Highline
06-09-2004, 11:39
04-09-2004
1 3x1,5
Rood: Arno Vriens, Geeraets Gym, Winnaar door opgave vs. Blauw: Jos Briels, Geeraets gym
2. Jeugd 3x1,5
Rood: Dimerci, Alfid, WOP vs. Blauw: Jackie Dings, Calmaro gym
3. Jeugd 3x1,5
Rood: Nordin, Victory gym vs. Blauw: Rob Hageman, Alfid, WOP
4. N 3x1,5
Rood: Michel Schrijver, Mike’s gym, Winnaar na medische interventie vs. Blauw: Henry Bijnen, Calmaro gym
5. N 3x1,5
Rood: Twan Aarts, Calmaro gym, WOP vs. Blauw: Helton, Brito gym
6. N 3x1,5
Rood: Nylish Jagroep, Alfid, WOP vs. Blauw:Tommie Winson, Masseurs
7. N 3x1,5
Rood: Damy Bloem, Albert Kraus, WOP vs. Blauw: Michel de Wilde, Siam gym
8. C 3x2
Rood: Robert Siebenheller, Bully’s gym vs. Blauw: Nordin Kassrioui, Pro sitan, WOP
9. C 3x2
Rood: Dennis Solzenbach, Geeraets Gym, WOP vs. Blauw: Hakan, Siam gym
10. C 3x2
Rood: Canan, La sala vs. Blauw: Soumia, Gym International, WOP
11. N 3x1,5
Rood: Lesley van de Mortel, Calmaro gym vs. Blauw: Laurentz van Stormbroek, Continental Gym, WOP
12. B 5x2 NL titel
Rood:Chajmaa Bellakhal, Geeraets Gym vs. Blauw: Jannie Smit, Team Dekkers, WOP
13. FF 2x5
Rood: Arno Verbraak, Sportcentrum De Groot vs. Blauw: Jan van Tichelt, Team Top Fighters België
Onbeslist
14. B 5x2
Rood: Paul Hooplot, Gym International vs. Blauw: Brice, Mejiro gym, WOP
15. B 5x2
Rood: Martin Scholsberg, Profighters vs. Blauw: Hassan Gull, Friends gym, Winnaar op diskwalificatie
16. B 5x2
Rood: Ajay, Ommoord, WOP vs. Blauw: Clint Jozefzoon, FFC Carbin
17. A 5x3
Rood: I. Bauhaus, Bully’s gym vs. Blauw: Randal Haldin, Vos gym
Onbeslist
18. B 5x2
Rood: Melvin van Leeuwaarde, Continental gym, WOP vs. Blauw: Kevin de Bougne, Masseurs België
19. B 5x2
Rood: Kees Vergouwen, Team Dekkers, WOP vs. Blauw: Angelo Wilkens, Calmaro gym
20. B 5x2
Rood: Abdel Hammouchi, Kyoto gym vs. Blauw: Karim el Asrouti, Kamakoura, WOP
21. FF 2x5
Rood:Sebastian Rijtslag, Sportcentrum de Groot, Winnaar door opgave vs. Blauw: Wim Weyts, Team Top Fighters België
22. A 5x3
Rood: Soaris, De Brito gym, WOP vs. Blauw: Samir, Siam gym
23. B 5x2
Rood: Chahid, Victory gym, WOP vs. Blauw: Reza Tuwannakotta, Studio 85
24. B 5x2
Rood: Karim Amaadachou, Ommoord vs. Blauw: Mohammed Douari, Lotus gym, WOP
25. B 5x2
Rood: Artjum, Mejiro gym vs. Blauw: Youssouf Aknenni, Pro Sitan, WOP
26.C 3x2
Rood: Bart van Uden, Active Oss vs. Blauw: Guilermo, Pro Fighters, Winnaar op Knock out
27. B 5x2
Rood: Germain Welles, Pro Fighters vs. Blauw: Cicek, Reza Gym Duitsland, WOP
28. B 5x2
Rood: Jason Ligeon, Silent Dragon vs. Blauw: Manzy Worrior Pauwels, Siyodtong Spain, Winnaar op Knock out
29. A 5x3
Rood: Mamhoud Ibrahim, Siam gym vs. Blauw: John Delgado, Silent Dragon, WOP
30. B 5x2
Rood:Akusha Lobman, FFC Carbin vs. Blauw: Maria Verheyen, Jego gym Onbeslist
31.A 5x3 NL titel
Rood: Bas van de Muizenberg, La Sala gym, WOP vs. Blauw: Murat, Kamakura
1 3x1,5
Rood: Arno Vriens, Geeraets Gym, Winnaar door opgave vs. Blauw: Jos Briels, Geeraets gym
2. Jeugd 3x1,5
Rood: Dimerci, Alfid, WOP vs. Blauw: Jackie Dings, Calmaro gym
3. Jeugd 3x1,5
Rood: Nordin, Victory gym vs. Blauw: Rob Hageman, Alfid, WOP
4. N 3x1,5
Rood: Michel Schrijver, Mike’s gym, Winnaar na medische interventie vs. Blauw: Henry Bijnen, Calmaro gym
5. N 3x1,5
Rood: Twan Aarts, Calmaro gym, WOP vs. Blauw: Helton, Brito gym
6. N 3x1,5
Rood: Nylish Jagroep, Alfid, WOP vs. Blauw:Tommie Winson, Masseurs
7. N 3x1,5
Rood: Damy Bloem, Albert Kraus, WOP vs. Blauw: Michel de Wilde, Siam gym
8. C 3x2
Rood: Robert Siebenheller, Bully’s gym vs. Blauw: Nordin Kassrioui, Pro sitan, WOP
9. C 3x2
Rood: Dennis Solzenbach, Geeraets Gym, WOP vs. Blauw: Hakan, Siam gym
10. C 3x2
Rood: Canan, La sala vs. Blauw: Soumia, Gym International, WOP
11. N 3x1,5
Rood: Lesley van de Mortel, Calmaro gym vs. Blauw: Laurentz van Stormbroek, Continental Gym, WOP
12. B 5x2 NL titel
Rood:Chajmaa Bellakhal, Geeraets Gym vs. Blauw: Jannie Smit, Team Dekkers, WOP
13. FF 2x5
Rood: Arno Verbraak, Sportcentrum De Groot vs. Blauw: Jan van Tichelt, Team Top Fighters België
Onbeslist
14. B 5x2
Rood: Paul Hooplot, Gym International vs. Blauw: Brice, Mejiro gym, WOP
15. B 5x2
Rood: Martin Scholsberg, Profighters vs. Blauw: Hassan Gull, Friends gym, Winnaar op diskwalificatie
16. B 5x2
Rood: Ajay, Ommoord, WOP vs. Blauw: Clint Jozefzoon, FFC Carbin
17. A 5x3
Rood: I. Bauhaus, Bully’s gym vs. Blauw: Randal Haldin, Vos gym
Onbeslist
18. B 5x2
Rood: Melvin van Leeuwaarde, Continental gym, WOP vs. Blauw: Kevin de Bougne, Masseurs België
19. B 5x2
Rood: Kees Vergouwen, Team Dekkers, WOP vs. Blauw: Angelo Wilkens, Calmaro gym
20. B 5x2
Rood: Abdel Hammouchi, Kyoto gym vs. Blauw: Karim el Asrouti, Kamakoura, WOP
21. FF 2x5
Rood:Sebastian Rijtslag, Sportcentrum de Groot, Winnaar door opgave vs. Blauw: Wim Weyts, Team Top Fighters België
22. A 5x3
Rood: Soaris, De Brito gym, WOP vs. Blauw: Samir, Siam gym
23. B 5x2
Rood: Chahid, Victory gym, WOP vs. Blauw: Reza Tuwannakotta, Studio 85
24. B 5x2
Rood: Karim Amaadachou, Ommoord vs. Blauw: Mohammed Douari, Lotus gym, WOP
25. B 5x2
Rood: Artjum, Mejiro gym vs. Blauw: Youssouf Aknenni, Pro Sitan, WOP
26.C 3x2
Rood: Bart van Uden, Active Oss vs. Blauw: Guilermo, Pro Fighters, Winnaar op Knock out
27. B 5x2
Rood: Germain Welles, Pro Fighters vs. Blauw: Cicek, Reza Gym Duitsland, WOP
28. B 5x2
Rood: Jason Ligeon, Silent Dragon vs. Blauw: Manzy Worrior Pauwels, Siyodtong Spain, Winnaar op Knock out
29. A 5x3
Rood: Mamhoud Ibrahim, Siam gym vs. Blauw: John Delgado, Silent Dragon, WOP
30. B 5x2
Rood:Akusha Lobman, FFC Carbin vs. Blauw: Maria Verheyen, Jego gym Onbeslist
31.A 5x3 NL titel
Rood: Bas van de Muizenberg, La Sala gym, WOP vs. Blauw: Murat, Kamakura