Anonymous
11-04-2005, 17:28
Locatie: Parc Sandur, Emmen
Aanvang: 20:00
Programma
Loting en breektesten Karate heavyweight tournament
Cem Senol - Kamakura
Michiel Gerritse - Koen Scharrenberg
Jaap Poel - Dave Jonkers
Michel Vinke (ovb) - Emmen
Loting Mixfight Pro tournament 95kg
Didier Kapalata - Team Topfighter, Belgium
Grzegorz Jacubowski - Poland
AC Antonia - Loe Hoyer, NL
Aydogan Nuralis - Peter Hoopman, NL
1. 1e karate voorronde
2. Mixfight ama 2x5 70kg: Umit Abdulaev (Budokai Zuidlaren) vs Marco Dritty (Loe Hoyer)
3. Mixfight Pro 2x5 70kg: Cengiz Dana (Ralf Seeger, D) vs Romano de los Reyes (Loek's gym)
4. 2e Karate voorronde
Demo breken Henk Kuipers en Koen Scharrenberg
5. Mixfight Pro 2x3: 1e partij tournament
6. Mixfight Pro 2x3: 2e partij tournament
7. Muaythai B 74: Ronald De Groot (Garuda gym) vs Mesut Derin (Ubeda)
pauze 30 min.
8. finale Karate tournament
9. Mixfight ama 2x5 85kg: John van Straten (Schrijber) vs Taif vd Haar (Loe Hoyer)
10. Mixfight Pro 2x5 100kg: Emir Smaljovic (Garuda gym) vs Romualds Garkulis (Kamakura Letland)
11. Mixfight Pro 2x5 85kg: Martin Zawada (Ralf Seeger, D) vs Kelly de Jong (Loek's gym)
12. Muaythai B 77,5kg: Moncef Bennour (Vos gym) vs Karapet Papyan (Ubeda)
demo Nightclub Eva
13. Mixfight Pro 2x5 95kg: finale tournament
14. Mixfight Pro 2x5 100kg: Samir Bourekba (Garuda gym) vs Maris Bozis (Kamakura Letland)
Karate jury o.l.v. Gerard Gordeau
Mixfight/Muaythai jury o.l.v. Ino Alberga
GV-IMA
Aanvang: 20:00
Programma
Loting en breektesten Karate heavyweight tournament
Cem Senol - Kamakura
Michiel Gerritse - Koen Scharrenberg
Jaap Poel - Dave Jonkers
Michel Vinke (ovb) - Emmen
Loting Mixfight Pro tournament 95kg
Didier Kapalata - Team Topfighter, Belgium
Grzegorz Jacubowski - Poland
AC Antonia - Loe Hoyer, NL
Aydogan Nuralis - Peter Hoopman, NL
1. 1e karate voorronde
2. Mixfight ama 2x5 70kg: Umit Abdulaev (Budokai Zuidlaren) vs Marco Dritty (Loe Hoyer)
3. Mixfight Pro 2x5 70kg: Cengiz Dana (Ralf Seeger, D) vs Romano de los Reyes (Loek's gym)
4. 2e Karate voorronde
Demo breken Henk Kuipers en Koen Scharrenberg
5. Mixfight Pro 2x3: 1e partij tournament
6. Mixfight Pro 2x3: 2e partij tournament
7. Muaythai B 74: Ronald De Groot (Garuda gym) vs Mesut Derin (Ubeda)
pauze 30 min.
8. finale Karate tournament
9. Mixfight ama 2x5 85kg: John van Straten (Schrijber) vs Taif vd Haar (Loe Hoyer)
10. Mixfight Pro 2x5 100kg: Emir Smaljovic (Garuda gym) vs Romualds Garkulis (Kamakura Letland)
11. Mixfight Pro 2x5 85kg: Martin Zawada (Ralf Seeger, D) vs Kelly de Jong (Loek's gym)
12. Muaythai B 77,5kg: Moncef Bennour (Vos gym) vs Karapet Papyan (Ubeda)
demo Nightclub Eva
13. Mixfight Pro 2x5 95kg: finale tournament
14. Mixfight Pro 2x5 100kg: Samir Bourekba (Garuda gym) vs Maris Bozis (Kamakura Letland)
Karate jury o.l.v. Gerard Gordeau
Mixfight/Muaythai jury o.l.v. Ino Alberga
GV-IMA