Richelieu
02-01-2007, 20:47
http://www.mixfight.nl/Richelieu/2007/aaldrik/poster_klein.jpg
FULLSIZE ==> http://www.mixfight.nl/Richelieu/2007/aaldrik/Flyer_a5.jpg
RODE HOEK BLAUWE HOEK max klasse tijd
(1 e naar de ring) (2 e naar de ring))
1) Iwan Kamphuis VS Dennis Groenendijk 55 KG J 2 X 1.5 min
Team Schreiber SC IJsselmuiden
2) George Avici VS Abhed Torkmany 58 KG N 2 X 2 min
Scorpio Gym Tooy Gym
3) Harmen Dekker VS Dominique Vos 63 KG C 3 X 2 min
SC IJsselmuiden MT Zwolle
4) Gerwin Lubbelinkhof VS Peter Mensing 80 KG N 2 X 2 min
Scorpio Gym Santing
5) Ronnie Prins VS Sergei Karamyan -74 KG N 2 X 2 min
Top Intervention Angelo Gym
6) Farid Riffi VS Leroy Keastner 69 KG B 5 X 2 min
Yamamoto Afafa Gym
7) Martijn Wormer VS Errol Koning 75 KG C 3 X 2 min
Vathort Ropie Gym
Erding Ozacik VS Kevin Dorothea 76 KG C 3 X2 min
KB Arnhem King Petch
9) Nick van Klompenburg VS Simon Weerstand -70 KG N 2 X 2 min
MT Zwolle Tooy Gym
10) Jan ter Schuure VS Justin Duim 77 KG N 2 X2 min
Santing Everybody Gym
11) Mourad El Kharroubi VS Mohamed Jamal 70 KG N 2 X2 min
Vathorst Tooy Gym
12) Peter van Brummelen VS Gherswin Pinedo 79 KG C 3 X 2 min
Top Team Beverwijk Top Intervention
13) Haniehe Kamran VS Corien Vischer 68 KG N 2 X 2 min (D)
Tabonon Tooy Gym
14) Ruslan Mametkhanov VS Antony Kane -65 KG B 5 X 2 min
Top Intervention Milton Felter
PAUZE----------------------------------------PAUZE----------------------------------------PAUZE
15) Jaap Bos VS Gino Wespel 74 KG N 2.X 2 min
Tabonon Tooy Gym
16) Monique Bakker VS Ratascha -62 KG N 2 X 2 min (D)
Team Schreiber Ropie Gym
17) Roy Honselaar VS Karim Bouraraasi -70 KG C 3 X 2 min
Mejiro Gym KB Arnhem
1 Daniel van Veen VS Max Begenkamp 68 KG N 2 X 2 min
Top Intervention MT Zwolle
19) Dutch Colenbrander VS Emrah 76 KG N 2 X 2 min
Mejiro Gym Top Team Beverwijk
20) Rick Kuipers VS Julio Ignatio 76 KG C 3 X 2 min
KB Sneek Tooy Gym
21) Jeffrey Mulders VS Murat Aygun 85 KG C 3 X 2 min
Yamamoto Angelo Gym
22) Rudy Benjamin VS Ehsan Ullah -73 KG B 5 X 2 min
King Petch Tooy Gym
FULLSIZE ==> http://www.mixfight.nl/Richelieu/2007/aaldrik/Flyer_a5.jpg
RODE HOEK BLAUWE HOEK max klasse tijd
(1 e naar de ring) (2 e naar de ring))
1) Iwan Kamphuis VS Dennis Groenendijk 55 KG J 2 X 1.5 min
Team Schreiber SC IJsselmuiden
2) George Avici VS Abhed Torkmany 58 KG N 2 X 2 min
Scorpio Gym Tooy Gym
3) Harmen Dekker VS Dominique Vos 63 KG C 3 X 2 min
SC IJsselmuiden MT Zwolle
4) Gerwin Lubbelinkhof VS Peter Mensing 80 KG N 2 X 2 min
Scorpio Gym Santing
5) Ronnie Prins VS Sergei Karamyan -74 KG N 2 X 2 min
Top Intervention Angelo Gym
6) Farid Riffi VS Leroy Keastner 69 KG B 5 X 2 min
Yamamoto Afafa Gym
7) Martijn Wormer VS Errol Koning 75 KG C 3 X 2 min
Vathort Ropie Gym
Erding Ozacik VS Kevin Dorothea 76 KG C 3 X2 min
KB Arnhem King Petch
9) Nick van Klompenburg VS Simon Weerstand -70 KG N 2 X 2 min
MT Zwolle Tooy Gym
10) Jan ter Schuure VS Justin Duim 77 KG N 2 X2 min
Santing Everybody Gym
11) Mourad El Kharroubi VS Mohamed Jamal 70 KG N 2 X2 min
Vathorst Tooy Gym
12) Peter van Brummelen VS Gherswin Pinedo 79 KG C 3 X 2 min
Top Team Beverwijk Top Intervention
13) Haniehe Kamran VS Corien Vischer 68 KG N 2 X 2 min (D)
Tabonon Tooy Gym
14) Ruslan Mametkhanov VS Antony Kane -65 KG B 5 X 2 min
Top Intervention Milton Felter
PAUZE----------------------------------------PAUZE----------------------------------------PAUZE
15) Jaap Bos VS Gino Wespel 74 KG N 2.X 2 min
Tabonon Tooy Gym
16) Monique Bakker VS Ratascha -62 KG N 2 X 2 min (D)
Team Schreiber Ropie Gym
17) Roy Honselaar VS Karim Bouraraasi -70 KG C 3 X 2 min
Mejiro Gym KB Arnhem
1 Daniel van Veen VS Max Begenkamp 68 KG N 2 X 2 min
Top Intervention MT Zwolle
19) Dutch Colenbrander VS Emrah 76 KG N 2 X 2 min
Mejiro Gym Top Team Beverwijk
20) Rick Kuipers VS Julio Ignatio 76 KG C 3 X 2 min
KB Sneek Tooy Gym
21) Jeffrey Mulders VS Murat Aygun 85 KG C 3 X 2 min
Yamamoto Angelo Gym
22) Rudy Benjamin VS Ehsan Ullah -73 KG B 5 X 2 min
King Petch Tooy Gym