SmG
27-08-2005, 23:07
http://img354.imageshack.us/img354/396/ijsselmuiden9wn.png
RINGS KICKBOXING GALA IJSSELMUIDEN
zaterdag 29 oktober 2005
(programma onder voorbehoud)
BLAUWE HOEK RODE HOEK
(1e naar de ring) MAX. (2e naar de ring) Klasse: Duur:
1) Rene Tent -64kg David de Vries MTK-NW 2x2
(Tabonon) (K.B. Komen)
2) Hasan Bouazza -70kg Roy Lenskink MTK-C 3x2
(v/d Vathorst) (Loekies Gym
3) Peter v. Brummelen -81kg Jeffrey Mulder MTK-NW 2x2
(Top Team Beverwijk) (Yamato Gym)
4) Anissa Haddaoui -52kg Samatha van Doorn MTK-Jeugd 2x1,5 (D)
(Team Schrijber) (Van Asdonck)
5) Wimpy Wolters -88kg Mohammed Nadi MTK-nW 2x2
(SC IJsselmuiden) (Complxx)
6) Barbara van Vugt -62kg Sailaysa van den Bos MTK-NW 2x2 (D)
(Tabonon) (Loekies Gym)
7) Juni Wespel -69kg Earl Marica MTK-C 3x2
(Tooy Gym) (v.d Vathorst)
8) Arjan Smidt -75kg Michel v. Uffelen MTK-C 3x2
(SC IJsselmuiden) (Ropies Gym)
9) John Jongepier -77kg Fokke Post MTK-NW 2x2
(KB Komen) (Challenger Urk)
10) Ali Mazidi -95kg Dave van Heijningen RF-NW 2x3
(Pancration) (Team Schrijber)
P A U Z E
11) Marcel van Bekkum -100kg Brian Douwes MTK-C 3x2
(Ropies Gym) (Top Team Beverwijk)
12) Pieter Weever -67kg Fabian Finisie MTK-NW 2x2
(SC IJsselmuiden) (Oscar v/d Veen)
13) Hajren Tuken -72kg Ronnie Prins MTK-NW 2x2
(Scorpio Gym) (Top Intervention)
14) Martijn Schreurs -84kg Gerrit Bakker MTK-NW 2x2
(SC IJsselmuiden (Challenger Urk)
15) Edwin Terburg -76kg Boye van Veen MTK-NW 2x2
(Tabonon) (Top Intervention)
16) Salina Duitman -69kg Stacey Krind MTK-C 3x2 (D)
(SC IJsselmuiden) (Team Schrijber)
17) Gertwin ten Hove -61kg (wordt nog gezocht) MTK-NW 2x2
(Loekies Gym) .......................
18) Ap Henneman -95kg Stefan Herweg RF-NW 2x3
(Shaolin Ryu) (Team Schrijber)
19) Manus Wolters -73kg Kevin Leuhery MTK-C 3x2
(SC IJsselmuiden) (Tabonon)
20) Rodger Pinas -92kg Taner Kutlu MTK-B 5x2
(v/d Vathorst) (Top Team Beverwijk)
RINGS KICKBOXING GALA IJSSELMUIDEN
zaterdag 29 oktober 2005
(programma onder voorbehoud)
BLAUWE HOEK RODE HOEK
(1e naar de ring) MAX. (2e naar de ring) Klasse: Duur:
1) Rene Tent -64kg David de Vries MTK-NW 2x2
(Tabonon) (K.B. Komen)
2) Hasan Bouazza -70kg Roy Lenskink MTK-C 3x2
(v/d Vathorst) (Loekies Gym
3) Peter v. Brummelen -81kg Jeffrey Mulder MTK-NW 2x2
(Top Team Beverwijk) (Yamato Gym)
4) Anissa Haddaoui -52kg Samatha van Doorn MTK-Jeugd 2x1,5 (D)
(Team Schrijber) (Van Asdonck)
5) Wimpy Wolters -88kg Mohammed Nadi MTK-nW 2x2
(SC IJsselmuiden) (Complxx)
6) Barbara van Vugt -62kg Sailaysa van den Bos MTK-NW 2x2 (D)
(Tabonon) (Loekies Gym)
7) Juni Wespel -69kg Earl Marica MTK-C 3x2
(Tooy Gym) (v.d Vathorst)
8) Arjan Smidt -75kg Michel v. Uffelen MTK-C 3x2
(SC IJsselmuiden) (Ropies Gym)
9) John Jongepier -77kg Fokke Post MTK-NW 2x2
(KB Komen) (Challenger Urk)
10) Ali Mazidi -95kg Dave van Heijningen RF-NW 2x3
(Pancration) (Team Schrijber)
P A U Z E
11) Marcel van Bekkum -100kg Brian Douwes MTK-C 3x2
(Ropies Gym) (Top Team Beverwijk)
12) Pieter Weever -67kg Fabian Finisie MTK-NW 2x2
(SC IJsselmuiden) (Oscar v/d Veen)
13) Hajren Tuken -72kg Ronnie Prins MTK-NW 2x2
(Scorpio Gym) (Top Intervention)
14) Martijn Schreurs -84kg Gerrit Bakker MTK-NW 2x2
(SC IJsselmuiden (Challenger Urk)
15) Edwin Terburg -76kg Boye van Veen MTK-NW 2x2
(Tabonon) (Top Intervention)
16) Salina Duitman -69kg Stacey Krind MTK-C 3x2 (D)
(SC IJsselmuiden) (Team Schrijber)
17) Gertwin ten Hove -61kg (wordt nog gezocht) MTK-NW 2x2
(Loekies Gym) .......................
18) Ap Henneman -95kg Stefan Herweg RF-NW 2x3
(Shaolin Ryu) (Team Schrijber)
19) Manus Wolters -73kg Kevin Leuhery MTK-C 3x2
(SC IJsselmuiden) (Tabonon)
20) Rodger Pinas -92kg Taner Kutlu MTK-B 5x2
(v/d Vathorst) (Top Team Beverwijk)