Shooto Holland
17-05-2006, 19:49
Op zondag 2 Juli a.s. zal de 6de editie European Championships Amateur Shooto gehouden worden.
Er zal worden gevochten met bescherming (hoofdkap, shooto gloves, toc, bitje en knie- en scheenbeschermers).
De wedstrijden in de voorrondes duren 1 x 4 minuten met een finale van 2 x 3 minuten. De gewichtsklassen waarin gevochten zal worden zijn: -65kg, -70kg, -76kg, -83kg, -91kg, -100kg en +100kg.
De weging zal aanvangen om 11.00 uur en de wedstrijden zullen beginnen om 13.00 uur. De deelnamekosten bedragen € 5,- per persoon.
Inschrijvingen kunnen naar : [email protected]
Het toernooi zal worden gehouden in:
Zalencentrum De Kei
Peppelensteeg 2 , Ede
De entree is € 10,- in de voorverkoop en € 15,- aan de deur.
Per sportschool mogen 3 verzorgers gratis mee naar binnen.
Voor de regels kijk op www.shootoholland.com
Wij hopen jullie zondag 2 Juli in grote aantallen aanwezig te zien.
Er hebben teams uit: Finland, Zweden, Denemarken, Ierland, Nederland, België, Frankrijk, Spanje, Italië en Switzerland toegezegd om mee te doen. Een volwaardig EK dus!!
Deelnemersveld bestaat momenteel al uit:
-60kg
Hennau Olivier (Vitor Shaolin Team) BLG
Javier Hervas (Shooto Spain)
-65kg
Matias östrel (Team Sweden)
Tobias Hellström SW
Lam Ho (B.A. Ede) NL
Gerghi Nicolas (Vitor Shaolin Team) BLG
Jordy Peute (Pardoel Sports) NL
Menno Flore (Free Fight Club Verstegen) NL
Timo Hakkarainen (Team Finland) SU
David Alguacil (Shooto Spain)
-70kg
Arash Mawlayi SW
Luis Helgesson SW
PJ (B.A. Ede) NL
Georgery Fred (Vitor Shaolin Team) BLG
Michael Angelista (Tatsujin Dojo) NL
Murat Duldar (Tatsujin Goor) NL
Eddy ter Veen (Team Duncan)
Jannis Arvanitidis (Team Duncan)
Peter Duncan -70kg (Team Shooto Ireland) IRe
Paddy Montgomery -70kg (Team Shooto Ireland) IRE
-76kg
Cole Lauritzen DK
Ritchie Vink (B.A. Ede) NL
Gerben Hulssege (B.A. Ede) NL
Manderlier Nicolas (Vitor Shaolin Team) BLG
Messina Giuseppe (Vitor Shaolin Team) BLG
Duane van Helvoirt (Pardoel Sports) NL
Freek Waltman (Tatsujin Dojo) NL
Tobias “B3� Krone (Tatsujin Dojo) NL
Gerrit Overduin (Free Fight Club Verstegen) NL
Cassata Aldric Club Agora Muay Thai/Gracie Barra FR
Patrick vd Velde (Marc Langen/All In Sports) NL
Haucourt Jonathan (AS Chute Boxe Crezancy) FR
Timo LÃ¥ng (Team Finland) SU
Fatih Altinay (Tatsujin Goor) NL
Marco Barberio (Team Duncan) NL
Keiran Kelly (Team Shooto Ireland) IRE
Joe Mc Cusker (Team Shooto Ireland) IRE
Matt Campbell (Team Shooto Ireland) IRE
Daniel Bingo (Team Shooto Ireland) IRE
Christian Lopez (Shooto Spain)
Zoz Tomati (Team Sweden) SW
Andreas Haight (Team Sweden) SW
Andre Mineus (Team Sweden) SW
-83 kg
Bataillie Timothy (Vitor Shaolin Team) BLG
Berrie Bunthof (Pardoel Sports) NL
Aoudad Yassin Younesse (Free Lance) FR
Jaap van Vossen (Vechtsport Center de Groot) NL
Niels Torn (Team Relex) NL
Ramon Visscher (Team Rammy) NL
Jordy Stok (Staredown MMA-Team) NL
Tero Toivanen (Team Finland) SU
Mustafa Ar (Team Duncan) NL
Paul Prentice (Team Shooto Ireland) IRE
Anthony Mc Ilroy (Team Shooto Ireland) IRE
Rafa Gutierrez (Shooto Spain)
Sven van Zanten (Body&Budo World Arshak) NL
-91kg
Joachim Christensen DK
Ricardo van Kooten (B.A. Ede) NL
Apo (Vitor Shaolin Team) BLG
Fransico Morales (Loeks Gym) NL
Mikael Heydari (Team Finland) SU
Harry French (Team Shooto Ireland) IRE
Lee Mc Kibben (Team Shooto Ireland) IRE
Martin Lavin (Team Sweden) SW
-100kg
Eric Veld (Tatsujin Dojo) NL
William Nilsson (Team Sweden) SW
Michael Kucharek (Body&Budo World Arshak) NL
+100kg
Tray Hopper Team Sweden
---
Er zal worden gevochten met bescherming (hoofdkap, shooto gloves, toc, bitje en knie- en scheenbeschermers).
De wedstrijden in de voorrondes duren 1 x 4 minuten met een finale van 2 x 3 minuten. De gewichtsklassen waarin gevochten zal worden zijn: -65kg, -70kg, -76kg, -83kg, -91kg, -100kg en +100kg.
De weging zal aanvangen om 11.00 uur en de wedstrijden zullen beginnen om 13.00 uur. De deelnamekosten bedragen € 5,- per persoon.
Inschrijvingen kunnen naar : [email protected]
Het toernooi zal worden gehouden in:
Zalencentrum De Kei
Peppelensteeg 2 , Ede
De entree is € 10,- in de voorverkoop en € 15,- aan de deur.
Per sportschool mogen 3 verzorgers gratis mee naar binnen.
Voor de regels kijk op www.shootoholland.com
Wij hopen jullie zondag 2 Juli in grote aantallen aanwezig te zien.
Er hebben teams uit: Finland, Zweden, Denemarken, Ierland, Nederland, België, Frankrijk, Spanje, Italië en Switzerland toegezegd om mee te doen. Een volwaardig EK dus!!
Deelnemersveld bestaat momenteel al uit:
-60kg
Hennau Olivier (Vitor Shaolin Team) BLG
Javier Hervas (Shooto Spain)
-65kg
Matias östrel (Team Sweden)
Tobias Hellström SW
Lam Ho (B.A. Ede) NL
Gerghi Nicolas (Vitor Shaolin Team) BLG
Jordy Peute (Pardoel Sports) NL
Menno Flore (Free Fight Club Verstegen) NL
Timo Hakkarainen (Team Finland) SU
David Alguacil (Shooto Spain)
-70kg
Arash Mawlayi SW
Luis Helgesson SW
PJ (B.A. Ede) NL
Georgery Fred (Vitor Shaolin Team) BLG
Michael Angelista (Tatsujin Dojo) NL
Murat Duldar (Tatsujin Goor) NL
Eddy ter Veen (Team Duncan)
Jannis Arvanitidis (Team Duncan)
Peter Duncan -70kg (Team Shooto Ireland) IRe
Paddy Montgomery -70kg (Team Shooto Ireland) IRE
-76kg
Cole Lauritzen DK
Ritchie Vink (B.A. Ede) NL
Gerben Hulssege (B.A. Ede) NL
Manderlier Nicolas (Vitor Shaolin Team) BLG
Messina Giuseppe (Vitor Shaolin Team) BLG
Duane van Helvoirt (Pardoel Sports) NL
Freek Waltman (Tatsujin Dojo) NL
Tobias “B3� Krone (Tatsujin Dojo) NL
Gerrit Overduin (Free Fight Club Verstegen) NL
Cassata Aldric Club Agora Muay Thai/Gracie Barra FR
Patrick vd Velde (Marc Langen/All In Sports) NL
Haucourt Jonathan (AS Chute Boxe Crezancy) FR
Timo LÃ¥ng (Team Finland) SU
Fatih Altinay (Tatsujin Goor) NL
Marco Barberio (Team Duncan) NL
Keiran Kelly (Team Shooto Ireland) IRE
Joe Mc Cusker (Team Shooto Ireland) IRE
Matt Campbell (Team Shooto Ireland) IRE
Daniel Bingo (Team Shooto Ireland) IRE
Christian Lopez (Shooto Spain)
Zoz Tomati (Team Sweden) SW
Andreas Haight (Team Sweden) SW
Andre Mineus (Team Sweden) SW
-83 kg
Bataillie Timothy (Vitor Shaolin Team) BLG
Berrie Bunthof (Pardoel Sports) NL
Aoudad Yassin Younesse (Free Lance) FR
Jaap van Vossen (Vechtsport Center de Groot) NL
Niels Torn (Team Relex) NL
Ramon Visscher (Team Rammy) NL
Jordy Stok (Staredown MMA-Team) NL
Tero Toivanen (Team Finland) SU
Mustafa Ar (Team Duncan) NL
Paul Prentice (Team Shooto Ireland) IRE
Anthony Mc Ilroy (Team Shooto Ireland) IRE
Rafa Gutierrez (Shooto Spain)
Sven van Zanten (Body&Budo World Arshak) NL
-91kg
Joachim Christensen DK
Ricardo van Kooten (B.A. Ede) NL
Apo (Vitor Shaolin Team) BLG
Fransico Morales (Loeks Gym) NL
Mikael Heydari (Team Finland) SU
Harry French (Team Shooto Ireland) IRE
Lee Mc Kibben (Team Shooto Ireland) IRE
Martin Lavin (Team Sweden) SW
-100kg
Eric Veld (Tatsujin Dojo) NL
William Nilsson (Team Sweden) SW
Michael Kucharek (Body&Budo World Arshak) NL
+100kg
Tray Hopper Team Sweden
---