Jeru
01-09-2004, 17:29
Hoe lang is het niet geleden dat hij voor Pancrase gevochten heeft. Hij staat toch nog gewoon vrolijk eerste en derde(2e) op de ranking.... hoe werkt dat?
[Open-weight]
the 10th Open-weight K.O.P. Josh Barnett (U.S.A./New Japan Pro-Wrestling)
#1 Yuki Kondo (PANCRASEism)
#2 Semmy Schilt (Holland/Golden Glory)
#3 Yoshiki Takahashi (PANCRASEism)
#4 Sanae Kikuta (Pancrase GRABAKA)
#5 Kiuma Kunioku (freelance)
#6 Nathan Marquardt (U.S.A./High Altitude)
#7 Ron Waterman (U.S.A./Team Impact)
[Super heavyweight(221lbs. and over)]
the 1st Super heavyweight K.O.P. VACANT
#1 Semmy Schilt (Holland/Golden Glory)
#2 Ron Waterman (U.S.A./Team Impact)
#3 Keigo Takamori (Pancrase MEGATON)
#4 Tim Lajcik (U.S.A./Gladiators Training Academy)
#5 Sehaku (RJW/CENTRAL)
#6 Jun Ishii (Chojin Club)
#7 Jimmy Ambriz (U.S.A./New Japan Pro-Wrestling)
#8 KENGO (PANCRASEism)
[Heavyweight(199lbs.~under 221lbs.)]
the 1st Heavyweight K.O.P. Yoshiki Takahashi (PANCRASEism)
#1 Kobus Huisamen (South Africa./Steve's Gym) *UP from #2
#2 Sehaku (RJW/CENTRAL) *IN!
#3 Tsuyoshi Ozawa (Zendokai) *DOWN from #1
#4 Shamoji Fujii (freelance) *DOWN from #3
#5 Jason Godsey (U.S.A./I.F. Academy) *DOWN from #4
[Light heavyweight(181lbs.~under 199lbs.)]
the 3rd Light heavyweight K.O.P. Yuki Kondo (PANCRASEism)
#1 Sanae Kikuta (Pancrase GRABAKA)
#2 Akihiro Gono (Pancrase GRABAKA)
#3 Nilson de Castro (Brazil/Chute Boxe Academy)
#4 David Terrell (U.S.A./Cesar Gracie Academy) *UP from #5
#5 Daisuke Watanabe (PANCRASEism) *DOWN from #4
#6 Fabio Leopoldo (Brazil/Renzo Gracie Jiu Jitsu Academy)
#7 Yuki Sasaki (Pancrase GRABAKA)
#8 Keiichiro Yamamiya (Pancrase GRABAKA)
#9 Osami Shibuya (PANCRASEism)
#10 Ikuhisa Minowa (freelance)
[Middleweight (165.7lbs.~ under 181lbs.)]
the 5th Middleweight K.O.P. VACANT
#1 Nathan Marquardt (U.S.A./High Altitude)
#2 Izuru Takeuchi (SK Absolute)
#3 Kazuo Misaki (Pancrase GRABAKA)
#4 Eiji Ishikawa (Pancrase GRABAKA)
#5 Crosley Gracie (U.S.A./Ralph Gracie Jiu Jitsu Academy)
#6 Kiuma Kunioku (freelance)
#7 Yuichi Nakanishi (freelance)
#8 Hidehiko Hasegawa (SK Absolute)
#9 Osami Shibuya (PANCRASEism)
#10 Katsuya Inoue (RJW/CENTRAL)
[Welterweight (152.5lbs.~ under 165.7lbs.)]
the 1st Welterweight K.O.P. Kiuma Kunioku (freelance)
#1 Koji Oishi (PANCRASEism)
#2 Heath Sims (U.S.A./Team Quest)
#3 Takafumi Ito (PANCRASEism)
#4 Satoru Kitaoka (PANCRASEism)
#5 Yuji Hoshino (Wajutsu Keishukai GODS)
#6 Takuya Wada (SK Absolute)
#7 Kenichi Serizawa (Wajutsu Keishukai Suruga Dojo)
#8 Hiroki Nagaoka (MMA Dojo DOBUITA)
[Lightweight (141.4lbs.~ under 152.5lbs.)] VACANT
[Featherweight (under 141.4lbs.)] VACANT
[Open-weight]
the 10th Open-weight K.O.P. Josh Barnett (U.S.A./New Japan Pro-Wrestling)
#1 Yuki Kondo (PANCRASEism)
#2 Semmy Schilt (Holland/Golden Glory)
#3 Yoshiki Takahashi (PANCRASEism)
#4 Sanae Kikuta (Pancrase GRABAKA)
#5 Kiuma Kunioku (freelance)
#6 Nathan Marquardt (U.S.A./High Altitude)
#7 Ron Waterman (U.S.A./Team Impact)
[Super heavyweight(221lbs. and over)]
the 1st Super heavyweight K.O.P. VACANT
#1 Semmy Schilt (Holland/Golden Glory)
#2 Ron Waterman (U.S.A./Team Impact)
#3 Keigo Takamori (Pancrase MEGATON)
#4 Tim Lajcik (U.S.A./Gladiators Training Academy)
#5 Sehaku (RJW/CENTRAL)
#6 Jun Ishii (Chojin Club)
#7 Jimmy Ambriz (U.S.A./New Japan Pro-Wrestling)
#8 KENGO (PANCRASEism)
[Heavyweight(199lbs.~under 221lbs.)]
the 1st Heavyweight K.O.P. Yoshiki Takahashi (PANCRASEism)
#1 Kobus Huisamen (South Africa./Steve's Gym) *UP from #2
#2 Sehaku (RJW/CENTRAL) *IN!
#3 Tsuyoshi Ozawa (Zendokai) *DOWN from #1
#4 Shamoji Fujii (freelance) *DOWN from #3
#5 Jason Godsey (U.S.A./I.F. Academy) *DOWN from #4
[Light heavyweight(181lbs.~under 199lbs.)]
the 3rd Light heavyweight K.O.P. Yuki Kondo (PANCRASEism)
#1 Sanae Kikuta (Pancrase GRABAKA)
#2 Akihiro Gono (Pancrase GRABAKA)
#3 Nilson de Castro (Brazil/Chute Boxe Academy)
#4 David Terrell (U.S.A./Cesar Gracie Academy) *UP from #5
#5 Daisuke Watanabe (PANCRASEism) *DOWN from #4
#6 Fabio Leopoldo (Brazil/Renzo Gracie Jiu Jitsu Academy)
#7 Yuki Sasaki (Pancrase GRABAKA)
#8 Keiichiro Yamamiya (Pancrase GRABAKA)
#9 Osami Shibuya (PANCRASEism)
#10 Ikuhisa Minowa (freelance)
[Middleweight (165.7lbs.~ under 181lbs.)]
the 5th Middleweight K.O.P. VACANT
#1 Nathan Marquardt (U.S.A./High Altitude)
#2 Izuru Takeuchi (SK Absolute)
#3 Kazuo Misaki (Pancrase GRABAKA)
#4 Eiji Ishikawa (Pancrase GRABAKA)
#5 Crosley Gracie (U.S.A./Ralph Gracie Jiu Jitsu Academy)
#6 Kiuma Kunioku (freelance)
#7 Yuichi Nakanishi (freelance)
#8 Hidehiko Hasegawa (SK Absolute)
#9 Osami Shibuya (PANCRASEism)
#10 Katsuya Inoue (RJW/CENTRAL)
[Welterweight (152.5lbs.~ under 165.7lbs.)]
the 1st Welterweight K.O.P. Kiuma Kunioku (freelance)
#1 Koji Oishi (PANCRASEism)
#2 Heath Sims (U.S.A./Team Quest)
#3 Takafumi Ito (PANCRASEism)
#4 Satoru Kitaoka (PANCRASEism)
#5 Yuji Hoshino (Wajutsu Keishukai GODS)
#6 Takuya Wada (SK Absolute)
#7 Kenichi Serizawa (Wajutsu Keishukai Suruga Dojo)
#8 Hiroki Nagaoka (MMA Dojo DOBUITA)
[Lightweight (141.4lbs.~ under 152.5lbs.)] VACANT
[Featherweight (under 141.4lbs.)] VACANT