Ronald
29-04-2007, 05:36
Morgen staat het verslag (inclusief foto's) online, maar bij deze vast de uitslagen van het Muay Boran Gym Gala van zaterdag 28 april in Deventer.
Het was een strak georganiseerd en gezellig gala (met lekker eten ;) ) en mooie partijen :) . Complimenten aan de organisatie!
Uitslagen (de winnaar is vet gedrukt):
Peter Dokur (Scorpio Gym) vs Dennis Groenedijk (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
Jeugd klasse
Jaleesa Alfons (Scorpio Gym) vs Dirma Weever (Sportcentrum IJsselmuiden) - TKO 3e ronde
Jeugd klasse
Stefan Hermsen (Muay Boran Gym) vs Rick Hoekman (Sportcentrum IJsselmuiden) - Diskwalificatie 3e ronde (herhaaldelijk trappen in het kruis)
N klasse
Marco Zandbelt (Muay Boran Gym) vs Rimmert Schoorlemmer (Sportcentrum IJsselmuiden) - TKO 2e ronde
N klasse
Linda Sijbesma (Scorpio Gym) vs Lorena Kleijn (Loasana Gym) - WOP
N klasse
Donny van de Linde (Muay Boran Gym) vs Jamal (Bora Gym) - WOP
N klasse
Shedya Manz (Muay Boran Gym) vs Lavita Wever (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
N klasse
Thomas Poortman (Scorpio Gym) vs Harmen Dekker (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
C klasse
Selim (Muay Boran Gym) vs Diëgo van Dusschoten (Bora Gym) - WOP
N klasse
Anne Marie Koelewijn (Viriya Gym) - vs Femke Meeuset (Bora Gym) - WOP
N klasse
Rick Janssen (Muay Boran Gym) vs Silco Westers (Masalo'o Gym) - Diskwalificatie 2e ronde (na waarschuwing nogmaals een backfist)
N klasse
Husseyn (Muay Boran Gym) vs Pieter Weever (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
C klasse
Het was een strak georganiseerd en gezellig gala (met lekker eten ;) ) en mooie partijen :) . Complimenten aan de organisatie!
Uitslagen (de winnaar is vet gedrukt):
Peter Dokur (Scorpio Gym) vs Dennis Groenedijk (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
Jeugd klasse
Jaleesa Alfons (Scorpio Gym) vs Dirma Weever (Sportcentrum IJsselmuiden) - TKO 3e ronde
Jeugd klasse
Stefan Hermsen (Muay Boran Gym) vs Rick Hoekman (Sportcentrum IJsselmuiden) - Diskwalificatie 3e ronde (herhaaldelijk trappen in het kruis)
N klasse
Marco Zandbelt (Muay Boran Gym) vs Rimmert Schoorlemmer (Sportcentrum IJsselmuiden) - TKO 2e ronde
N klasse
Linda Sijbesma (Scorpio Gym) vs Lorena Kleijn (Loasana Gym) - WOP
N klasse
Donny van de Linde (Muay Boran Gym) vs Jamal (Bora Gym) - WOP
N klasse
Shedya Manz (Muay Boran Gym) vs Lavita Wever (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
N klasse
Thomas Poortman (Scorpio Gym) vs Harmen Dekker (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
C klasse
Selim (Muay Boran Gym) vs Diëgo van Dusschoten (Bora Gym) - WOP
N klasse
Anne Marie Koelewijn (Viriya Gym) - vs Femke Meeuset (Bora Gym) - WOP
N klasse
Rick Janssen (Muay Boran Gym) vs Silco Westers (Masalo'o Gym) - Diskwalificatie 2e ronde (na waarschuwing nogmaals een backfist)
N klasse
Husseyn (Muay Boran Gym) vs Pieter Weever (Sportcentrum IJsselmuiden) - WOP
C klasse