Bulldogs Antwerpen ) vs Chayenna ( MAC )
25 kg Ivana Verheijen ( Jego Gym ) vs Candan Yigit ( Muaythai Duisburg )
40 kg Tanisha Reichart (Scoprpio Gym ) vs Ceylan Yigit ( Muaythai Duisburg )
46 kg Chanel Sherelyn vd Wal (Scorpio Gym ) vs Tamara Marcniak ( Muaythai Duisburg )
48 kg Rachel Hoefnagels ( Calmaro Gym ) vs Lisa Buyle ( Celtix )
47 kg Selina Werts ( Hoyer’s Gym ) vs Angie Kasimowicz ( Muathai Duisburg
B KLASSE K1 Rules toernooi -58,97 kg
Anke van Gestel( Celtix ) Ouasila Nasseri ( Teamsuboxer )
Meral Can ( Jego Gym ) Meryem Uslu ( Germany )
B KLASSE K1 RULES
-67 kg Gitte Heanen (Bulldogs Antwerpen ) vs Joyce Jane Jah, (Siam Store Hamburg )
C KlASSE
-63,50 kg Sheena Widdershoven (Hoyer’s Gym )vs Joke van Besten ( Bull Dogs Antwerpen )
-60 kg Lizzy Lozano ( Black Panthers ) vs Kim Denaeyer (Celtix )
-54 kg Geetha Badloe ( Hoyer’s Gym ) vs Samira Ben Sharif ( Jego Gym )
-55.00 kg Isis Verbeek ( Bulls Gym ) vs
-57,15 Arev Tasirmaz ( Scorpio Gym ) vs Silke Melzolt ( Mujoken Ki Dojo DL )
-63,50 kg Ine Brullot ( MAC ) vs Freya Blumel (Siam Store Hamburg )
-52,16 kg Charissa Marx ( Pumagym ) vs Tiffany Moy (Akbaba Gym )
N KLASSE
-61,23 kg Malou Keren ( Hoyer’s Gym ) vs Isabella ( MAC )
66kg Nathalie Tilburgs ( Hoyer’s Gym ) vs Cecili Sohilait ( Thaikibo )
-63,50 kg Cindy Werts ( Hoyer’s Gym ) vs Sundes Arif ( Sportschool Haberland )
-61,23 kg Sarah Nijholt ( AkbabaGym ) vs ntb
-63,50 kg AnneWeber ( Jego Gym ) vs Mandy Vercoulen (Gerards Panningen )
-58,97 kg Bobby Kluitenburg ( Haberland ) vs Ebru.U ( MT Genk )
-58,97 kg Ingeborg Boers ( Hoyer’s Gym ) vs Roxanna Visser ( Hejena Gym )
-63,50 kg Jenny Altdorf ( Mojoken Ki Dojo ) vs Denise Lambriex ( Akbaba Gym )
-63,50 kg Romy van de Bosch ( Kaoloy Gym ) vs Lauren Tummer ( Dipenegara ) t
52 kg Jamie vam deVen ( Hoyer’sGym) vs nbt
JEUGD
-58 kg Chambee Gombeer ( Siam Ni Belgie ) vs nbt
58 kg Sanne Franken ( Teamsuboxer ) vs Mandy Wilhelmus ( Kuay Muay )
56 kg Romy Dietzenbacher ( Hoyer’s Gym ) vs Layna Brux ( Vivas Gym )
43 kg Kaylee Timmer 15 jr ( Hoyer’s Gym ) vs ntb
53 kg Jaimy Weingaard ( Hoyer’s Gym ) vs Chariffa Ouaksas ( Jego Gym )
34 kg Demi Dietzenbacher ( Hoyer’s Gym ) vs Anique Hilgerink ( Scorpio gym )
40 kg Selin Ilhan ( Muaythai Duisburg ) vs nbt
28 kg Charise van Nugteren ( Hoyer’s Gym ) vs Maud Vermeulen ( Akbaba Gym )
31 kg Angelina Lutgens ( Hoyer’s Gym ) vs Britt Niels ( MAC )
60 kg Sarah Boudewijn ( Bulldogs Antwerpen ) vs Chayenna ( MAC )
25 kg Ivana Verheijen ( Jego Gym ) vs Candan Yigit ( Muaythai Duisburg )
40 kg Tanisha Reichart (Scoprpio Gym ) vs Ceylan Yigit ( Muaythai Duisburg )
46 kg Chanel Sherelyn vd Wal (Scorpio Gym ) vs Tamara Marcniak ( Muaythai Duisburg )
48 kg Rachel Hoefnagels ( Calmaro Gym ) vs Lisa Buyle ( Celtix )
47 kg Selina Werts ( Hoyer’s Gym ) vs Angie Kasimowicz ( Muathai Duisburg