ChimiChero
17-05-2016, 13:40
Foto's en video's:
https://www.facebook.com/CordiaMMAGrappling/
Uitslagen Grappling
Dames openklasse
1.- Rosan van der Weij -Team FPA
2.- Michelle Ten Boske -Team FPA
3.- Amber Bawits Gyn -106 Badhoevendorp
-65 kg Jeugd
1.- Santiago Borninkhof -Team FPA
2.- Diego van Delft -Ryu Waalwijk
3.-
-65 kg Nieuwelingen
1.- Ayub
2.- Desmond -Team M.A.T.
3.-
-75 kg Nieuwelingen
1.- Mitch Maassen -Team Thriving
2.- Ben Klein Buursink -Aerts Team
3.- Mart Jansen -Tabonon Zwolle
-85 kg Nieuwelingen
1.- Aart v/d Berg -Team FPA
2.- Robin Put -The Animals
3.- Bastiaan Koelink -Team FPA
-65 kg Beginners
1.- Robert Nesseem -Babytank
2.- Iles dadayev -Sparta
3.- Casper Musscher -Lion's Den Leiden
-75 kg Beginners
1.- Milio van de Kamp -R-Grip
2.- Maikel Gottschalk -TeamThriving
3.- Vasco Roos -Gyn 106 Badhoevendorp
-85 kg Beginners
1.- Saman Koliaea -Ryu Waalwijk
2.- Ruben Drost -Tabonon Zwolle
3.- Mateusz Zacht -Victory Fight Academy
Gevorderden
1.- Tobias Blaschke -Pantarei Aachen
2.- Sander Dion van Loon -Sportschool Tromp
3.- Dick Ravelli -Team FPA
Uitslagen MMA Grappling
-72 kg Amateur
1.- Sam Haanskorf -Superpro
-79 kg Amateur
1.- Stephan van den Dikkenberg -STE
2.- Mateus Bakoski -Victory Fight Academy
3.- Mohamed akarkach
-86 kg Amateur
1.- Josh Lucas -Tabonon Zwolle
2.- Jorg van Onna -Gyn 106 Badhoevendorp
3.- Gerdion de Windt -Team Gladius Almere
-93 kg Amateur
1.- Jelle
2.- Peter van der Groen -Team Gladius Almere
-72 kg Prof
1.- Floris van der Blom -Aerts Team
2.- Sereno Hendriks -Fight Spirit Arnhem
3.- Jarno Errens -Team Thriving
-79 kg Prof
1.- Peter Kashuba -Agua
2.- Aslambek Dzjairchanov -Sparta
3.- Dave Schmitz -Team Thriving
-86 kg Prof
1.- Arne Boekee -Team Thriving
2.- Ringo Lagrange -Sparta
3.- Koen van Doorn -Gyn 106 Badhoevendorp
-93 kg Prof
1.- Daan van Schaijk -USC Amsterdam
-100 kg Prof
1.- Pawel Janik -Victory Fight Academy
https://www.facebook.com/CordiaMMAGrappling/
Uitslagen Grappling
Dames openklasse
1.- Rosan van der Weij -Team FPA
2.- Michelle Ten Boske -Team FPA
3.- Amber Bawits Gyn -106 Badhoevendorp
-65 kg Jeugd
1.- Santiago Borninkhof -Team FPA
2.- Diego van Delft -Ryu Waalwijk
3.-
-65 kg Nieuwelingen
1.- Ayub
2.- Desmond -Team M.A.T.
3.-
-75 kg Nieuwelingen
1.- Mitch Maassen -Team Thriving
2.- Ben Klein Buursink -Aerts Team
3.- Mart Jansen -Tabonon Zwolle
-85 kg Nieuwelingen
1.- Aart v/d Berg -Team FPA
2.- Robin Put -The Animals
3.- Bastiaan Koelink -Team FPA
-65 kg Beginners
1.- Robert Nesseem -Babytank
2.- Iles dadayev -Sparta
3.- Casper Musscher -Lion's Den Leiden
-75 kg Beginners
1.- Milio van de Kamp -R-Grip
2.- Maikel Gottschalk -TeamThriving
3.- Vasco Roos -Gyn 106 Badhoevendorp
-85 kg Beginners
1.- Saman Koliaea -Ryu Waalwijk
2.- Ruben Drost -Tabonon Zwolle
3.- Mateusz Zacht -Victory Fight Academy
Gevorderden
1.- Tobias Blaschke -Pantarei Aachen
2.- Sander Dion van Loon -Sportschool Tromp
3.- Dick Ravelli -Team FPA
Uitslagen MMA Grappling
-72 kg Amateur
1.- Sam Haanskorf -Superpro
-79 kg Amateur
1.- Stephan van den Dikkenberg -STE
2.- Mateus Bakoski -Victory Fight Academy
3.- Mohamed akarkach
-86 kg Amateur
1.- Josh Lucas -Tabonon Zwolle
2.- Jorg van Onna -Gyn 106 Badhoevendorp
3.- Gerdion de Windt -Team Gladius Almere
-93 kg Amateur
1.- Jelle
2.- Peter van der Groen -Team Gladius Almere
-72 kg Prof
1.- Floris van der Blom -Aerts Team
2.- Sereno Hendriks -Fight Spirit Arnhem
3.- Jarno Errens -Team Thriving
-79 kg Prof
1.- Peter Kashuba -Agua
2.- Aslambek Dzjairchanov -Sparta
3.- Dave Schmitz -Team Thriving
-86 kg Prof
1.- Arne Boekee -Team Thriving
2.- Ringo Lagrange -Sparta
3.- Koen van Doorn -Gyn 106 Badhoevendorp
-93 kg Prof
1.- Daan van Schaijk -USC Amsterdam
-100 kg Prof
1.- Pawel Janik -Victory Fight Academy