Soulbringer320
21-07-2017, 00:52
Middleweight
Chris Weidman (https://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Weidman)
vs.
Kelvin Gastelum (https://en.wikipedia.org/wiki/Kelvin_Gastelum)
Featherweight
Dennis Bermudez (https://en.wikipedia.org/wiki/Dennis_Bermudez)
vs.
Darren Elkins (https://en.wikipedia.org/wiki/Darren_Elkins)
Light Heavyweight
Patrick Cummins (https://en.wikipedia.org/wiki/Patrick_Cummins_(fighter))
vs.
Gian Villante (https://en.wikipedia.org/wiki/Gian_Villante)
Bantamweight
Jimmie Rivera (https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmie_Rivera)
vs.
Thomas Almeida (https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Almeida)
Preliminary Card (Fox)
Welterweight
Lyman Good (https://en.wikipedia.org/wiki/Lyman_Good)
vs.
Elizeu Zaleski dos Santos (https://en.wikipedia.org/wiki/Elizeu_Zaleski_dos_Santos)
Middleweight
Rafael Natal (https://en.wikipedia.org/wiki/Rafael_Natal)
vs.
Eryk Anders (https://en.wikipedia.org/wiki/Eryk_Anders)
Welterweight
Ryan LaFlare (https://en.wikipedia.org/wiki/Ryan_LaFlare)
vs.
Alex Oliveira (https://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Oliveira_(fighter))
Heavyweight
Damian Grabowski (https://en.wikipedia.org/wiki/Damian_Grabowski)
vs.
Chase Sherman (https://en.wikipedia.org/wiki/Chase_Sherman)
Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Featherweight
Kyle Bochniak (https://en.wikipedia.org/wiki/Kyle_Bochniak)
vs.
Jeremy Kennedy (https://en.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Kennedy)
Bantamweight
Brian Kelleher
vs.
Marlon Vera (https://en.wikipedia.org/wiki/Marlon_Vera_(fighter))
Heavyweight
Timothy Johnson (https://en.wikipedia.org/wiki/Timothy_Johnson_(fighter))
vs.
Júnior Albini
Featherweight
Shane Burgos (https://en.wikipedia.org/wiki/Shane_Burgos)
vs.
Godofredo Pepey (https://en.wikipedia.org/wiki/Godofredo_Pepey)
Lightweight
Chris Wade (https://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Wade_(fighter))
vs.
Frankie Perez
Chris Weidman (https://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Weidman)
vs.
Kelvin Gastelum (https://en.wikipedia.org/wiki/Kelvin_Gastelum)
Featherweight
Dennis Bermudez (https://en.wikipedia.org/wiki/Dennis_Bermudez)
vs.
Darren Elkins (https://en.wikipedia.org/wiki/Darren_Elkins)
Light Heavyweight
Patrick Cummins (https://en.wikipedia.org/wiki/Patrick_Cummins_(fighter))
vs.
Gian Villante (https://en.wikipedia.org/wiki/Gian_Villante)
Bantamweight
Jimmie Rivera (https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmie_Rivera)
vs.
Thomas Almeida (https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Almeida)
Preliminary Card (Fox)
Welterweight
Lyman Good (https://en.wikipedia.org/wiki/Lyman_Good)
vs.
Elizeu Zaleski dos Santos (https://en.wikipedia.org/wiki/Elizeu_Zaleski_dos_Santos)
Middleweight
Rafael Natal (https://en.wikipedia.org/wiki/Rafael_Natal)
vs.
Eryk Anders (https://en.wikipedia.org/wiki/Eryk_Anders)
Welterweight
Ryan LaFlare (https://en.wikipedia.org/wiki/Ryan_LaFlare)
vs.
Alex Oliveira (https://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Oliveira_(fighter))
Heavyweight
Damian Grabowski (https://en.wikipedia.org/wiki/Damian_Grabowski)
vs.
Chase Sherman (https://en.wikipedia.org/wiki/Chase_Sherman)
Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Featherweight
Kyle Bochniak (https://en.wikipedia.org/wiki/Kyle_Bochniak)
vs.
Jeremy Kennedy (https://en.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Kennedy)
Bantamweight
Brian Kelleher
vs.
Marlon Vera (https://en.wikipedia.org/wiki/Marlon_Vera_(fighter))
Heavyweight
Timothy Johnson (https://en.wikipedia.org/wiki/Timothy_Johnson_(fighter))
vs.
Júnior Albini
Featherweight
Shane Burgos (https://en.wikipedia.org/wiki/Shane_Burgos)
vs.
Godofredo Pepey (https://en.wikipedia.org/wiki/Godofredo_Pepey)
Lightweight
Chris Wade (https://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Wade_(fighter))
vs.
Frankie Perez