HUNTER
20-02-2005, 22:22
01. MT J 63,5 KG: Yassin el Ouahabi (Bacha Gym) WOP vs Hassan el Mansouri (Ben Ali Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ouahabi3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ouahabi2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ouahabi1.jpg
02. MT J 64 kg: Arjuna Onck (Chakuriki) WOP vs Semir Ben Abdesallem (Bacha Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/onck4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/onck2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/onck1.jpg
03. MT J 63 kg: Henk baum (Freestyle Gym) WOP vs Hessel van Wieringen (Bearpaw Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum1.jpg
04. MT J 58 kg: Mohammed Lamkharbach (Chakuriki) WOP vs Annas Elkaouaa (El Otmani Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/lamkharbach3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/lamkharbach2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/lamkharbach1.jpg
05. MT J 57 kg: Romano Morjoner (Everybody Gym) WOP vs Yassin Aidar (Mousid Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/morjoner3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/morjoner2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/morjoner1.jpg
06. MT J 50 kg: Mouad Elkaouaa (El Otmani Gym) WOP vs Abdelsallem El Assali (Mousid Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/elkaouaa3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/elkaouaa2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/elkaouaa1.jpg
07. MT J 46,5 kg: Soufian Oulad Kadoour (Bacha Gym) ONB vs Achmed Mezourai (El Otmani Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/soufian3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/soufian2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/soufian1.jpg
08. MMA N 72,5 kg: Jason Contreras (SS Buurmans) wint op submission (armklem) vs Jaimy de Vries (Mike's Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras1.jpg
09. MT N 81 kg: Sven ten Bruggekate (TB Den Haag) wint op KO 3e ronde vs Roy de Wit (Mike's Gym) Roy bleek zijn kaak op 2 plaatsen te hebben gebroken na een hoge trap
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate1.jpg
10. MT N 80,5 kg: Ginty Vrede (Bearpaw Gym) Wint op KO 2e ronde vs Maikel Kaptein (Freestyle Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ginty3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ginty2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ginty1.jpg
11. MT N 71 kg: Ferry Bes (TB Den Haag) wint op KO (3x 8 tellen) ronde 2 vs Ivo Wormer (Chakuriki)
(helaas geen foto's......... :( )
12. MT N 73,5 kg: Vincent Aibokoni (Fightclub) wint door opgave (arm uit de kom) 1e ronde vs Jordi Wormsbecher (Sokudo)
(ook helaas geen foto's...... :( )
13. MT N 74,5 kg: Hicham Achalhi (TB Den Haag) WOP vs Hicham Chemga (Bacha Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi1.jpg
14. MT C 66,5 kg: Moroch (Gym Alkmaar) WOP vs Percy Kobey (Ben Ali Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/moroch3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/moroch2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/moroch1.jpg
15. MT N 63 kg: Robin Vriend (Sokudo) WOP vs Erdal Koca (Gym Alkmaar)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/vriend3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/vriend2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/vriend1.jpg
16. MT N 68 kg: Ibrahim Zembib (TB Den Haag) WOP vs Hicham Bounmir (Bacha Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/zembib3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/zembib2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/zembib1.jpg
17. MT N 64 kg: Alex Spil (Sokudo) wint door opgave (teenblessure) 1e ronde vs Murad Akilli (Mousid Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/spil2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/spil1.jpg
18. MT N 58 kg: Aidar (Mousid Gym) wint op KO Ronde 1 vs Amir Ali Abadi (TB Den Haag)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/aidar1.jpg
19. MT C 70 kg: Arafat (Mike's Gym) WOP vs Josemir Poulino (Bearpaw Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/arafat2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/arafat1.jpg
20. MT C 68 kg: Quincy Kerraidge (Bodyline) WOP vs Danny van Hoolwerff (mike's Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff6.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff1.jpg
21: MT C 78 kg: Jimmy Coutinho (Bodyline) WOP vs Wilco Odinot (Mike's Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco1.jpg
22: MT B 74 kg: Peter Mes (Mike's Gym) WOP vs Lindo Profas (TB Den Haag)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes10.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes9.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes8.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes7.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes6.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes1.jpg
(WOP = winnaar op punten, ONB = onbeslist)
Voor de rest nog wat andere pics:
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/joeri.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/souf.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/officials.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/maupie_gabriella.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/jarno.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/marieke_phranq.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/jay_andy.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ouahabi3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ouahabi2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ouahabi1.jpg
02. MT J 64 kg: Arjuna Onck (Chakuriki) WOP vs Semir Ben Abdesallem (Bacha Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/onck4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/onck2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/onck1.jpg
03. MT J 63 kg: Henk baum (Freestyle Gym) WOP vs Hessel van Wieringen (Bearpaw Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/baum1.jpg
04. MT J 58 kg: Mohammed Lamkharbach (Chakuriki) WOP vs Annas Elkaouaa (El Otmani Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/lamkharbach3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/lamkharbach2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/lamkharbach1.jpg
05. MT J 57 kg: Romano Morjoner (Everybody Gym) WOP vs Yassin Aidar (Mousid Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/morjoner3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/morjoner2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/morjoner1.jpg
06. MT J 50 kg: Mouad Elkaouaa (El Otmani Gym) WOP vs Abdelsallem El Assali (Mousid Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/elkaouaa3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/elkaouaa2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/elkaouaa1.jpg
07. MT J 46,5 kg: Soufian Oulad Kadoour (Bacha Gym) ONB vs Achmed Mezourai (El Otmani Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/soufian3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/soufian2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/soufian1.jpg
08. MMA N 72,5 kg: Jason Contreras (SS Buurmans) wint op submission (armklem) vs Jaimy de Vries (Mike's Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/contreras1.jpg
09. MT N 81 kg: Sven ten Bruggekate (TB Den Haag) wint op KO 3e ronde vs Roy de Wit (Mike's Gym) Roy bleek zijn kaak op 2 plaatsen te hebben gebroken na een hoge trap
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/bruggekate1.jpg
10. MT N 80,5 kg: Ginty Vrede (Bearpaw Gym) Wint op KO 2e ronde vs Maikel Kaptein (Freestyle Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ginty3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ginty2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/ginty1.jpg
11. MT N 71 kg: Ferry Bes (TB Den Haag) wint op KO (3x 8 tellen) ronde 2 vs Ivo Wormer (Chakuriki)
(helaas geen foto's......... :( )
12. MT N 73,5 kg: Vincent Aibokoni (Fightclub) wint door opgave (arm uit de kom) 1e ronde vs Jordi Wormsbecher (Sokudo)
(ook helaas geen foto's...... :( )
13. MT N 74,5 kg: Hicham Achalhi (TB Den Haag) WOP vs Hicham Chemga (Bacha Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/achalhi1.jpg
14. MT C 66,5 kg: Moroch (Gym Alkmaar) WOP vs Percy Kobey (Ben Ali Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/moroch3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/moroch2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/moroch1.jpg
15. MT N 63 kg: Robin Vriend (Sokudo) WOP vs Erdal Koca (Gym Alkmaar)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/vriend3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/vriend2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/vriend1.jpg
16. MT N 68 kg: Ibrahim Zembib (TB Den Haag) WOP vs Hicham Bounmir (Bacha Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/zembib3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/zembib2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/zembib1.jpg
17. MT N 64 kg: Alex Spil (Sokudo) wint door opgave (teenblessure) 1e ronde vs Murad Akilli (Mousid Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/spil2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/spil1.jpg
18. MT N 58 kg: Aidar (Mousid Gym) wint op KO Ronde 1 vs Amir Ali Abadi (TB Den Haag)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/aidar1.jpg
19. MT C 70 kg: Arafat (Mike's Gym) WOP vs Josemir Poulino (Bearpaw Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/arafat2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/arafat1.jpg
20. MT C 68 kg: Quincy Kerraidge (Bodyline) WOP vs Danny van Hoolwerff (mike's Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff6.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/hoolwerff1.jpg
21: MT C 78 kg: Jimmy Coutinho (Bodyline) WOP vs Wilco Odinot (Mike's Gym)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/wilco1.jpg
22: MT B 74 kg: Peter Mes (Mike's Gym) WOP vs Lindo Profas (TB Den Haag)
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes10.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes9.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes8.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes7.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes6.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes5.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes4.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes3.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes2.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/mes1.jpg
(WOP = winnaar op punten, ONB = onbeslist)
Voor de rest nog wat andere pics:
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/joeri.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/souf.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/officials.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/maupie_gabriella.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/jarno.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/marieke_phranq.jpg
http://www.ma-skills.com/marieke/zonnehuis_20feb05/jay_andy.jpg